AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Okej, chyba mam kod. Jest gdzies napisane co po kolei zrobić, zeby go aktywowac/ zainstalowac klienta, bo nie moge tego ogarnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:46, ping-pong napisał:

A jakieś high end farmy gdzie można wstawić screen z /age i się polansować?


Jeśli lubisz przechodzić gry na czas i śrubować czasy to polecam grać w samochodówki.
W GW2 presu na wynik nie ma. Co do high endu, to gra się musi ukazać i wtedy dopiero go zobaczymy. Na pewno będą wysoko lvlowe lochy jak Arah, ale konstrukcja gry wyklucza możliwość farmu, a tym bardziej sc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 21:47, Ash napisał:

> A jakieś high end farmy gdzie można wstawić screen z /age i się polansować?

Jeśli lubisz przechodzić gry na czas i śrubować czasy to polecam grać w samochodówki.


W dodatku część instancji będzie zawierała elementy losowo generowane przez pewne schematy i często wchodząc do jednej instancji będzie ona wyglądała inaczej niż gdy wchodziliśmy do niej ostatnio, więc nie będzie możliwości wyuczenia się trasy/taktyki na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2012 o 22:33, Alehor napisał:

W dodatku część instancji będzie zawierała elementy losowo generowane przez pewne schematy
i często wchodząc do jednej instancji będzie ona wyglądała inaczej niż gdy wchodziliśmy
do niej ostatnio, więc nie będzie możliwości wyuczenia się trasy/taktyki na czas.


A to skąd? Twórcy o takiej funkcji nigdy nawet nie wspominali i wątpię żeby znalazła się teraz nagle w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:04, Slayer_Watti napisał:

> Myślałem, że w betę sobie specjalnie nie pogram a tu jednak...
> http://www.alienwarearena.com/giveaway/guild-wars-two-closed-beta-giveaway/
> wszyscy którzy jeszcze nie mają klucza, polecam :D

A jak to dokładnie wygląda, bo zarejestrowałem się na stronie, z tego co widzę kolejne
rozdanie dzisiaj o 19, ale co dalej, jak dostać klucz bo trochę tego nie łapię.

Nie o 19 a o 21, bo my jesteśmy w +2. Po prostu, o tej godzinie wchodzisz na stronkę i klikasz get key po prawej stronie, po czym zostaje Ci przypisany klucz, który aktywujesz na stronie GW2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 22:55, IlMOD napisał:

A to skąd? Twórcy o takiej funkcji nigdy nawet nie wspominali i wątpię żeby znalazła
się teraz nagle w grze.


Wspominali ale Alehor źle to ujął w słowa. Dungeon będzie się zmieniał, bo inne eventy mogą w nim występować niż wcześniej, przez co jakieś partie dunga mogą wyglądać inaczej np. dredgowie niszczą jakiś most w dungu i przejścia trzeba szukać zupełnie gdzie indziej, albo zabić dredgów i czekać aż npce naprawią most. Przypuszczam, że tego typu smaczków w explorable będzie masa, a robienie dunga w tym trybie to konieczność rezerwacji co najmniej kilku godzin na granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli byłby ktoś w posiadaniu więcej niż 1 klucza to bardzo bym prosił o niego, bardzo mi na tym zależy bo gra dla mnie nie jest tania...

sirmat@o2.pl

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 10:15, Rambos napisał:

Jeżeli byłby ktoś w posiadaniu więcej niż 1 klucza to bardzo bym prosił o niego, bardzo
mi na tym zależy bo gra dla mnie nie jest tania...

sirmat@o2.pl

Pozdrawiam


Milion pińcet serwisów rozdaje klucze w necie (nawet gram.pl), wystarczy poszukać. Na fanpage''u guild wars 2 na fecebooku masz informacje, na forum guildwars.pl masz informacje, w tym wątku masz informacje... klucze rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc polecam samemu poszukać, zamiast prosić i czekać na jakąś dobrą duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2012 o 07:08, Ash napisał:

Wspominali ale Alehor źle to ujął w słowa. Dungeon będzie się zmieniał, bo inne eventy
mogą w nim występować niż wcześniej, przez co jakieś partie dunga mogą wyglądać inaczej
np. dredgowie niszczą jakiś most w dungu i przejścia trzeba szukać zupełnie gdzie indziej,
albo zabić dredgów i czekać aż npce naprawią most. Przypuszczam, że tego typu smaczków
w explorable będzie masa, a robienie dunga w tym trybie to konieczność rezerwacji co
najmniej kilku godzin na granie.


Zorientowałem się już o co Alethorowi chodziło, chociaż brzmiało to jak generowanie poziomów niczym w diablo, a tego nie będzie. Eventy w dungeonach jak do tej pory w betach sprowadzają się tylko do losowych minibossów po drodze.
No ale na razie widziałem tylko 2 dungeony i tylko jeden przechodziłem więcej niż raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 02:39, Pernia napisał:

Nie o 19 a o 21, bo my jesteśmy w +2. Po prostu, o tej godzinie wchodzisz na stronkę
i klikasz get key po prawej stronie, po czym zostaje Ci przypisany klucz, który aktywujesz
na stronie GW2. :)


Spoko loko, klucz dorwałem i teraz pozostaje tylko czekać do weekendu ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Budo
sam też się staram.Wysłałem opis broni do konkursu gramowego, i na stronie aliencośtam czekam dziś do 21 po klucz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 16:01, Rambos napisał:

@Budo
sam też się staram.Wysłałem opis broni do konkursu gramowego, i na stronie aliencośtam
czekam dziś do 21 po klucz...


A to się o 21 zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 15:05, Chlorofil napisał:

Czy w GW2 buildy będą dalej odgrywać tak ważną rolę jak w przypadku pierwszej sagi ?


Oczywiście. Jak zamierzasz ukończyć grę bez używania skilli skoro w grze nie ma nawet autoatacku? :P
Dopasowanie skilli do postaci zostało nieco ograniczone i inaczej skonstruowane niż w przypadku pierwszej części.
GW2 bardziej jest nastawione na umiejętne zmienianie zestawów broni zależnie od sytuacji oraz orientację w otoczeniu, unikanie ataków obszarowych i wspieranie poległych kompanów. Tak czy inaczej Trait''y też będą ważnym elementem. Raczej nie będzie buildów sprawdzających się w każdej sytuacji, wymiatających wszystko. Poprostu trzeba będzie umiejętnie wykorzystać dostępne nam środki.

... Tak patrzę na to co napisałem i nie wygląda to zbyt poprawnie pod względem merytorycznym... mam nadzieję że jakoś to ogarniesz i domyślisz się co miałem na myśli -,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 17:19, Alehor napisał:

... Tak patrzę na to co napisałem i nie wygląda to zbyt poprawnie pod względem merytorycznym...
mam nadzieję że jakoś to ogarniesz i domyślisz się co miałem na myśli -,o


Naturalnie. Wszystko jak najbardziej rozumiem. Lepszej odpowiedzi nie mogłem dostać ;) Dziękuję serdecznie ! Nie mogę się doczekać bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się