AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2012 o 16:19, Alehor napisał:

Jak się ma optymalizacja w tym beta weekendzie? Podobno znacznie lepiej ale wolał bym
sięgnąć waszej opinii.

Jest lepiej choć cudów nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było poprzednio, słyszałem tylko że czasami nie dało się grać. Na moim nie najświeższym sprzęcie gra się czasami dosyć mocno zacina na średnich. W niektórych questach i lokacjach jest gorzej niż źle. Ale da się grać, więc nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 16:19, Alehor napisał:

Jak się ma optymalizacja w tym beta weekendzie? Podobno znacznie lepiej ale wolał bym
sięgnąć waszej opinii.


U mnie działa gorzej. Doczytywanie bywa męczące, trochę większa liczba graczy (czytaj: eventy) powodują klatkowanie, wejście do miasta... mogę iść zrobić sobie coś do jedzenia, jak wrócę to może już będzie ok... ale i tak za chwilę będzie jeszcze coś do doczytu.
Sprzęt ma swoje lata, ale mimo wszystko przy pierwszej becie (gdzie, mam wrażenie, był większy tlok - szczególnie w startowych lokacjach, bo teraz sporo ludzi kontynuowało grę - ja robiłem nową postać) działało to lepiej, więc jestem trochę zdziwiony.
O, i bywają problemy z powrotem po minimalizacji, też tego wcześniej nie było.

Natomiast instancje (te z misji fabularnych) działają bardzo fajnie, płynnie, nic się nie zwiesza, można się nacieszyć chociaż przez chwilę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie jest super. Nie mam zbyt mocarnego kompa, a gra hula aż miło na wysokich albo nawet ultra ustawieniach. Już nie zdarzają mi się przycinki w miastach jak na poprzednich betach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 18:58, Adjatha napisał:

Sprzęt ma swoje lata, ale mimo wszystko przy pierwszej becie (gdzie, mam wrażenie, był
większy tlok - szczególnie w startowych lokacjach, bo teraz sporo ludzi kontynuowało
grę - ja robiłem nową postać) działało to lepiej, więc jestem trochę zdziwiony.

A u mnie teraz działa lepiej niż na poprzednim weekendzie :)
Choć początek miałem kiepski, bo w nowej lokacji zaczęło mi cały czas klienta crashować, także za każdym razem jak próbowałem się zalogować na postać którą tam poszedłem przez co tam utknęła. Następnego dnia udało mi się już na nią zalogować i szybko stamtąd uciekłem i nie wracałem. Po tym już nie miałem żadnego crasha, a sama gra wyraźnie płynniej chodziła niż na pierwszym BWE. Dodam, że mój laptop nie spełnia minimalnych wymagań, ale grać się da :]

Dnia 10.06.2012 o 18:58, Adjatha napisał:

O, i bywają problemy z powrotem po minimalizacji, też tego wcześniej nie było.

Było to i na poprzedniej becie, znam kilka osób które to wtedy miały, teraz nie słyszałem aby ktoś na to narzekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2012 o 20:52, cinus2 napisał:

A u mnie teraz działa lepiej niż na poprzednim weekendzie :)

Pogratulować i się cieszyć ;) a ja czekam na kolejny weekend, żeby sprawdzić, czy znów coś zmieni.

Dnia 10.06.2012 o 20:52, cinus2 napisał:

Dodam, że mój laptop nie spełnia minimalnych wymagań, ale grać się da :]

Ja jestem gdzieś w środku stawki wymagań (ale raczej idę do tego środka od strony ''low'' niż ''high'') i w sumie chciałbym, żeby wszystko było ok skoro powinno :P

