AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2012 o 00:58, Budo napisał:

Ależ te charry beznadziejnie wyglądają, szczególnie w medium armorach, a ja chcę rangera :/


Medium to jeszcze. Zobacz lepiej Light Armory. To szmaty jakieś są pozszywane bez ładu i składu! Beznadziejnie to wygląda moim zdaniem. A planuję rozpocząć Charrem Elemkiem i teraz zaczynam się zastanawiać nad zmianą planów. Sam nie wiem, bo za mało widziałem na becie jeszcze. Ledwie podstawowy ogień opanowałem a gdzie jeszcze reszta żywiołów.
Póki co jednak bardzo fajnie moim zdaniem prezentuje się Norn Ranger. Wciąga jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 10:29, Selv napisał:

W ogóle medium armory jak dla mnie wyglądają najsłabiej a też chce rangera :/


Niekoniecznie, te ludzkie są ok i dla Asurów w większości też spoko. Nornowie się chyba najlepiej prezentują, no, ale jak tu się źle prezentować z trzema metrami wzrostu :D
U charrów padaczka jest z wielką głową, karykaturalnie wyglądają przez to zamknięte hełmy. Dlatego moi ogoniaści przyjaciele, pamiętajcie, żeby przy tworzeniu postaci robić małe główki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekkie Nightmare na Nornie i Charrze (?) rozwalają system. A Dredge na Chomiku to numero uno huehue.

Ogólnie to większość tych zbroi wygląda beznadziejnie. Chciałem sobie zagrać uczniczką, ale jak zobaczyłem, że nie ma żadnych ładnych płaszczy to sobie daruję. Zagram sobie jednak Chomikiem nekromantą.
Może jak się pokobminuje coś z setami to wyjdzie jakaś ładna zbroja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No taak, wiadomo, że będzie więcej, ale po tym początku to zachwycony nie jestem. Jak nie będzie setu co mi przypadnie do gustu to nago będę biegał. Albo wybiorę najbrzydszy, pomaluję na wszystkie kolory tęczy i zmienię nick na Jeste Hipstere.

Wychodzi na to, że jak na razie najładniejsze zbroje mają warzywa, bo postacie są trawniczkami, a zbroje kwiatkami do sadzenia w ogródku. A Bamboo T2 to trochę taki niezadbany ogródek, bo porośnięty chwastami...

A tak w ogóle to tylko mi się wydaje, że stolice Ludziów i Charrów to dwa najbardziej poronione miasta? Ja myślałem, że stolice Taurenów i Blood Elfów w WoWie były złe. Divinity''s Reach jest wielkie i nie wiadomo gdzie co jest, a Black Citadel jest pokraczne i też nie wiadomo gdzie co jest. Ale to pewnie tylko ja tak mam.
A Rata Sum jest takie ładne. I nic nie trzeba szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Divinity''s Reach jest okrągłe, to jeszcze można się połapać.
... ale ile ja miałem trudności z wyłapaniem wszystkich waypointów i innych rzeczy w Black Citadel.... Jezusie! Ale przyznaję, tym sposobem bardzo ładnie odzwierciedlili, że wszystko jest tam sklejone praktycznie na siłę. Ale irytujące niemniej jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie byłem w Rata Sum, więc nie wiem, ale cała reszta miast jest pogięta. Hoelbrak jeszcze w miarę, ale Grove, Gwiazda Śmierci i Divinity''s Reach są chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW2 jest dokłądnie tak jak w jedynce jeśli chodzi o "punkty nauki"? Zdobywam po każdym levelu i ulepszam np. w przepadku elka "zywioł ognia", "żywioł ziemi" etc. i wtedy umiejętności zadają większe obrażenia? Czy może to też jakoś pozmieniali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 23:20, 1096 napisał:

W GW2 jest dokłądnie tak jak w jedynce jeśli chodzi o "punkty nauki"? Zdobywam po każdym
levelu i ulepszam np. w przepadku elka "zywioł ognia", "żywioł ziemi" etc. i wtedy umiejętności
zadają większe obrażenia? Czy może to też jakoś pozmieniali?


