AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam ten sam dylemat, wydaje mi się na dodatek, że D3 bardziej mi się znudzi, a odsprzedać konta się nie da, jakbym kupił, pograł i GW2 by wyszło;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 22:09, Drazok napisał:

Ogólnie polecacie mi tą grę np. bardziej od D3?


Sam nie wiem co bym wybrał... grę której nie ma, czy grę która nie działa.
Fan diablo wybierze diablo. Fan gw wybierze gw.
Ja jako fanboy gw polecam gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 22:18, IlMOD napisał:

> Ogólnie polecacie mi tą grę np. bardziej od D3?

Sam nie wiem co bym wybrał... grę której nie ma, czy grę która nie działa.


Hehe, dobre to :)
Gw2 powinno zapewnić naprawdę setki, albo tysiące godzin zabawy, więc imo wybór jest jasny, ale ja nie lubie hack and slashów, więc ciężko tak naprawdę powiedzieć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie wiem jak to u mnie GW2 będzie szło, więc zapytam tutaj. Na GF9800GT 512MB, Intel Pentium Duo E2160 podkręcone do 2,9GHz, 2GB RAM 800MHz DDR2, idzie grać na minimalnych i w okienku nawet? Ktoś ciśnie na podobnej konfiguracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 20:03, Gol_Galad napisał:

Jak na razie nie wiem jak to u mnie GW2 będzie szło, więc zapytam tutaj. Na GF9800GT
512MB, Intel Pentium Duo E2160 podkręcone do 2,9GHz, 2GB RAM 800MHz DDR2, idzie grać
na minimalnych i w okienku nawet? Ktoś ciśnie na podobnej konfiguracji?

Na lapku ATI Mobility Radeon HD 5730 1 GB, AMD Phenom II N830 (2,1GHz, 1,5 MB ) i 4GB RAM gra idzie na max detalach. Płynnie toto nie jest i jak jest dużo graczy na mapie, może się na chwilę przyciąć, ale grać się da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem się zmanipulować marketingowej machinie i zarejestrowałem właśnie swój kod GW2 Deluxe Edition.

Z tego co widziałem moja ulubiona klasa postaci ma doczekać się w końcu godnych siebie (i gry) skilli, takich jak prawdziwie iluzje i klony + niewidki i ucieczki, yay :-). Moim zdaniem Mesmer ma ogromny potencjał, zwłaszcza w PvP.

Mam pytanie... co z GvG ? Podobny tryb pojawi się w GW2 ? Jakoś nie natknąłem się nigdzie na wzmiankę o tym. No i co z premierą ? Pierwotnie miała być chyba w pierwszym kwartale 2012, a teraz coś mocno się przesuwa. Wiem ze nie ma nic pewnego, ale są jakieś ploty na temat ewentualnego pojawienia się tytułu np. jeszcze przed wakacjami/na początku wakacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 09:51, Fagno napisał:

Mam pytanie... co z GvG ? Podobny tryb pojawi się w GW2 ? Jakoś nie natknąłem się nigdzie
na wzmiankę o tym. No i co z premierą ? Pierwotnie miała być chyba w pierwszym kwartale
2012, a teraz coś mocno się przesuwa. Wiem ze nie ma nic pewnego, ale są jakieś ploty
na temat ewentualnego pojawienia się tytułu np. jeszcze przed wakacjami/na początku wakacji
?


O ile wiem, to nic nie wspominali o gvg, ale mam nadzieję, że będzie. Premiera w tym roku, nic pewnego nie wiadomo, ten pierwszy kwartał to też były plotki. Ja stawiam na koniec lata i jesień, albo święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 09:51, Fagno napisał:

No i co z premierą ? Pierwotnie miała być chyba w pierwszym kwartale
2012, a teraz coś mocno się przesuwa. Wiem ze nie ma nic pewnego, ale są jakieś ploty
na temat ewentualnego pojawienia się tytułu np. jeszcze przed wakacjami/na początku wakacji
?

