AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2012 o 15:23, Budo napisał:

Blacktide ostatnio wybrali Rosjanie, więc radzę wziąć to pod uwagę ;]


Już nieaktualne.
Największy rosyjski sojusz poszedł na Vabbi, część zdeklarowała się też na RoF.

Tutaj efekt mrówczej pracy Lexa z obstawą serwerów:
http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=147&t=47144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 08:37, Manix69 napisał:

No bo rejestrujesz klucz. :) Pewnie jak rejestrowałeś klucz pre-order, to po rejestracji będziesz jeszcze raz musiał zarejestrować do pełnej wersji.


Głupie to jest trochę. Powinno być gdzieś na koncie na stronce lista zarejestrowanych kluczy itd. Wszystko byłoby jasne i przejrzyste. Cóż, miejmy nadzieję, że wszystko przebiegło zgodnie z planem i dostanę się do wcześniejszego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję małej pomocy :). Jako, że zdecydowałem się na zakup pre-purchase (na GMG niestety już nie ma) to przy przeglądaniu ofert na allegro jest jeden sprzedawca oferujący grę za 150 i wersję deluxe za 175 (nie będę tutaj linków podawał). I tu moje pytanie: czemu tak nisko skoro inni sprzedają po ponad 200 zł pre-purchase. Czy to, że wysyła kody z USA ma jakieś znaczenie (niemożność gry na serwerach EU?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 18:31, drblase napisał:

Potrzebuję małej pomocy :). Jako, że zdecydowałem się na zakup pre-purchase (na GMG niestety
już nie ma) to przy przeglądaniu ofert na allegro jest jeden sprzedawca oferujący grę
za 150 i wersję deluxe za 175 (nie będę tutaj linków podawał). I tu moje pytanie: czemu
tak nisko skoro inni sprzedają po ponad 200 zł pre-purchase. Czy to, że wysyła kody z
USA ma jakieś znaczenie (niemożność gry na serwerach EU?)?


Nie kupuj. Prawdopodobnie to są kody zakupione korzystając z kradzionych kart. Te konta prawdopodobnie zostaną zbanowane.

http://guildwars2.com.pl/uwazajcie/

Najbezpieczniej to kupić pre-purchase'a u źródła, czyli na stronie buy.guildwars2.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 18:31, drblase napisał:

I tu moje pytanie: czemu
tak nisko skoro inni sprzedają po ponad 200 zł pre-purchase.

Bo szuka jeleni którzy kupią trefne klucze, proste.

Dnia 16.08.2012 o 18:31, drblase napisał:

Czy to, że wysyła kody z
USA ma jakieś znaczenie (niemożność gry na serwerach EU?)?

Tak, ma znaczenie, GW2 ma region locka i na US kluczu będziesz mógł się logować tylko z terenu USA. Aby móc się zalogować z Polski musisz mieć EU klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, zawsze dobrze jest się upewnić (zwłaszcza jak wcześniej się danym tematem nie interesowało...) :). Poprzeglądam oferty oficjalnych sprzedawców i coś wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A nie jest to tak, że z europejskim kluczem możesz się logować na europejskie serwery, a z amerykańskim na amerykańskie, ale ciągle możesz grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:27, Budo napisał:

A nie jest to tak, że z europejskim kluczem możesz się logować na europejskie serwery,
a z amerykańskim na amerykańskie, ale ciągle możesz grać?


Właśnie z tego co pamiętam, jakiś czas temu była rozmowa na ten temat i wynikło z niej to, że się nie da. Nie dość, że serwery muszą być te same, tak samo miejsce logowania musi być adekwatne do wersji klucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 19:27, Budo napisał:

/.../

A nie jest to tak, że z europejskim kluczem możesz się logować na europejskie serwery,
a z amerykańskim na amerykańskie, ale ciągle możesz grać?


Z tego co AN pisała jakiś czas temu na FB wynikało, że region lock dotyczy tylko miejsca skąd się logowało a nie to na jakim serwerze można grać. Jak ostatecznie będzie może się niedługo dowiemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:24, Blu napisał:

Orientuje sie ktoś z was ile ma kosztować zwykłe GW2 w Empiku? Mysle o zakupieniu tego
gowienka za 20 zł.

Internetowo to ogarnij, wyjdzie taniej i zapewne wygodniej. 16,99 + 153.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:40, Magwisienka napisał:

> Orientuje sie ktoś z was ile ma kosztować zwykłe GW2 w Empiku? Mysle o zakupieniu
tego
> gowienka za 20 zł.
Internetowo to ogarnij, wyjdzie taniej i zapewne wygodniej. 16,99 + 153.

Tak wlasciwie to to badziewo za 20 (17 (16,99)) pozwala mi na cos wiecej niz na gre jeden dzien przed premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:44, Blu napisał:

Tak wlasciwie to to badziewo za 20 (17 (16,99)) pozwala mi na cos wiecej niz na gre jeden
dzien przed premiera?

Możesz postawić drugie pudełko na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 22:03, Kraju napisał:

Gra w Empiku zdrożała o 10 zł do 179,90 zł.

Ja w swoim zamówieniu nadal mam 153 po zniżce za pre-order, nie śledziłam ceny od czasu jego złożenia. Sory za ewentualne wprowadzenie w błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2012 o 21:44, Blu napisał:

> Internetowo to ogarnij, wyjdzie taniej i zapewne wygodniej. 16,99 + 153.
Tak wlasciwie to to badziewo za 20 (17 (16,99)) pozwala mi na cos wiecej niz na gre jeden
dzien przed premiera?

Dodatkowo obniża koszt zakupu pełnej wersji o swoją wartość. Trzeba tylko okazać paragon jako dowód zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 19:03, The_Warrior napisał:

Jak wygląda sprawa z levelem postaci, jest to taki sam system jak w pierwszej części
gry, że max 20 lvl bodajże i koniec levelowania, czy coś na podobieństwo innych mmo?


Maksymalny poziom to 80, lecz nie jest na podobieństwo innych MMO, gdyż w innych MMO liczba punktów doświadczenia do zdobycia na wyższy poziom jest wykładnicza, natomiast w GW2 liczba punktów wzrasta liniowo, o bardzo małym nachyleniu. Pi razy oko czas potrzebny na przejście z poziomu 79 na 80 jest porównywalny, lecz oczywiście trochę większy, z przejściem z poziomu 10 na 11.

http://www.arena.net/blog/progression-and-leveling-in-guild-wars-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się