Dnia 10.06.2012 o 20:52, cinus2 napisał:

teraz nie słyszałem aby ktoś na to narzekał :P

Wipu. :P

Ale przyznam też, że graficznie gw2 się prezentuje naprawdę fajnie, w stosunku do wymagań również - ale tu raczej wynika to ze stylu bardziej niż z samej jakości grafik. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wciąga jak chodzenie po bagnach. Mieliśmy udostępnione raptem 7 obszarów, a i tak starczyło zabawy na wiele godzin (liczę oba BWE).
Po wbiciu 30 levelu przez kilka znajomych osób skoczyliśmy na dunga, a to okazało się prawdziwym wyzwaniem. I to w latwiejszym story mode :D
Ze 3 godziny nam to zajęło, może ze względu na kiepski balans party (W-W-R-T-N). Chyba muszą troche poprawić nagrody za dungi, bo tak długa zabawa musi być jednak lepiej wynagrodzona niż kaskiem. Mimo to było super.
Pierwszy dung [OLA] ^^

20120610234153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam GW2 hula na Waszych skromnych sprzętach, to podzielcie się specyfikacjami kompów. Być może jest nadzieja, że moj laptop to udźwignie.

Moj sprzęt to:
Pentium Dual-Core CPU T4200 @ 2.00 GHz
3 GB Ram
Karta graficzna Radeon HD 4570

A teraz proszę powiedzcie, że macie o wiele gorszy sprzęt i śmiga Wam na wysokich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 00:16, el-coyote napisał:

Moj sprzęt to:
Pentium Dual-Core CPU T4200 @ 2.00 GHz
3 GB Ram
Karta graficzna Radeon HD 4570


Mam nieco lepszy sprzęcior i śmiga mi na wysokich- moja maszyna to intel core i-5, 4 gb ramu, radeon hd 5730.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna zrobiłem necro 16lvl (czyli taki sam lvl jak w BWE elkiem) i ledwo się zacząłem rozkręcać i już beta wyłączona :(
Chcemy open nie BWE! :(

Fakt faktem gra zajebista,wciąga i ma lepszą optymalizację niż w BWE1. Żal mi tylko kompasu i miziania po nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2012 o 10:22, Ash napisał:

Fakt faktem gra zajebista,wciąga i ma lepszą optymalizację niż w BWE1. Żal mi tylko kompasu
i miziania po nim :(


Nie ma miziania po kompasie? ;( Eh te niezapomniane chwile na wypadach gdy ktoś rysował penisy i wszyscy się nawzajem oskarżali ... piękne chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 11:10, Rzezim napisał:

Można rysować na mini mapce któryś z klawiszy (alt, shift, ctrl) i przycisk myszy;-)


O to tego nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 11:10, Rzezim napisał:

Można rysować na mini mapce któryś z klawiszy (alt, shift, ctrl) i przycisk myszy;-)


Dzięki szieściu bogom... mizianie po kompasie straszne podnosiło grywalność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo
Mówisz że śmigasz na full/ultra. Jakie twój sprzęt ma parametry?
Ja mam HP Pavilion g7
Intel i3 M 380 4 CPUs -2,5GHz
3GB Ram
Radeon HD 6470Mobility.

Czy da rade w to pograć? Dodam że w nowe gry jeszcze nie zagrałem na lepszej niz medium grafice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2012 o 15:39, Rambos napisał:

@Budo
Mówisz że śmigasz na full/ultra. Jakie twój sprzęt ma parametry?
Ja mam HP Pavilion g7
Intel i3 M 380 4 CPUs -2,5GHz
3GB Ram
Radeon HD 6470Mobility.

Czy da rade w to pograć? Dodam że w nowe gry jeszcze nie zagrałem na lepszej niz medium
grafice...


Ja mam troszkę gorszy i teraz w becie miałem na min ustawieniach tylko lekkie przycięcia gdy na ekranie było 20+ osób.
A optymalizacja jeszcze się nie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w od poprzedniego beta weekendu podmienili kilka modeli postaci. Teraz bardziej przypomina to jakąś azjatycką produkcję a momentami wygląda jak świat transwestytów... czy tylko ja odnoszę takie wrażenie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się