Odpowiem tylko na tę część. O GvG nic nie wiem. Premiera nie wiadomo kiedy będzie, ale na pewno nie prędko, skoro ostatnie beta testy pokazały, że serwery nie domagają. No i optymalizacja mogłaby być lepsza. No i są wciąż bugi. Na bank w pierwszej misji. Możesz zabić ostatniego bossa nawet i kilkanaście razy zanim przejdziesz dalej. Po prostu ostatnia walka lubi się zapętlać. Podobno jest to spowodowane zbyt dużą ilością graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 09:51, Fagno napisał:

Mam pytanie... co z GvG ? Podobny tryb pojawi się w GW2 ?


Nie ma trybu GvG.
Jest tylko structured pvp (5vs5) i WvWvW.

W pierwszym na różnych arenkach naparzasz się z piątką innych graczy, w drugim grasz na wielkiej mapie razem z dwoma innymi serwerami. Tylko te dwa tryby będą kiedy GW2 wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 16:45, Ash napisał:

> Mam pytanie... co z GvG ? Podobny tryb pojawi się w GW2 ?

Nie ma trybu GvG.



Źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 19:22, Budo napisał:

Źródło?


Co to za czasy, że muszę weteranowi forum linkować. Tu masz potwierdzone tryby pvp:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Player_versus_Player

GvG może sobie istnieć chyba tylko jak gildie same stworzą sobie 5osobowe party w structured, lub pobawią się gildiowo na wvw. Wtedy mamy gvg tylko w innej formie. Oficjalnie gvg potwierdzonego nie ma, a technicznie ograniczenie do 5 osób w party pozwala zapomnieć o dawnych 8vs8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chodziło mi o coś w rodzaju "nie będzie gvg". To, że są wymienione potwierdzone tryby nie znaczy, że nie będzie żadnych innych, mamy dopiero betę, gdzie udostępniono jedynie niewielki fragment gry i nie zdziwiłbym się, gdyby gvg było przy premierze, lub krótko po niej. Nazwa jednak też zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:15, Budo napisał:

Nazwa jednak też zobowiązuje.


Musieliby zrobić całkiem nowy tryb w ciągu paru miesięcy, chyba że skrzętnie go ukrywają jako niespodziankę w co wątpię, widząc jak działa 5v5 i WvW.
A nazwa marki GW nie pochodzi od trybu pvp z GW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2012 o 21:47, Ash napisał:

Musieliby zrobić całkiem nowy tryb w ciągu paru miesięcy, chyba że skrzętnie go ukrywają
jako niespodziankę w co wątpię, widząc jak działa 5v5 i WvW.


Wątpisz, ale nie masz żadnych podstaw, więc nie pisz definitywnie, że gvg nie będzie. Nic nie muszą robić w ciągu paru miesięcy, bo mogą mieć gotowe i nic nie mówić. Nie mówię, że gvg na pewno będzie, ale imo nie ma co tego trybu skreślać, gvg tak naprawdę ładnie napędzało scenę pvp w gw i było bardzo fajnym trybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trolololol dodatek do Guild Wars 2 skupiony wokół tengu? :D
Zawsze chciałem żeby Tengu były grywalną rasą w GW2 bo jako że zacząłem swoją przygodę z pierwszą cześcią GW od Factions takowo tengu zawsze cieszyli się moją sympatią i jakoś bardziej pasowały mi do lore gry niż sylvari. Wie ktoś coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2012 o 17:10, Alehor napisał:

Trolololol dodatek do Guild Wars 2 skupiony wokół tengu? :D
Zawsze chciałem żeby Tengu były grywalną rasą w GW2 bo jako że zacząłem swoją przygodę
z pierwszą cześcią GW od Factions takowo tengu zawsze cieszyli się moją sympatią i jakoś
bardziej pasowały mi do lore gry niż sylvari. Wie ktoś coś więcej na ten temat?


Dokładnie liczę na to samo ;) Mam nadzieję że jak będzie "Guild Wars 2: Faction 2" to dodadzą właśnie Tengu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się