AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

/.../
Tylko winny się tłumaczy.
Dla mnie jedyny minus ang. wersji jest taki, że dzieciarnia będzie znowu zawracać głowę. "A co to znaczy?", "Napisz mu ze jest głupi bo ja nie umiem!" itd.

BTW. Jak jest z wojownikiem? Jak wyglądają jego elity bo to mnie najbardziej ciekawi? Chce opisowo jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę winny ew. polskiej wersji?

Lol:D


Wiecie co, te gadki o angielskim w grach, szczególnie mmorpg są już trochę nudzące, zmieńcie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko nie zrozumiesz to się gildii zapytasz. W TORze co chwila na czacie gildii pytałem się o znaczenie słów. Ba angielskiej do tego więc nauczyłem sie masy nowych słówek.

Grał ktoś Thiefem? Rozumiem, że mając dwa sztylety to gra wygląda mniej więcej jak zabójca z jedynki? Kombo z trzech-czterech ciosów i reszta skilli dowolnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:24, Sipso2008 napisał:

Grał ktoś Thiefem? Rozumiem, że mając dwa sztylety to gra wygląda mniej więcej jak zabójca
z jedynki? Kombo z trzech-czterech ciosów i reszta skilli dowolnych?


Nie bardzo, nie ma czegoś takiego jak Lead Attack itd. Jeden ze skilli (bazowo używany jako auto-atak) w przypadku broni do walki wręcz jest sam w sobie łańcuchem umiejętności, z któych ostatnia wywołuje jakiś dodatkowy efekt. No ale tak jest z każda klasą, wyłączając magów. ;)

Thief jest ogólnie nietypowy pod względem umiejętności broni - nie mają one cooldownu, ale korzystają z inicjatywy (można ją chyba porównać do ene z pierwszej części gw - 12 pkt, odnawia się sama, również w walce). W tym wypadku możesz spamować do limitu nawet jedną umiejętność. ;)

Ogólnie wydaje mi się też, że ciężko porównywać obie gry - imo pod względem mechaniki różnią się znacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z grajacych w bete skleil jakis fajny filmik z eventow , questow itp.
Jesli tak prosilbym o wrzucenie na forum . Bo czytam wasze wrazenia z dynamicznych eventow i sa naprawde ciekawe . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 18:58, Kamell napisał:

Czy ktos z grajacych w bete skleil jakis fajny filmik z eventow , questow itp.
Jesli tak prosilbym o wrzucenie na forum . Bo czytam wasze wrazenia z dynamicznych eventow
i sa naprawde ciekawe . Pozdrawiam


Filmików z bety masz milion pińcet w necie.
Tutaj przykłady polskich graczy http://guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=196 , ale nie wiem ile warte. Z zachodnich polecam kanał guild wars 2 yogscast do znalezienia na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 17:59, zerohunter napisał:

Wiecie co, te gadki o angielskim w grach, szczególnie mmorpg są już trochę nudzące, zmieńcie
temat.


Szkoda klawiatury, zwłaszcza na dyskusję z kimś, kto kaleczy polski język dziwadłami typu, że ma dużo funu , yeap , exactly w każdym swoim poście. Ich kultura językowa sięga dna, a uważają się za takich "wyuczonych" !?

----
Kiedy będzie polska wersja Guild Wars 2 ? Czy ktoś z zainteresowanych wyczytał coś na ten temat w sieci?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 19:27, Ilona napisał:

Szkoda klawiatury, zwłaszcza na dyskusję z kimś, kto kaleczy polski język dziwadłami
typu, że ma dużo funu , yeap , exactly w każdym swoim poście. Ich kultura językowa sięga
dna, a uważają się za takich "wyuczonych" !?

Ty za to wydajesz się osobą nieszczęśliwą w życiu, która na tym forum szuka tylko zaczepek. Zresztą szkoda klawiatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 19:27, Ilona napisał:

Kiedy będzie polska wersja Guild Wars 2 ?


Kiedy polski wydawca łaskawie sobie lokalizacje wynegocjuje. ;) Z tego co wiem na razie jest tylko eng, fra, ger i w planach spa. Polską wersję optymistycznie nastawiam się na jakiś rok lub półtora po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 22:08, zerohunter napisał:

Nie rozumiem znaczenia tego posta:D


Nie próbuj xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2012 o 15:14, zerohunter napisał:

Panie, ja od przedszkola mam angielski, a teraz nic nie robiąc mam 4, miałbym 5 ale dla
kolesia 83% nie jest warte dodania + (od 86% jest 5), ale koleś jest żałosny z lekka.

No i ja chcę czytać lore.


Lore po angielsku dużo lepiej przedstawia stan rzeczy, bo w tłumaczeniu zazwyczaj się coś "zmieni".

A to czy masz 2 czy 5 z angielskiego o niczym nie świadczy, bo większość nauczycieli ocenia względem poziomu klasy, a znając życie i polskie szkolnictwo materiału B2 nie przekraczacie.

tak jak Budo napisał, granie po angielsku wiele daje...ja osobiście nie umiem teraz grać w gry po polsku bo dużo słabiej czuję klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 11:11, Ostrowiak napisał:

to nie jest EVE, nie warto

Rzeczywiście nie jest to EVE, ale nie twierdzę że nie warto grać. Chodziło mi o to, że nie ma w GW2 możliwości wpływania w znacznym lub ostatecznym stopniu na kształt świata gry. Twórcy zapowiadali cos w tym stylu - teraz wiadomo już z pewnością, że jest to kwestia bardzo kosmetyczna a nie mechanika wojny o panowanie nad tymże światem. Obiektywnwie ktoś kto szuka w MMO tylko wrazęń rodem z EVE się zawiedzie - gracz o innych oczekiwaniach, może znaleźć dokładnie to czego szuka.
Sheeesh... strasznie przewrazliwieni niektórzy tutaj są -_-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2012 o 10:52, Budo napisał:

To raczej kosmetyka, ale miły dodatek, nikt nie oczekuje, że będzie
trzeba się prać o całe divinity''s reach, nie o to chodzi.

Dokładnie takie mam odczucia. Oczywiście możliwość prowadzenia takich batalii, jeszcze w formacie PvP, byłaby bardzo epicka, ale nie oszukujmy się - w tym modelu płatności i z takimi oczekiwaniami dotycząccymi liczby graczy, nie może byc o tym mowy.
Jest to jednak miły dodatek stanowiący kolejny sposób zaangażowania gracza w to co stanowi kwintesencję GW, i to taki idealnie wymierzony w konkretnego odbiorcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 07:18, zerohunter napisał:

I taka wam tego nie kupię po ang:D


A jak się kupuje po angielsku? Ja tam normalnie kupuję - idę do sklepu, biorę z półki, płacę przy kasie i wychodzę zabierając paragon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 08:23, HumanGhost napisał:

> I taka wam tego nie kupię po ang:D

A jak się kupuje po angielsku? Ja tam normalnie kupuję - idę do sklepu, biorę z półki,
płacę przy kasie i wychodzę zabierając paragon.


To ja tak samo, tylko mówię do ekspedientki po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 08:26, zerohunter napisał:

To ja tak samo, tylko mówię do ekspedientki po angielsku.


Skoro się z ekspedientką dogadujesz po angielsku to w grze też sobie dasz radę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się