AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2012 o 13:19, Adjatha napisał:

Na szczęście mniejszych też nie będzie brakować, Shatterera już pokazali dawno temu,
na wiki był chyba screenshot i model jeszcze jednego, chyba nie ma się o co martiwć pod
tym względem ;P

Też coś obiło mi się o uszy, że Zhaitan ma być jednym z Elderów, tylko za chiny ludowe nie potrafie znalesc gdzie to było opisane, albo mowa była o tym na jakimś pokazie. Bo np. Boss Destroyer był też czyimś przydupasem tak samo Shatterer i ten http://www.youtube.com/watch?v=idjgE-RKpaE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 13:26, Budo napisał:

/.../

A ten nieumarły to nie był elder dragon? Skąd masz info, że będzie tylko 1?


http://wiki.guildwars2.com/wiki/Tequatl_the_Sunless
Champion Zhaitana.

W pierwszej kampanii GW2 walczymy z Zhaitanem tylko jako jedynym z Elder Dragons w dungu na 80lvl w Arah. Kolejni będą w następnych dodatkach. Obstawiam Klarkatorrika + dostęp do Crystal Desert + tengu jako grywalną rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kolejni będą w następnych dodatkach. Obstawiam Klarkatorrika + dostęp do Crystal Desert + tengu jako grywalną rasę.

Przez Ciebie mam ślinotok >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 18:58, qq_MoaR napisał:

Też coś obiło mi się o uszy, że Zhaitan ma być jednym z Elderów, tylko za chiny ludowe
nie potrafie znalesc gdzie to było opisane

Toć zalinkowałem wyżej... :<

Dnia 26.07.2012 o 18:58, qq_MoaR napisał:

np. Boss Destroyer był też czyimś przydupasem tak samo Shatterer

Dragon Champions. Great Destroyer był wyższym stopniem sługusem Primordusa, Shatterer Kralkatorrika, ten z linka do YT Zhaitana.

Ofc to nie znaczy, że żaden z nich nie będzie miał takich ''przydupasów'' więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 19:28, Alehor napisał:

Przez Ciebie mam ślinotok >.<


Też chętnie nimi pogram. :) Byłoby szkoda, by tak wielki teren jak DoW sobie odpuścili w dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 13:39, Adjatha napisał:

> A ten nieumarły to nie był elder dragon?
Który? Shatterer z tych różnych pokazów (paxów czy nnych gamescomów, już nie pamiętam)?
Nie. A ten od Sylvari z tego co pamiętam to była swego rodzaju wizja, wiec też się raczej
nie liczy. ;)


O Tequatla mi chodziło, Shatterera to ogarniam.


Nie chcę Tengu w dodatku, olać ich. W dodatku nie pasują do pustyni, w ogóle ich tam nie było :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2012 o 22:05, Budo napisał:

O Tequatla mi chodziło, Shatterera to ogarniam.

Analogicznie jak Shatterer, pisałem post wyżej :)

Dnia 26.07.2012 o 22:05, Budo napisał:

Nie chcę Tengu w dodatku, olać ich. W dodatku nie pasują do pustyni, w ogóle ich tam
nie było :/

Tam ogólnie mało co było, nawet jakby Elonę podpiąć to nie za bardzo to widzę. Ale kto mówił że będą dodawać rasy? Chyba że o czymś nie wiem ;) No i trzeba się trochę przestawić z myślenia kampaniami imo. Tego też w sumie jestem ciekawy, czy nowy content będzie się pojawiał tylko w dodatkach (płatnych), czy będą patche z nową zawartością (tak jak np. w WoWie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo nowe dungeony, mapki do PvP itp. za darmo w patchach jak w WoWie, a "powiększenia" mapy, rasy i klasy(rytualista,proszę!:)) w płatnych. Jest to logiczne, w innych MMO działa, a w ten sposób nie tracą okazji na zarobek ani gracze nie czują się olani. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Tu się zgadzam, boli mnie troszkę że na taki WiK czy WoC w pierwszej części Guild Wars trzeba było baaardzo długo a oferowały one relatywnie niewiele po za kilkunastoma questami ;/
W WoWie fakt faktem płaci się ten abonament i blizzard ma znacznie większe zasoby finansowe i w ludziach - ale dużę update''y ukazują się dość często. Mam nadzieje że w GW2 po kilku miesiącach bugfixów, optymalizacji i balansowania PvE/PvP nie będzie kazało nam długo czekać na dodatki tak jak w przypadku Factions i Nightfalla. Z drugiej zaś strony beta pokazała że to co nawet ten niewielki kawałek gry oferuje, jest poprostu przytłaczające dla przeciętnego gracza który nie jest w stanie spędzić przy grze tych 5h dziennie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wg mnie 100% dorzucą nowe rasy. O Tengu to już cały internet gada. Problem w tym, że mnie oni ani trochę nie interesują. Wg mnie będą darmowe małe łaty dodające pojedyncze eventy, bossów itd., a wszystko większe będzie w kolejnych dodatkach/kampaniach płatnych ofkors.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tengu pewnie nie każdemu będą pasować, tak samo zresztą jak nie każdemu pasują asury i sylvari. Jednak tengu też są w kanonie i to w dodatku dosyć silną rasą, i moim zdaniem mają większą szansę na zostanie grywalnymi niż np. Kodan. Ci to pewnie - jeśli w ogóle - to w dodatku z Jormagiem. ^^
Na szczęscie jeśli ktoś nie chce daną rasą grać to nie musi. Po prostu nie tworzyć postaci tengu/asury/etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tengu do dodatku z Eloną nie pasują, oni pewnie będą grywalną rasą po dodaniu Canthy.
Przy dodatku z Crystal Desert i Eloną jako grywalną rasę obstawiałbym Heketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:18, nieszczescie napisał:

