AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2012 o 02:39, Graffis napisał:

Dokładnie takie mam odczucia. Oczywiście możliwość prowadzenia takich batalii, jeszcze
w formacie PvP, byłaby bardzo epicka, ale nie oszukujmy się - w tym modelu płatności
i z takimi oczekiwaniami dotycząccymi liczby graczy, nie może byc o tym mowy.


Nie wiem czy chodzi tu o liczbę graczy i model płatności, ale na pewno chodzi o fabułę- gw2 kładzie duży nacisk na "story" opowiedziane przez grę i to też wymusza w miarę sztywny świat. Mogą się zmieniać kosmetyczne rzeczy, ale tylko tyle, inaczej byłby konflikt z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 11:21, Budo napisał:

Mogą się zmieniać kosmetyczne rzeczy, ale tylko tyle, inaczej byłby konflikt z
fabułą.

Istnieje motyw tego tzw. ''player driven storyline engine'', ale to tak jak napisałem wymaga pełnego zaangażowania graczy i innej mechaniki - bardziej skomplikowanej i hermetycznej, a jednocześnie o zupełnie innego zaplecza technicznego co wiąże się z większymmi kosztami. I chodzi mi tu dokładnie o to, że taka gra jest ''INNA'' - nie lepsza nie gorsza. A moja opinia ma na celu pokazanie, że tak odbierze to ktoś kto wcześniej poznał ten bardzo otwarty model. Ja się nie spodziewałem czegokolwiek oza tym co w GW2 jest, więc dla mnie gra się świetnie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przy tych Dynamic Eventach stoimy to czy ktoś zauważył w Quensdale, że przy ataku centaurów ten drewniany akwedukt został zniszczony, jak to jest pokazywane w filmikach itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 14:10, Piotrbov napisał:

Jak przy tych Dynamic Eventach stoimy to czy ktoś zauważył w Quensdale, że przy ataku
centaurów ten drewniany akwedukt został zniszczony, jak to jest pokazywane w filmikach
itd.?


A gracze odparli centaury, czy centaury graczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:20, Ash napisał:

A gracze odparli centaury, czy centaury graczy? :P


No właśnie sęk w tym, że jakoś nigdy na ten DE nie trafiałem, więc się pytam, czy ktoś to widział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:21, Piotrbov napisał:

No właśnie sęk w tym, że jakoś nigdy na ten DE nie trafiałem, więc się pytam, czy ktoś
to widział.


Jako że grałem nornem to nie widziałem tego DE też, ale obstawiam, że gdyby centaury przepędziły graczy to ów akwedukt zawaliłby się i byłby nowy event polegający na jego odbiciu/odbudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:21, Piotrbov napisał:

No właśnie sęk w tym, że jakoś nigdy na ten DE nie trafiałem, więc się pytam, czy ktoś
to widział.


Ja w tym uczestniczyłem, najpierw chronisz trzy rury, "akwedukty" czy co to było, a potem ochraniasz roboli, którzy naprawiają te zniszczone. Jak robiłem, to rozwalili nam jeden akwedukt i potem trzeba go było naprawić (npce naprawiali chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 19:36, Budo napisał:

> No właśnie sęk w tym, że jakoś nigdy na ten DE nie trafiałem, więc się pytam, czy
ktoś
> to widział.

Ja w tym uczestniczyłem, najpierw chronisz trzy rury, "akwedukty" czy co to było, a potem
ochraniasz roboli, którzy naprawiają te zniszczone. Jak robiłem, to rozwalili nam jeden
akwedukt i potem trzeba go było naprawić (npce naprawiali chyba).


Mówisz o tym DE tuż przed wejsciem do budynku w którym było wejście do podziemnej jaskini (tam się szło w ramach personal story)? Jeśli tak to ja tam nie pamiętam centaurów... reszta się zgadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:00, Chrronnos napisał:

Mówisz o tym DE tuż przed wejsciem do budynku w którym było wejście do podziemnej jaskini
(tam się szło w ramach personal story)? Jeśli tak to ja tam nie pamiętam centaurów...
reszta się zgadza :)


O no właśnie. Wiem czego mi brakowało w tekście Budo. Właśnie sobie przypomniałem że taki akwedukt, który był niszczony w filmikach jest przy jakimś mieście na wschód Quensdale, to chyba jest Beetletun, lub te miasteczko na południe od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 21:07, Piotrbov napisał:

> Mówisz o tym DE tuż przed wejsciem do budynku w którym było wejście do podziemnej
jaskini
> (tam się szło w ramach personal story)? Jeśli tak to ja tam nie pamiętam centaurów...

