AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2012 o 13:36, Kopiec napisał:

A więc konkretnie- jak dużo pasma internetowego zajmuje Guild Wars 2? Na przykład godzinna
rozgrywka pochłonie zaledwie kilka mb danych, czy raczej bliżej 100mb? Zwrócił ktoś na
to uwagę?


Niestety nie sprawdzałem, ale jak chcesz to przy najbliższej okazji ( plotki chodzą, że będzie jeszcze w środę Stress Test ) to sprawdzę i powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2012 o 13:36, Kopiec napisał:

A więc konkretnie- jak dużo pasma internetowego zajmuje Guild Wars 2? Na przykład godzinna
rozgrywka pochłonie zaledwie kilka mb danych, czy raczej bliżej 100mb? Zwrócił ktoś na
to uwagę?


Ja mierzyłem jak miałem jeszcze mobilny internet, czyli około bwe1. Wtedy wychodziło 20-30 mb na godzinę gry.
Ale gra się od tamtego czasu sporo zmieniła i może transfer też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś, czy jest gdzieś podana dokładna godzina wystartowania 1-dniowego head startu dla ludzi z pre-orderem? wiem, że 3 dniowy startuje w sobotę przed godziną 9, a przy 1-dniowym nie ma podanej dokładnej godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 15:15, Paweuu napisał:

dla ludzi z pre-orderem? wiem, że 3 dniowy startuje w sobotę przed godziną 9, a przy
1-dniowym nie ma podanej dokładnej godziny


Od 9:00 (Strengol Pl z GW tak mi mówił :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 17:48, Karanthir666 napisał:

3-dniowy headstart jest prawdopodobnie od 6 rano :)


Skąd to info? Nasza strefa czasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 20:00, Ash napisał:

Skąd to info? Nasza strefa czasowa?


Nasza. Już dawno jeden z pracowników ANet mówił, że w trosce o bezproblemowe ruszenie z headstartem zaczną już wcześniej i niektórym może się udać zalogować do gry 3 godziny przed planowanym startem.
Wybacz, szukanie linka zostawię komuś innemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki ;) w tym gąszczu ostatnich informacji umknęło mi. Wygląda więc na to, że muszę wcześnie budzik wstawić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się czy kolekcjonerki zaczną trafiać do ludzi przed 25 sierpnia? Jestem ciekawy po ile będzie chodzić figurka Rytlocka na wszelkich ebayach i innych allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:28, Hartus napisał:

Orientujecie się czy kolekcjonerki zaczną trafiać do ludzi przed 25 sierpnia? Jestem
ciekawy po ile będzie chodzić figurka Rytlocka na wszelkich ebayach i innych allegro.


Wiem tylko tyle, że w Polsce kolekcjonerki będę wysyłane 27 sierpnia.

A co zamierzasz już sprzedać swojego Rytlocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 22:33, Piotrbov napisał:

A co zamierzasz już sprzedać swojego Rytlocka?

Przeciwnie. Będę na niego polował, bo to jedyny element EK, na którym mi zależy. A grę dokupię osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2012 o 16:00, HawK1 napisał:

Czy jest możliwość wyboru odbioru osobistego pudełka GW2 dla osób, które kupiły pre-purchase?


Teoretycznie powinniśmy mieć taką możliwość, a praktycznie samemu nie da się zmienić.
Tylko kolekcjonerki miały iść wyłącznie kurierem.

"Wszyscy nabywcy pre-purchase''ów mogą otrzymać także na premierę pudełkowe wydanie standardowe gry (bez klucza), jeśli wyrażą taką chęć i gotowość do opłacenia kosztu jego wysyłki lub opłaty za odbiór osobisty."

http://forum.gram.pl/upl/forum/2012_20/20120519223023.jpg

Też chcę zmienić na odbiór osobisty, tak jak miałam w zamówieniu na sam pre-purchase.
Napisałam już w tej sprawie wiadomość do sklepu. Tobie radzę również napisz, jeśli zależy Ci na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się