AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Ohhhh God nooooo !
4 dni wcześniej premiera Dark Souls''a na PC
Nie mogli wcześniej albo później ... co za lipa :P

Cieszę się, że wreszcie data premiery ujawniona, ale trochę mniej, że to akurat koniec sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2012 o 20:31, Budo napisał:

Mam nadzieję, że w kolejnym bwe dostaniemy sylvari i asurów...


Ja natomiast nie potrzebuję już BWE. Dzięki tym BWE któe już były (zwłaszcza dzięki pierwszemu) wiem już która postać(rasa i klasa) będzie main''em a które stowrze jako alty. Nie chcę nic więcej o grze wiedzieć teraz aby mieć jak najwięcej niespodzianek i nowości zaraz po premierze... a raczej 3 dni przed premierą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy możecie się zalogować na forach gw2? Pytam, bo kiedyś mogłem, a teraz wyskakuje mi informacja, że hasło jest nieprawidłowe, chociaż w gw(1) działa, a przecież hasło dla obydwu gier jest wspólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 18:40, Quallor napisał:

Mam takie pytanie: czy możecie się zalogować na forach gw2? Pytam, bo kiedyś mogłem,
a teraz wyskakuje mi informacja, że hasło jest nieprawidłowe, chociaż w gw(1) działa,
a przecież hasło dla obydwu gier jest wspólne.


Hym... Mi się tam da zalogować, jednakże na razie i tak forum jest zablokowane.

Jak hasło nieprawidłowe, to czym prędzej poproś o reset hasła. Zawsze jest jakaś możliwość, że ktoś tobie konto zhackował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zabawna sprawa, bo teraz zrozumiałem w czym problem. Otóż z jakiegoś powodu "system" nie toleruje długich haseł dla obydwu gier, więc wygląda to tak:
a)Hasło proste- obydwie gry działają(tzn. hasło jest poprawne).
b)Hasło długie, wprowadzone za pomocą resetu- działa tylko GW1, GW2- "invalid password".
c)Hasło długie, wprowadzone w edycji konta na stronie account.guildwars2.com(edycja dzięki hasłu z punktu a)- GW- nieprawidłowe hasło, GW2- hasło działa, da się ponownie zalogować na stronie account.guildwars2.com.

Innymi słowy- albo mamy proste hasło i dostęp do obydwu gier, albo złożone i dostęp do jednej. Nie wiem, z czego to wynika, ale pewnie w najbliższym czasie problem zostanie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 21:05, Chlorofil napisał:

Można się teraz załapać jakoś na betę ?

Masa konkursów z kluczami była przed ostatnim BWE więc i pewnie przed najbliższym (a zarazem ostatnim) też będzie. Ewentualnie można kupić Pre-Purchase i będziesz miał dostęp do bety + headstart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 21:39, Wipu napisał:

> Można się teraz załapać jakoś na betę ?
Masa konkursów z kluczami była przed ostatnim BWE więc i pewnie przed najbliższym (a
zarazem ostatnim) też będzie. Ewentualnie można kupić Pre-Purchase i będziesz miał dostęp
do bety + headstart.


A kiedy teraz mają być beta testy ? Btw. Będzie spolszczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 21:42, Chlorofil napisał:

A kiedy teraz mają być beta testy ? Btw. Będzie spolszczenie ?

20-22 lipca. Przy premierze nie będzie polskiej lokalizacji, ani dubbingu, ani napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 08:42, Chrronnos napisał:

Ja natomiast nie potrzebuję już BWE. Dzięki tym BWE któe już były (zwłaszcza dzięki pierwszemu)
wiem już która postać(rasa i klasa) będzie main''em a które stowrze jako alty. Nie chcę
nic więcej o grze wiedzieć teraz aby mieć jak najwięcej niespodzianek i nowości zaraz
po premierze... a raczej 3 dni przed premierą :)


Haha kogo Ty chcesz oszukać. I tak zagrasz w kolejny beta event :)

Chlorofil---> ostatni beta weekend będzie bodajże pod koniec lipca (20-22), o spolszczeniu na razie nic nie wiadomo, mam nadzieję, że nie będzie, albo będzie późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2012 o 21:46, Budo napisał:

Haha kogo Ty chcesz oszukać. I tak zagrasz w kolejny beta event :)


Nie wykluczam :)
Podczas pierwszego BWE grałem dość długo bo miałem dużo pytań co do gry na które szukałem odpowiedzi. Podczas drugiego grałem już bardzo krótko. Dlatego nie wiem czy kolejny jest mi potrzebny. Wolę zostawić poznawanie gry na po premierze niż poznać już wiele rzeczy podczas bety. Dzięki BWE chciałem przede wszystkim zobaczyć czy gra ma potencjał i jaką klasą będę grał. Na oba pytania mam już odpowiedzi i z niecierpliwością czekam na 3-dniowy headstart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mimo, że świetnie grało mi się elementalistką to nie wiem czym grać jak już gra wyjdzie..

na pvp czułem się taki dość kiepskawy, w 1vs1 waliłem całe kombo zmieniając te swoje elementy więc największy dps możliwy a i tak nie udawało mi się za często kogoś pokonać (latanie łapami po klawiaturze podczas robienia combo skilli=bezcenne xD).

jaką postacią graliście i planujecie grać? w głównym stopniu o pvp mi chodzi, pve to tylko tak o czasem sie zrelaksować więc szybkość zabijania mobków nie jest najważniejsza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PvP najlepiej grało mi się guardianem- sancturary+wall of reflection+retreat(chociaż inny okrzyk też dałby radę), do tego staff i sword+torch, o ile dobrze pamiętam. Traity musisz sam dobrać, bo niestety wyleciały mi z głowy. Co do elity- chyba Tome of Courage.
Grać planuję guardianem, nekromantą, mesmerem lub inżynierem- jeszcze nie zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się