> reszta się zgadza :)

O no właśnie. Wiem czego mi brakowało w tekście Budo. Właśnie sobie przypomniałem że
taki akwedukt, który był niszczony w filmikach jest przy jakimś mieście na wschód Quensdale,
to chyba jest Beetletun, lub te miasteczko na południe od niego.


W Beetletun były centaury i zbierało się części sprinkler''a aby pole znowu mogło być podlewane... ale nie pamiętam kiedy sprinkler został zniszczony... jak tam byłem to już płonął i zbierało się części z pola.
Nie pamiętam dokładnie nazw ale poszukaj czegoś o "Battle of Beetletun"... może ktoś filmik nagrał czy coś i znajdziesz to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to było Beetletun. Był taki jakby wielki kocioł i od niego odchodziły trzy duże rury (takie jak na filmach) i broniło się ich przed centaurami. To było blisko Divinity''s Reach, pierwsza mapka poza miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 22:14, Budo napisał:

Nie wiem czy to było Beetletun. Był taki jakby wielki kocioł i od niego odchodziły trzy
duże rury (takie jak na filmach) i broniło się ich przed centaurami. To było blisko Divinity''s
Reach, pierwsza mapka poza miastem.


Ja broniłem jakichś akweduktów, ale to chyba bandyci atakowali, a nie centaury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2012 o 22:21, walgierz napisał:

Ja broniłem jakichś akweduktów, ale to chyba bandyci atakowali, a nie centaury ;)


A może to i bandyci byli, już nie pamiętam, jakoś się specjalnie na terenach ludzi nie skupiałem. Faktycznie centaury chyba były gdzieś dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Będzie stress test 14 maja dla posiadaczy pre-purchase, ale tylko kilka godzin i pewnie same lagi/disconnecty :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 10:37, Budo napisał:


Będzie stress test 14 maja dla posiadaczy pre-purchase, ale tylko kilka godzin i pewnie
same lagi/disconnecty :>


skoro robią stress testy, to już niedaleko do premiery moim zdaniem, bo jak mnie doświadczenie nie myli to stress testy są jednym z ostatnich etapów przygotowań do startu gry..

albo się całkowicie mylę i kombinują coś z długimi betami i chcą zapraszać coraz to więcej ludzi do nich...


mam nadzieję, że jednak mam rację i pierwszy przypadek będzie prawdziwy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią stress testa ponieważ ostatnim razem coś poszło "nie tak" i było sporo problemów, teraz pewnie chcą sprawdzić czy rozwiązali ten problem.

Do premiery bym się nie szykował - jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:46, Selv napisał:

Robią stress testa ponieważ ostatnim razem coś poszło "nie tak" i było sporo problemów,
teraz pewnie chcą sprawdzić czy rozwiązali ten problem.

Do premiery bym się nie szykował - jeszcze.


ojtam ojtam :D
nie musiałeś psuć :( chociaż dobrze, że coś robią z problemami plusik dla nich.


a wracając do Gw2, nie miałem okazji pograć w ostatnią betę, a czytając pobieżnie forum nie zauważyłem, żeby ktoś ''podniecał'' się nad Elementalista, nikt nim nie grał czy jest po prostu słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 11:57, Onybic napisał:

a wracając do Gw2, nie miałem okazji pograć w ostatnią betę, a czytając pobieżnie forum
nie zauważyłem, żeby ktoś ''podniecał'' się nad Elementalista, nikt nim nie grał czy
jest po prostu słaby?


Może ciężki do ogarnięcia, ja elemów nigdy nie lubiłem i nawet nie rozważam tej klasy. Ele ma wszystkie bronie pomnożone x4 przez zestrojenia z różnymi żywiołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 12:22, Budo napisał:

Może ciężki do ogarnięcia, ja elemów nigdy nie lubiłem i nawet nie rozważam tej klasy.
Ele ma wszystkie bronie pomnożone x4 przez zestrojenia z różnymi żywiołami :)


właśnie dlatego mnie ta postać kręci ;D lubie trudne postacie, gdzie nie trzeba trochę pomyśleć, a nie spamować 2 klawisze (tutaj przykład bounty huntera z swtora, gdzie w pvp stawało się i waliło 2 skille na zmiane i miotło się wszystko..)

będę musiał w poniedziałek przed diablo 3 posiedzieć i pomęczyć się na stress teście ^^

ogólnie zamierzałem grać thiefem, ale praktycznie w każdej grze kończę z taką postacią (aoc, swtor, wow itp.) więc myślę czas na zmiany :D, chociaż znając siebie i tak zrobię pierdyliard altów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się