AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2012 o 21:48, Hartus napisał:

Są dostępne jakieś screeny wszystkich/większości zbroi dla thiefa lub rangera? Te dwie
klasy podobają mi się najbardziej i chciałbym sprawdzić czy wygląd także będzie mi odpowiadał.
:)



Tu sobie ogarnij, zbroje medium.

http://dulfy.net/2012/07/21/gw2-armor-previews/#1

btw loguje mi się w nieskończoność, możecie wbić do gry? :/

edzia- chyba poślizg mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wyłudzacze haseł nie śpią i zaczęło się polowanie na konta.

Właśnie dostałam maila o takiej treści:


"Somebody (hopefully you!) asked to reset the password on your Guild Wars account.

To change your password, click the link below.

https://account.guildwars2.com/reset-password/confirm?s=[...]

If you did not request to reset your password, you can ignore this email and no changes will be made to your account.

Need help or have questions about your Guild Wars account? Visit our support site: http://support.guildwars2.com/.

Thanks!

--The ArenaNet Team"


Dobrze, że to tylko konto beta, na którym i tak nie gram.
Co ciekawe to konto GW 2 z tym adresem email ma przypisany ten sam adres, który miałam podany w League of Legends.
A jak wiadomo, jakiś czas temu wszystkie dane personalne razem z hasłami i loginami zostały wykradzione z baz danych Riot''u.

Dlatego radzę wam zachować szczególną ostrożność i często zmieniać hasła na inne niż te które macie w innych grach (szczególnie tych F2P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja i wiele innych osob ma osobne, specjalne maile na rzecz Guild Wars (1&2). Wszystko na gmailu, bez spamu(mam wiadomości albo od Google albo od NCSoft/ANet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... o ile pamiętam to login i hasło są wspólne dla obu części gry. W tym momencie nie mogę się dostać na konto na stronie GW2 (invalid password), ale mogę spokojnie zalogować do GW1. Czyżby przygotowywali się jakoś dramatycznie do startu w ten sposób, czy może kolejna próba atakowania konta? Na mail przypisany nie dostałem żadnej wiadomości w stylu tej zapostowanej przez Ilone. Z drugiej strony przy pierwszym hijacking''u też ich nie było, z trzeciej zaś nawet w najgorszym wypadku nie idzie w ten sposób stracić aż tak wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 23:37, Ilona napisał:

Widzę, że wyłudzacze haseł nie śpią i zaczęło się polowanie na konta.

Właśnie dostałam maila o takiej treści:


"Somebody (hopefully you!) asked to reset the password on your Guild Wars account.

To change your password, click the link below.

https://account.guildwars2.com/reset-password/confirm?s=[...]

If you did not request to reset your password, you can ignore this email and no changes
will be made to your account.

Need help or have questions about your Guild Wars account? Visit our support site: http://support.guildwars2.com/.

Thanks!

--The ArenaNet Team"


Dobrze, że to tylko konto beta, na którym i tak nie gram.
Co ciekawe to konto GW 2 z tym adresem email ma przypisany ten sam adres, który miałam
podany w League of Legends.
A jak wiadomo, jakiś czas temu wszystkie dane personalne razem z hasłami i loginami zostały
wykradzione z baz danych Riot''u.

Dlatego radzę wam zachować szczególną ostrożność i często zmieniać hasła na inne niż
te które macie w innych grach (szczególnie tych F2P)


To jest mail od anetu. Wiem na 100%, bo się kontaktowałem z supportem. Nie wiedziałem jak zmienić maila w pierwszym gw i zadałem stosowne pytanie. W odpowiedzi podali mi stronę gdzie zmienić maila i hasło (strona, którą masz podaną w linku), oraz treść maila jakiego dostanę przy próbie resetowania hasła. Dokładnie to co Ty dostałaś.
Jeśli ma to cokolwiek wspólnego z hijackingiem to raczej tylko tyle, że ktoś zna nazwę twojego konta ale hasła już nie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 07:34, Some_kind_of_Devil napisał:

To jest mail od anetu. [...] Jeśli ma to cokolwiek wspólnego z hijackingiem to raczej tylko tyle, że ktoś zna nazwę twojego konta ale hasła już nie ;]


Zgadza się. To mail wysłany z serwerów Arenanet. Musiało być tak jak mówisz, ktoś znał tamten adres email, chciał się zalogować / zmienić hasło i wypełnił formularz resetowania hasła.