Przy dodatku z Crystal Desert i Eloną jako grywalną rasę obstawiałbym Heketów.


Żaby...
To już lepsze byłyby kobyły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 14:03, walgierz napisał:

> Przy dodatku z Crystal Desert i Eloną jako grywalną rasę obstawiałbym Heketów.

Żaby...
To już lepsze byłyby kobyły ;P

Margonici!
Nie wszyscy wygineli po upadku Abaddona, a poza tym częśc z nich była dobra
:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 13:18, nieszczescie napisał:

Tengu do dodatku z Eloną nie pasują, oni pewnie będą grywalną rasą po dodaniu Canthy.
Przy dodatku z Crystal Desert i Eloną jako grywalną rasę obstawiałbym Heketów.

Ja nie chce nowej rasy, ja chce derwisza i nie obchodzi mnie, ze twórca coś w nim nie pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 14:18, Pernia napisał:

Margonici!
Nie wszyscy wygineli po upadku Abaddona, a poza tym częśc z nich była dobra
:>


O! Margonici albo Hekeci, innych ras, które mają jakąś kulturę społeczną w Elonie chyba nie ma.
Chyba, że dostaniemy coś z kosmosu jak Draenei w wowie :)

@Dregorio mam nadzieję, że w dodatkach będą dochodziły nowe profesje oraz bronie do użycia dla starych. Póki co mi brakuje kosy i włóczni, mogliby dać jakąś nową profesje, która korzysta z obu. Takie połączenie paragona i derwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 14:46, nieszczescie napisał:

O! Margonici albo Hekeci, innych ras, które mają jakąś kulturę społeczną w Elonie chyba
nie ma.


Centaury?
Margonici to przecież tylko przemienieni ludzie...
Heket = Hylek w GW2, jakoś grywalni nie są. W moim odczuciu mało prawdopodobni.

Dnia 27.07.2012 o 14:46, nieszczescie napisał:

Chyba, że dostaniemy coś z kosmosu jak Draenei w wowie :)


Błagam nie.

Dnia 27.07.2012 o 14:46, nieszczescie napisał:

@Dregorio mam nadzieję, że w dodatkach będą dochodziły nowe profesje oraz bronie do użycia
dla starych. Póki co mi brakuje kosy i włóczni, mogliby dać jakąś nową profesje, która
korzysta z obu. Takie połączenie paragona i derwa.


Kosa została z powodzeniem zastąpiona greatswordem (dwuręczny + razi kilka mobów na raz + wysoki dmg). Włócznie są pod wodą, zaś wachlarz broni zasięgowych jest tak szeroki, że nie ma potrzeby go uzupełniać.
Paragon został zastąpiony guardianem. Derwisz warriorem z greatswordem + profesje które mogą używać greatsworda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 17:57, Ash napisał:

> O! Margonici albo Hekeci, innych ras, które mają jakąś kulturę społeczną w Elonie
chyba
> nie ma.

Centaury?
Margonici to przecież tylko przemienieni ludzie...
Heket = Hylek w GW2, jakoś grywalni nie są. W moim odczuciu mało prawdopodobni.


Centaury i Tengu są w GW2 i żadne z nich nie jest grywalną rasą, więc fakt, że coś jest niegrywalne teraz nie znaczy, że później nie może być.

Zresztą nie ma co gdybać, jeszcze nawet nie ma premiery podstawki :)
Osobiście jednak chciałbym wprowadzenia żab w dodatku z Eloną i Tengu w dodatku z Canthą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się