AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 14:35, Pernia napisał:

Jestem pod wrażeniem własnej samokontroli. Odkładam na później grę, na którą czekam od
paru lat tylko ze względu na matury... :(


A po co? Ja w 3 liceum sobie normalnie grałem tyle ile zawsze ( przed samymi egzaminami również ) i w żaden sposób mi to nie przeszkadzało w dostaniu się tak, gdzie chciałem, czyli na elektronikę na Politechnice Warszawskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 14:35, Pernia napisał:

Jestem pod wrażeniem własnej samokontroli. Odkładam na później grę, na którą czekam od
paru lat tylko ze względu na matury... :(


Poprawiasz czy piszesz w maju? Jeśli w maju to bierz śmiało teraz, kupa czasu jeszcze do egzaminów. A poprawki już się kończą lada dzień, więc poczekać tydzień to niewielki ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 14:35, Pernia napisał:

Jestem pod wrażeniem własnej samokontroli. Odkładam na później grę, na którą czekam od
paru lat tylko ze względu na matury... :(

I cały rok nie zagrasz, tylko dlatego, że masz matury? Nie katuj się tak, rozrywka też Ci się przyda. A nuż GW2 wpłynie na twoje wyniki:D.
Chyba, że źle zrozumiałem, ale nie jestem pewien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 15:01, zerohunter napisał:

Kup później, będzie taniej:D

Można za 2 lata stanieje o całe 20, 30 złotych. Dla mnie średnio opłacalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dopiero co będę pisał. Odkładam dlatego, że przy ostatnim beta weekendzie spędziłem około 30 godzin ( :3 ) a w jedynke też się takie maratony zdarzały i dobrze to na moje wyniki nie wpłynęło.. stwierdziłem, że wezmę jakiś czas po premierze, to może mi trochę hype zejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 15:11, Pernia napisał:


Dopiero co będę pisał. Odkładam dlatego, że przy ostatnim beta weekendzie spędziłem około
30 godzin ( :3 ) a w jedynke też się takie maratony zdarzały i dobrze to na moje wyniki
nie wpłynęło.. stwierdziłem, że wezmę jakiś czas po premierze, to może mi trochę hype
zejdzie...


Największe kujony zaczynają naukę po 100dniówce. Zdążysz nabić 80 lvl to tego momentu, szczególnie w tym tempie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba powstrzymać swoje zapędy:D

Wiem, że tu niektórych zacznie ściskać jak inni zaczną grać, mnie też, ale przy D3 tak zrobiłem i dobrze, bo teraz o grze pochlebnie nie mówią;]

SW TOR też miał być taki awesome, trzeba poczekać trochę, zobaczyć jak gra się ma, poprawią parę rzeczy, dodadzą nowe, wyjdą obiektywne opinie, i wtedy atakować lub nie;p.

Przynajmniej taki ja mam plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Matura srsly? Ja się zacząłem uczyć z początkiem kwietnia, po Wielkiejnocy i dobrze wszystko pozdawałem. Bez przesady ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, gadaniem o tej maturze to przeginają pałę. Ja nic się nie uczyłem, wszystko co odpowiadałem, odpowiadałem z własnej wiedzy. I wyszło nawet powyżej 70% z przedmiotów na które spodziewałem się wyniku co najwyżej 50%.
MOAR FARM GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej skłaniam się do rozpoczęcia gry Nornem. Hehe jedyna rasa jaką nie zamierzałem początkowo grać a teraz wydaje mi się całkiem fajna. Szczególnie opcje tworzenia postaci są super. Kurde, znowu mam problem - Charr czy Norn? Elemek czy Ranger czy Inżynier? Grrrr.... od nadmiaru jednak niekiedy głowa boli. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 18:00, HumanGhost napisał:

Coraz bardziej skłaniam się do rozpoczęcia gry Nornem. Hehe jedyna rasa jaką nie zamierzałem
początkowo grać a teraz wydaje mi się całkiem fajna. Szczególnie opcje tworzenia postaci
są super. Kurde, znowu mam problem - Charr czy Norn? Elemek czy Ranger czy Inżynier?
Grrrr.... od nadmiaru jednak niekiedy głowa boli. ;]


Ja robię Charra rangera. U Nornów wkurzała mnie ta pompatyczność "my legend begins here" itd itp, aczkolwiek mają fajne tereny i muzykę. Miasto takie sobie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2012 o 18:11, Budo napisał:

Ja robię Charra rangera. U Nornów wkurzała mnie ta pompatyczność "my legend begins here"
itd itp, aczkolwiek mają fajne tereny i muzykę. Miasto takie sobie tylko.


Nornowie momentami są zbyt idealistyczni jak Nordowie ze Skyrima :P
Charrowie to czyści cynicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze byl znowu stress test. Wykorzystalam sytuacje by potworzyc sobie ladnie wygladajace postacie:D. Wyglada na to, ze mam juz pomysl na 4 postacie i zadna z nich nie bedzie Sylvari ani Charrem. Ostatni spot sobie zostawie na jedna z tych ras i ktoras z klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się