Jednak z Ncsoft master account czułam się bezpieczniej. Tu w GW2 wystarczy znać czyjś adres email i można kombinować z hasłami do woli.
Miejmy nadzieję, że Anet wprowadzi jakieś dodatkowe zabezpieczenia kont w rodzaju pytań pomocniczych lub tokenów.

@Graffis
>w najgorszym wypadku nie idzie w ten sposób stracić aż tak wiele ;)

Jasne, pisząc do supportu zawsze można odzyskać swoje konto po tygodniu - dwóch.
Ale stracić dostęp do konta na dzień przed head-startem, albo w dzień premiery ? Czujesz ten ból ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 10:55, Noma napisał:

O której polskiego czasu zacznie się headstart GW2?


Wg oficjalnej strony o 8 naszego czasu, ale podawali informację, że serwery mogą ruszyć z nawet 3h wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 09:15, Tevlok napisał:

Czy przy rejestracji konta można używać polskich znaków ( w imieniu itp.)?


Jak najbardziej.

@Noma

Teoretycznie od 9 rano ale podobno serwery mają ruszyć już o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 11:00, luq napisał:

Wg oficjalnej strony o 8 naszego czasu, ale podawali informację, że serwery mogą ruszyć
z nawet 3h wyprzedzeniem.


Fakt, 9. Słabo z matmą :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 21:39, Jagged napisał:

Jeżeli mam preorder i mam klucz na 1 dniowy wcześniejszy start gry, to mogę juz się zalogować
na konto ? kręci mi się kółko juz kilka minut i nic się nie dzieje.


Ja tez tak mam, a czasem wyskakuja rozne bledy. Znaczy ze jezscze nie da sie zalogowac. Pewnie bedzie mozna dopiero 27. Chociaz mogliby cos napisac a nie dawac errory i nieskonczonosc czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 01:14, Graffis napisał:

Hmm... o ile pamiętam to login i hasło są wspólne dla obu części gry. W tym momencie
nie mogę się dostać na konto na stronie GW2 (invalid password), ale mogę spokojnie zalogować
do GW1. Czyżby przygotowywali się jakoś dramatycznie do startu w ten sposób, czy może
kolejna próba atakowania konta? Na mail przypisany nie dostałem żadnej wiadomości w stylu
tej zapostowanej przez Ilone. Z drugiej strony przy pierwszym hijacking''u też
ich nie było, z trzeciej zaś nawet w najgorszym wypadku nie idzie w ten sposób stracić
aż tak wiele ;)

U mnie teraz to samo, ale zresetowałam hasło i działa. To znaczy, że zhakowali konto? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 14:30, Magwisienka napisał:

U mnie teraz to samo, ale zresetowałam hasło i działa. To znaczy, że zhakowali konto?
:/

Raczej nie, hack na konto jest najczęściej wykonywany przez skrzynkę mailową (jej rozgryzienie umożliwia resetowanie hasła i dostęp w ten sposób do wszystkich kont przypisanych do danego adresu - gry, komunikatory, wszelki soft i strony wymagające rejestracji). W wypadku Guild Wars teraz trwa zwyczajnie przygotowywanie infrastruktury do startu, czyli co chwile coś umiera. Moje konto działa już dobrze, bez resetu ani niczego innego strasznego. Wygląda na to, że przełączają co chwile database użytkowników i z tego mogą wynikać problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logowanie się poprzez launcher gry będzie dostepne dopiero o ok. 9 rano w sobotę! Wtedy jeżeli masz pre-purchase to się zalogujesz i grasz, a jeżeli inny klucz to wyskoczy ci info, że dla ciebie premiera jest wtedy i wtedy. Na razie logowanie na launcherze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się