Oj zmieniło się...
Zamiast punktów masz atrybuty (dosyć klasyczne), oraz traity (mniej więcej odpowiednik talentów z innych gier).
Więcej szczegółów jest w milionie linków podanych w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2012 o 23:51, 1096 napisał:

Dzięki. Jeszcze jedno, może trochę głupie pytanie.
To nie były puste słowa? Tak rzeczywiście jest?
http://grafika.guildwars.pl/Guild_wars2/leveling/1.png
Skoro tak to ile średnio, w przybliżeniu trwa wbicie jednego levla?


Ogólnie to tak, tylko że skala nie ta ;p
Głównie chodzi mi o to miejsce, gdzie wykresy się rozchodzą. Dla wowa to byłby tak 35-40lvl
W gw2 to się tak prostuje koło 15-20 (tyle dobiłem w bwe3 2 postaciami + wczorajszy test) i jeśli grać tak, żeby bić lvl jak najszybciej to zajmuje tak około 2-3h na jeden poziom, z tym, że trzeba wiedzieć, co się chce robić na danym poziomie od razu, bo losowe bieganie zajmnie ci więcej czasu na lv (tak na oko to pewnie nawet do 5h).
No i pierwsze 10 poziomów to powinna być pozioma kreska, później niecom w górę i tam zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 00:06, IlMOD napisał:

[...] żeby bić lvl jak najszybciej to zajmuje tak około 2-3h na jeden poziom, [...]


Chyba grając solo i bez craftowania. :D
Jak masz materiały do craftu i grasz z kimś ciągle robiąc mapy i eventy, głównie odpowiadające twojemu poziomowi, to wbicie lvla to 30minut do max 1h. Na crafcie jeszcze szybciej, ale trzeba mieć odpowiednie matsy. Craftując jak usiadłem do np. artficingu, to w 15-20 minut zrobiłem 1,5lvla, odkrywając nowe przepisy. Trzeba tylko mieć matsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 05:21, Ash napisał:

> [...] żeby bić lvl jak najszybciej to zajmuje tak około 2-3h na jeden poziom, [...]

Chyba grając solo i bez craftowania. :D
Jak masz materiały do craftu i grasz z kimś ciągle robiąc mapy i eventy, głównie odpowiadające
twojemu poziomowi, to wbicie lvla to 30minut do max 1h. Na crafcie jeszcze szybciej,
ale trzeba mieć odpowiednie matsy. Craftując jak usiadłem do np. artficingu, to w 15-20
minut zrobiłem 1,5lvla, odkrywając nowe przepisy. Trzeba tylko mieć matsy.


Tak. To było solo i bez craftingu. Tak chyba będzie grało najwięcej osób. Roku robiąc wszystko po trochu lvl wbija się najszybciej, tylko że mi czasami nie chciało się robić story mode i cesarskiego
craftu i przez to lvlowalem trochę wolniej. To mnie trochę denerwuje, takie bycie zmuszonym do robienia wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2012 o 09:49, IlMOD napisał:

Tak. To było solo i bez craftingu. Tak chyba będzie grało najwięcej osób.

To tak jakby grać w demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to zamierzam bardzo się we wszelaki crafting zaangażować, bo to strasznie fajna sprawa. Podoba mi się zbieranie materiałów, ich przeróbka i tworzenie nowych rzeczy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj pre-order GW2 w Empiku. Z tego co się dowiedziałem to dzięki niemu mogę zagrać dzień wcześniej. Czyli jak dobrze rozumiem idę do nich 27 sierpnia z dowodem zakupu i kupuje grę? Dobrze zrozumiałem? W pre-orderach jestem zielony, a to jest mój pierwszy. I czy kod z pudełka mogę wykorzystać w każdej chwili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się