AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2012 o 15:42, Jagged napisał:

Może ktoś przypomni jakie firmy są polecane przez wydawcę gry ?

Na terenie Polski to:
- inexus.pl
- fabrykakluczy.pl
- sklep.gram.pl
- empik.com

Ja zastanawiam się nad zakupem u Green Man Gaming. Wychodzi tam 70$ (-20% zniżka PCGMR-GREEN-SUMMR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 16:04, Ostrowiak napisał:

gw2 się zbliża to i ja gildii szukam

znajomi mi się porozchodzili już dwa lata temu, obecnie mam przy sobie raptem dwóch-trzech

FIRST WORLD PROBLEMS

To zapraszam do FoA. Nick w GW 1 i GW 2 to Necro Viktoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może kiedy będzie można zacząć pobieranie gotowej gry? Nie chciałbym marnować jednego dnia headstartu na pobieranie tych 16gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 22:15, Sipso2008 napisał:

Wiadomo może kiedy będzie można zacząć pobieranie gotowej gry? Nie chciałbym marnować
jednego dnia headstartu na pobieranie tych 16gb.


Jak masz zarejestrowane konto to można klient pobrać ze strony na której się logujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2012 o 23:43, Sipso2008 napisał:

A mając dotychczasowego klienta z bet, stressów itp. nadal muszę pobierać grę od nowa?
Chyba nie, co?

Pewnie że nie, po prostu betowy klient dostanie dość dużego patcha z finalną wersją gotowej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wyjaśnić jak to jest z rejestracja kodu z pre-ordera? Wpisac kod można tylko rejestrując się na nowo. Niby podaje się te same dane, ale kod po nicku jest inny. W ten sposób zarejestrowałem sie dwa razy - raz bez kodu i raz z kodem. Dziwne to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 06:40, HumanGhost napisał:

Mógłby ktoś wyjaśnić jak to jest z rejestracja kodu z pre-ordera? Wpisac kod można tylko
rejestrując się na nowo. Niby podaje się te same dane, ale kod po nicku jest inny. W
ten sposób zarejestrowałem sie dwa razy - raz bez kodu i raz z kodem. Dziwne to trochę.


No bo rejestrujesz klucz. :) Pewnie jak rejestrowałeś klucz pre-order, to po rejestracji będziesz jeszcze raz musiał zarejestrować do pełnej wersji.

A ten "nick" to po prostu twojanazwa.xxxx gdzie xxx to losowy numer. Nie ma ta żadnego znaczenia. ;) Dla przykładu na klucze w BWE3 miałem np. manix.1234 potem w czasie bety kupilem pre-purchase mam np. manix.5678 a postacie, które zacząłem na klucze do bety dalej były. Po prostu rejestrujesz nowy klucz i tak się dzieje.

Mam nadzieje, że wyjaśniłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Posiadam laptopa Acer Aspire 5738. Na nim kartę Nvidia GeForce 105M. Czy GW2 będzie chodzin na bardzo bardzo niskich ustawieniach przynajmniej z szybkoscią ok.20FPS?Procek tutaj to 2 Ghz. i 4 GB ramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy będzie, ale jeśli twój target to 20fps to wydaje mi się, że to nieco za mało jak na GW2, gdzie twój refleks ma ogromne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:12, Sipso2008 napisał:

Nie wiem czy będzie, ale jeśli twój target to 20fps to wydaje mi się, że to nieco za
mało jak na GW2, gdzie twój refleks ma ogromne znaczenie.

Szczerze mówiąc nie jestem jakims tak hardcorem pvp graczem czy cos. Taka tylko causalowa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 11:04, toxic3d napisał:

Mam pytanko. Posiadam laptopa Acer Aspire 5738. Na nim kartę Nvidia GeForce 105M. Czy
GW2 będzie chodzin na bardzo bardzo niskich ustawieniach przynajmniej z szybkoscią ok.20FPS?Procek
tutaj to 2 Ghz. i 4 GB ramu


Odpuściłbym sobie.
Ja grałem w GW2 na laptopie z Radkiem HD 2600, który wg tej rozpiski http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-graficzne-rozpiska-osiagow.1174.0.html jest wydajniejszy od Twojej grafiki o jakąś połowę i gra była ledwie grywalna, co prawda miałem procek 1,6 GHz, ale ja miałem core 2 duo, który to jest jednak technologicznie lepszy i nowszy od pentium dual core, którego chyba masz w lapku...
Ogólnie jak w pobliżu nie było za dużo osób i mało mobów to dało się grać pve (maksymalnie 25 FPS, choć zwykle bywało te 18-20), jednak jak się pojawiło się więcej mobów czy graczy w pobliżu to ostro klatkowało, w mieście to było max 10 FPS, WvW niegrywalne, na sPvP było najlepiej, a loadingi w całej grze w cholerę długie.
Co prawda to było podczas pierwszego BWE (bo teraz mam nowego kompa i nie męczę się już na lapku) i od tego czasu optymalizacja poprawiła się, ale wątpie czy na tyle aby dało się przyjemnie grać na moim starym lapku a tym bardziej na Twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się