AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2012 o 00:50, Izrafel92 napisał:

Jak wygląda sprawa z Hall of Monuments? Czy jeśli zacznę GW2 np. 3 dni po premierze to
stracę te rzeczy? Bo wiem, że rezerwacja nicka z GW 1 jest ważna tylko przez dzień czy
dwa.


Rezerwacja nicku nie ma nic do HoMa. Jak przy rejestracji klucza GW2 podasz swoje konto GW1 to automatycznie są one powiązane i każda postać w GW2 będzie miała dostęp do wszystkich twoich odblokowanych rzeczy w HoMie. Dodatkowo nawet po premierze GW2 nadal będziesz mógł odblkokowywać HoM w jedynce. Te rzeczy nie znikną. Możesz nawet miesiac po premierze dopiero kupić GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę się zdenerwowałem tymi wiadomościami o optymalizacji, także orientuje się ktoś czy ta gra ma szanse pójść nawet na badziewnych ustwieniach na 2gb ram, AMD Athlon 64 3500 2.21GHz i karcie graficznej Radeon HD 5450? windows 7 jakby to mialo znaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:06, Graffis napisał:

Czas wybierać serwer pomalutku... wiadomo na który wpada ruskie community? Tak, żeby
było wiadomo gdzie nie iść... ;P

Głównie Blacktide, chociaż oni bardziej poważniej do tego podchodzą niż nasi rodacy, których bardziej bym się obawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:06, Graffis napisał:

Czas wybierać serwer pomalutku... wiadomo na który wpada ruskie community? Tak, żeby
było wiadomo gdzie nie iść... ;P

Najlepiej sprawdzić tutaj:
http://www.gw2guilds.org/
Choć wielu gildii tam nie ma, ale ogólny obraz podziału serwerów można sobie wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:06, Graffis napisał:

Czas wybierać serwer pomalutku... wiadomo na który wpada ruskie community? Tak, żeby
było wiadomo gdzie nie iść... ;P

Z tego co pamiętam, Rosjanie wybrali Vabbi. Polacy Blacktide i zapasowy Underworld.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy jest taka możliwość, że Warrior może posiadać lekką zbroje ? Wszędzie pisało, iż ma zazwyczaj grubą, dużą zbroję... Zastanawiam się między Warrior-em, a Rangerem ze względu na zbroję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:42, DenebV201 napisał:

Mam takie pytanie czy jest taka możliwość, że Warrior może posiadać lekką zbroje ?


Nie.

Klasy zbroi:
Heavy - War, Guard
Medium - Engi, Ranger, Thief
Light - Ele, Necro, Mes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie moge zalogowac sie na moje konto na tym okienku launchera. Wyskakuje mi error o takiej tresci: "Either there is no current Guild Wars 2 event or this account is not authorized to participate in one. If you believe an event is running that you should have access to, please contact Customer Support. For additional support, please visit http://support.guildwars2.com." To normalne? Bylem na FAQ dot. logowania itd. Tam kazali mi przejsc do forum na stronie GW2 żeby sprawdzic czy tam logowanie przejdzie dobrze. Logowanie na forum bez problemów czyli napewno nie jest to moja wina. Pytam sie bo nie wiem czy po prostu zalogowanie się tam na launcherze przed premierą jest po prostu niemożliwe czy coś u mnie nie tak a nie chce dostac niemilej niespodzianki na premierze.
Też tak macie czy mam cos dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:46, Ash napisał:

> Mam takie pytanie czy jest taka możliwość, że Warrior może posiadać lekką zbroje
?

Nie.

Klasy zbroi:
Heavy - War, Guard
Medium - Engi, Ranger, Thief
Light - Ele, Necro, Mes


Dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się