AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2012 o 16:28, DarkWolf_PL napisał:

> Czas wybierać serwer pomalutku... wiadomo na który wpada ruskie community? Tak,
żeby
> było wiadomo gdzie nie iść... ;P
Z tego co pamiętam, Rosjanie wybrali Vabbi. Polacy Blacktide i zapasowy Underworld.


A taki serwer najbardziej międzynarodowy, gdzie głównym językiem pozostawałby (na ogół :-)) angielski ? Jakieś polskie gildie też nie zaszkodzą. ;-)
Wybacz, że nie klikam w podane linki, nie chce mi się kombinować i analizować :-(. Wolałbym po prostu jedną, dwie nazwy i tyle... tak z waszych obserwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 16:42, DenebV201 napisał:

Mam takie pytanie czy jest taka możliwość, że Warrior może posiadać lekką zbroje ? Wszędzie
pisało, iż ma zazwyczaj grubą, dużą zbroję... Zastanawiam się między Warrior-em, a Rangerem
ze względu na zbroję.


Nie widzę tutaj problemu.
Zbroja "ciężka" wcale nie musi być ogromna. Zwłaszcza female w świecie fantasy ;P
Porownaj zbroję "gladiator" z gw1.

Wielkość zbroi w końcu okaże się tylko ilością armora jaką daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 12:52, Manix69 napisał:

Każdy kolejny klucz (do pełnej wersji np.) trzeba tak samo dodawać. :)


Szkoda tylko, że potem nie widać nigdzie jakie te klucze zostały do konta dodane i czy w ogóle to wszystko przebiegło pomyślnie. Bo maila o sukcesie dostaje się tego samego bez względu czy dodasz kod czy założysz samo konto. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno szybkie pytanko, zacząłem ściągać klienta gry, kilka mega ściągnęło i zakończylo, wyskoczyło info systemowe dla potwierdzenia uruchomienia, dałem na TAK i nic się od kilku minut nie pojawia.
Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

toż już w guild warsie pierwszym wojownik, klasa bądź co bądź najsilniej opancerzona, ganiał z setami wyglądającymi lżej, ale nie przeszkadzało to w wykorzystywaniu molochów typu elite kurz, czy prim

argument z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:27, Dann napisał:

A taki serwer najbardziej międzynarodowy, gdzie głównym językiem pozostawałby (na ogół
:-)) angielski ? Jakieś polskie gildie też nie zaszkodzą. ;-)
Wybacz, że nie klikam w podane linki, nie chce mi się kombinować i analizować :-(. Wolałbym
po prostu jedną, dwie nazwy i tyle... tak z waszych obserwacji.


Sam szukałem takiego, mam parę typów które zapewne nie będą oblegane niczym gandara i deso.
Przejdę do sedna, wybieram pomiędzy Aurora Glade i Seafarer''s Rest, obydwa to głównie internationale, widziałem parę Polskich gildii w ich rozpiskach, cieszą się średnim zainteresowaniem dzięki czemu nie mam obaw o szybkie przepełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 19:19, DarkWolf_PL napisał:

Przejdę do sedna, wybieram pomiędzy Aurora Glade i Seafarer''s Rest, obydwa to głównie
internationale, widziałem parę Polskich gildii w ich rozpiskach, cieszą się średnim zainteresowaniem
dzięki czemu nie mam obaw o szybkie przepełnienie.


OK, dzięki wielkie za pomoc.
Już zapisuję sobie te dwie nazwy. Jeszcze przez weekend się co nieco poanalizuje, ale obie nazwy brzmią bardzo fajnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:46, IlMOD napisał:

/.../


Sety robią wrażenie, ale z chęcią chciałbym zobaczyć je w innych kolorach. Przedstawione mixy kolorowe na filmiki wręcz są oczojebne. :P

Wie ktoś może jak to bedzie z barwnikami ? Czy będą z profki, sprzedawane u vendora albo może jak w jedynce - trzeba je loot''nąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy można będzie podobnie jak w Wowie rozpalać ogniska, upijać się i łowić ryby? Bardzo lubię takie małe smaczki :) Z góry dziękuję na odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 20:23, Hunter561 napisał:

Orientujecie się może czy można będzie podobnie jak w Wowie rozpalać ogniska, upijać
się i łowić ryby? Bardzo lubię takie małe smaczki :) Z góry dziękuję na odpowiedź :)



Póki co nie za wiele z tych rzeczy- ognisk nie ma, łowienia też nie, upijanie się zapewne jest w jakiejś tam formie. Ale nie boj się, małych smaczków jest od groma :)

ps sztres test dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 18:33, IlMOD napisał:

Nie widzę tutaj problemu.
Zbroja "ciężka" wcale nie musi być ogromna. Zwłaszcza female w świecie fantasy ;P
Porownaj zbroję "gladiator" z gw1.

Wielkość zbroi w końcu okaże się tylko ilością armora jaką daje.


Dzięki za info. Mam jeszcze weekend więc zastanowię się... chociaż jakoś nie pomyślałem o graniu kobietą xD
Głównie chodzi mi o to, że nie lubię jak moja postać jest cała okryta zbroją, jakoś ciekawie to dla mnie nie wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 20:40, Budo napisał:

> Orientujecie się może czy można będzie podobnie jak w Wowie rozpalać ogniska, upijać

> się i łowić ryby? Bardzo lubię takie małe smaczki :) Z góry dziękuję na odpowiedź
:)


Póki co nie za wiele z tych rzeczy- ognisk nie ma, łowienia też nie, upijanie się zapewne
jest w jakiejś tam formie. Ale nie boj się, małych smaczków jest od groma :)

ps sztres test dzisiaj

Za to możmna się upić w barze i zroibć rozrube.... czy to krzesżłem.. albo kuflem... lub opcjonalnie stołem ;)
Jest też sporo minigier, takich jak strzelnica czy Kogbrawl :D

Trzeba pcozekać, twórcy wpsominali coś o powrocie Guild Hali, ale nie na starcie.

Dnia 23.08.2012 o 20:40, Budo napisał:

> Nie widzę tutaj problemu.
> Zbroja "ciężka" wcale nie musi być ogromna. Zwłaszcza female w świecie fantasy ;P

> Porownaj zbroję "gladiator" z gw1.
>
> Wielkość zbroi w końcu okaże się tylko ilością armora jaką daje.

Dzięki za info. Mam jeszcze weekend więc zastanowię się... chociaż jakoś nie pomyślałem
o graniu kobietą xD
Głównie chodzi mi o to, że nie lubię jak moja postać jest cała okryta zbroją, jakoś ciekawie
to dla mnie nie wygląda :O


W tej kwestii Gw2 ne da się narzekać, zbroi jest od kolor udo wyboru, całe zakryte, całe odkryte.... czy pół na pół. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mam preorder i mam klucz na 1 dniowy wcześniejszy start gry, to mogę juz się zalogować na konto ? kręci mi się kółko juz kilka minut i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 19:58, Dann napisał:

Już zapisuję sobie te dwie nazwy. Jeszcze przez weekend się co nieco poanalizuje, ale
obie nazwy brzmią bardzo fajnie. ;-)

Sprawdź jeszcze gunnar''s hold, wygląda niezwykle obiecująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne jakieś screeny wszystkich/większości zbroi dla thiefa lub rangera? Te dwie klasy podobają mi się najbardziej i chciałbym sprawdzić czy wygląd także będzie mi odpowiadał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:48, Hartus napisał:

Są dostępne jakieś screeny wszystkich/większości zbroi dla thiefa lub rangera? Te dwie
klasy podobają mi się najbardziej i chciałbym sprawdzić czy wygląd także będzie mi odpowiadał.
:)


Jeśli to ci wyjaśni to obie te klasy używają armorów medium. I obie mogą używać tych samych wyglądów. Zmieniają się tylko w zalezności od rasy, ale nawet wtedy (jesli nie mówimy o pancerzach kulturowych) wyglądają tak samo w obrębie tej samej klasy pancerza.
Tj norn inżynier i norn łowca i norn złodziej będą wyglądać identycznie w np. witalnych portkach wędrowca +10% do znajdowania magicznych przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się