AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.05.2012 o 12:53, Budo napisał:

/.../

Tutaj masz spotlight elema, jeśli jeszcze nie widziałeś :)
http://www.youtube.com/watch?v=NiuNbqPWpEo

widziałem, ale dzięki mimo wszystko :)

ogólnie widzę nie jest zbyt popularny ten elementalist ;E i znajomi z gildii go pomineli i tutaj mało kto nim grał, ciekawe jak to będzie wyglądać na starcie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie małe pytanie. Czy można kupić gdzieś jeszcze wersje GW2 pudełkową? Tzn. Pudełko przy premierze, teraz tylko kod. Niby na stronie empik jest EK, ale zdecydowałem, że dla samej figurki to ja kupować nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2012 o 15:49, Daronn_Darker napisał:

Mam takie małe pytanie. Czy można kupić gdzieś jeszcze wersje GW2 pudełkową? Tzn. Pudełko
przy premierze, teraz tylko kod. Niby na stronie empik jest EK, ale zdecydowałem, że
dla samej figurki to ja kupować nie będę :D


Tak się niestety nie da. Teraz pudełko z kluczem, a przy premierze pudełko ;)

A tak ogólnie, to na razie nie sądzę, by była taka możliwość, może się uda gramowi zdobyć trochę więcej egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 20:05, Budo napisał:


Dajcie znać, jak będzie można się wbić :)


od 20tej można było wchodzić :D ja już posmigałem teraz przerwa przed diablo 3

powiem jedynie, że elementalista na początku ssie, ale jak zdobędzie się nowe skille to jest wymiatanie na całego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie. Żadne bugi nie naprawione, lecz bez problemu dało się zalogować i wejść do gry. Tylko jestem ciekaw, czy to było spowodowane już mniejszym Hypem, czy naprawdę to co zrobili na serwerach pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 00:19, Piotrbov napisał:

Krótkie podsumowanie. Żadne bugi nie naprawione,


Wątpię by pracowali nad zgłoszonymi bugami i zaimpletowali to w tak krótkim czasie.

Dnia 15.05.2012 o 00:19, Piotrbov napisał:

lecz bez problemu dało się zalogować i wejść do gry.


Do wyboru postaci ok. Pierwsze logowanie trwało... z 7-8 minut. Jednak po spamie podobnych tematów na stressowym forum mniemam że to naprawią, zresztą szybko to naprawili podczas samego stressu.

Dnia 15.05.2012 o 00:19, Piotrbov napisał:

Tylko jestem ciekaw, czy to było spowodowane już mniejszym Hypem, czy
naprawdę to co zrobili na serwerach pomogło.


Ogólnie odczułem większą ilość klatek nawet podczas walk w eventach, sam klient był chyba stabilniejszy, ale jednego crasha zaliczyłem. Cóż, to stress test więc spodziewałem się tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie gra chodziła lepiej, grałem ok 3-4 godzin i zaliczyłem jednego disconnecta, poza tym bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2h. Piękna grafa. Super i wszystko cacy. Ale no target dał mi bitch slapa. Kompletnie nie ogarniam. Zaznaczam wroga, spacja, a tu mój thief sobie skoczył xD Trzeba to będzie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:04, Sipso2008 napisał:

Pograłem 2h. Piękna grafa. Super i wszystko cacy. Ale no target dał mi bitch slapa. Kompletnie
nie ogarniam. Zaznaczam wroga, spacja, a tu mój thief sobie skoczył xD Trzeba to będzie
ogarnąć.


Bo to nie guild wars, sam chyba pozmieniam kontrolki, na spacji atakuj najbliższego zawsze miałem i było ok, teraz lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie? Też miałem problem na początku, ale teraz tak się przyzwyczaiłem, że staram się dodge''ować i skakać w GW1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, w końcu się tam nieco przyzwyczaiłem. Choć na pvp udało mi się jednego killa zaliczyć... Szkoda, że nie można tworzyć kombinacji skrótowych Shift+ to by mi ułatwiło życie. A tak tylko dwa skille na myszce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:10, Ostrowiak napisał:

Nie męczy cię ciągłe wklepywanie /jump?


Nie. Spację masakruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, jak potężną maszyną trzeba będzie dysponować żeby cieszyć się Guild Wars 2 w Ultra detalach i przy nagrywaniu frapsem? (Nie biorąc pod uwagę WvWvW bo przy tym mógłbym grać nawet na low)
Przygotowuję się do zakupu nowego komutera i jakoś nie specjalnie mam pojęcie w co musiał bym się zaopatrzyć a brak sprecyzowanych wymagań zalecanych przez AN tymbardziej utrudnia mi to wszystko. Pierwsza część GW cieszyła się tak dobrą optymalizacją że wystarczył chybal jakikolwiek komputer czy też nawet kalkulator żeby cieszyć się grą, jednak otwarte beta-weekendy GW2 napawają mnie niepokojem. Jakieś uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 16:28, Alehor napisał:

Jak myślicie, jak potężną maszyną trzeba będzie dysponować żeby cieszyć się Guild Wars
2 w Ultra detalach i przy nagrywaniu frapsem? (Nie biorąc pod uwagę WvWvW bo przy tym
mógłbym grać nawet na low)
Przygotowuję się do zakupu nowego komutera i jakoś nie specjalnie mam pojęcie w co musiał
bym się zaopatrzyć a brak sprecyzowanych wymagań zalecanych przez AN tymbardziej utrudnia
mi to wszystko. Pierwsza część GW cieszyła się tak dobrą optymalizacją że wystarczył
chybal jakikolwiek komputer czy też nawet kalkulator żeby cieszyć się grą, jednak otwarte
beta-weekendy GW2 napawają mnie niepokojem. Jakieś uwagi?


Poczekaj na oficjalne wymagania po optymalizacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Kiedy zostaną wysłane maile w sprawie pudełkowego wydania dla nabywców Pre-Purchase???
Maj się już prawie kończy, premiera niedługo a maila jak nie było tak nie ma :(

20120519220727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się