AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie


Zastanawiam się jakie profesje craftingu wybrać da rangera... na pewno leatherworker, a jako drugie albo huntsman, albo weaponsmith, nie wiem, którą z tych dwóch :/
W żarcie ani nic innego raczej nie będę się bawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 00:07, Kopiec napisał:

5gb danych + nielimitowane pobieranie od 24 do 8 rano.


No to nie powinno być tak źle z grą, trzeba tylko zauważyć, że po premierze na pierwszych lokacjach, będzie strasznie dużo ludzi, co wiąże się ze zwiększonym transferem.

Budo ---> Ja się za bardzo nie interesowałem, bo nie robiłem gatheringu a on trochę do crafta jest potrzebny, a Market nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 00:29, Budo napisał:


Zastanawiam się jakie profesje craftingu wybrać da rangera... na pewno leatherworker,
a jako drugie albo huntsman, albo weaponsmith, nie wiem, którą z tych dwóch :/
W żarcie ani nic innego raczej nie będę się bawił.


Powiem tak: profesje które wytwarzają armory i bronie szybko umrą bo sprzęt z duengoeonów pewnie okaże się o wiele lepszy. Jak sam wziąłęm się za weaponsmith to owszem, mieczory które sam robiłem były lepsze ciut od znaleźnych ale zawsze po chwili wypadał mi miecz lepszy od wykutego i tak w kółko. Lepiej zainwestować w chefa bo daje rzeczywiste i pomocne bonusy czy jewelera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A wiesz ile razy trzeba kończyć dunga, żeby np. zdobyć set zbroi? Zawsze jest dobrze wytworzyć sobie coś samemu, jeweler to jest opcja, ale jakoś mi nie pasuje. Chef potrzebuje sto milionów slotów na przechowywanie składników :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 09:16, Sipso2008 napisał:

Powiem tak: profesje które wytwarzają armory i bronie szybko umrą bo sprzęt z duengoeonów
pewnie okaże się o wiele lepszy. [...]


Zmartwić? Statystyki i dmg jest mniej więcej wyrównany dla broni tej samej jakości na tym samym lvl, nie ważne czy go wycraftujesz, wyleci ci z moba czy kupisz za nagrody z dunga. Może były lepsze tylko dlatego, że craftowałeś przedmioty fine (niebieskie) a wypadły ci masterwork (zielone) z gry? To różnica jakości przedmiotu, kiedy wycraftujesz na tym samym lvl zielony przedmiot statystyki będą bardzo podobne, a jak użyjesz konkretnych materiałów to nawet te same... dlatego craft i purchasing to bardziej pewna metoda, niż liczenie, a może teraz wypadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Craftowałem niebieskie itemy i wypadały mi niebieskie itemy. Przez jakiś czas po prostu wymieniałem co chwila te wycraftowane na znaleźne. Do mnie i tak bardziej przemawia coś w stylu jewlera czy chefa. Mam nie miłe wspomnienia z craftu ekwipunku z SWTOR, gdzie jedynie consumables opłacało się craftować, reszta to ciekawostka. Tak, wiem tu będzie inaczej i lepiej, ale jednak jakoś tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że wszyscy raportowali wczorajszy bład, który sprawiał, że używając skilli zmieniających twoje położenie (szarża, ride the lightning elementalisty itp.) teleportowały randomo po mapie ;E byłem zszokowany, bo poprzedni test czegoś takiego nie miał oO

ogólnie optymalizacja na duży plus i nie mogę doczekać się już 25tego :)

do zobaczenia na placu boju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 11:18, Sipso2008 napisał:

Craftowałem niebieskie itemy i wypadały mi niebieskie itemy. Przez jakiś czas po prostu
wymieniałem co chwila te wycraftowane na znaleźne.


Nic dziwnego, zwyczajnie podnosił się level przedmiotów znalezionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdzie kupoałeś. Na gram.pl jutro wysyłają klucz do pre-ordera(sklep.gram.pl --> moje zamówienia, a 27-go wysyłają pudełką z grą i głównym kluczem, którymusisz przedłużyć w ciągu 3 dni od daty premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 13:17, Budo napisał:


Dopiero do mnie dotarło. Taniec Nornów to Carlton dance xDDDDDDDDDDD


Teee. Faktycznie,
a tak BTW taniec Sylvari to Bhangra Dance xDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie zmienili tych tańców od czasu kiedy wyciekły pare tygodni temu? Przysiągłbym, ze człowieczka tańczyła jakąś polkę, a asura się bawił w karatekę.

Chyba będę grał Sylvari dla tego tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem własnej samokontroli. Odkładam na później grę, na którą czekam od paru lat tylko ze względu na matury... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się