AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2012 o 16:02, Evertsen_Dante napisał:

O fajnie. Zrobię prezent temu komuś kto mi ukradł konto w GW1 :D

Zemsta jest słodka :D

O której można się zalogować z kluczem 27 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Mój egzemplarz GW 2 bedzie do odbioru w salonie już w poniedziałek 27 sierpnia. Pięknie. :-)
Do zobaczyska w Tyrii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem identyczną informację. Co prawda 100% pewności nie ma, ale skoro wysłali taką wiadomość, to są bardzo pewni tego że gra będzie do odbioru w pon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 17:39, Kraju napisał:

Dostałem identyczną informację. Co prawda 100% pewności nie ma, ale skoro wysłali taką
wiadomość, to są bardzo pewni tego że gra będzie do odbioru w pon. ;)

Nie byłbym tego taki pewien - zgodnie z kartą produktu wydawanie GW2 rozpocznie się 28.08. Informacja, którą dostaliście poszła z automatu, bo paczki dotrą we wtorek, ale nie będzie można ich odebrać. Dokładnie tak samo było z premierą Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W szczegółach zamówienia na stronie jest napisane, że 29.08 jest data odbioru. Jeżeli paczki dotrą 27, to do odbioru będą w dzień premiery, także bez różnicy kiedy się odbierze. Oby tylko w dzień premiery można było już grać, a nie dzień po. Ale dzięki za informację. Teraz będę spokojnieszy gdy nie dojdzie mail lub gdy nie będę mógł odebrać przesyłki w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 22:48, Kamell napisał:


Dzieki :)


mam jeszcze pytanie. Moglby mi ktos cos powiedziec o ? on jest takim ? czy mozna z niego zrobic ranged dpsa? tzn bez tych granatow i wiezyczek i jakos skupic sie na zadawniu obrazen strzelba? Interesowalem sie rangerem tyle ze on tylko luki....
i jaka jest najlepsza postac na noobskie levelowanie? (w wowie byl hunt a tutaj?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2012 o 16:53, Kraju napisał:

Da się jakoś połączyć stare konto GW, z nowym do GW2, gdy na obu mam inne konta mailowe?
Nigdzie nie widzę tam takiej opcji.


Tak. Jak już zalogujesz się na swoje konto GW 2, to pod tym linkiem https://account.guildwars2.com/account/link
możesz dodać swoje konto GW1 - wpisujesz login i hasło od GW1. Od tego momentu w GW1 będziesz miał identyczny ten sam login, hasło i mail jakie masz w GW 2. Stary email od jedynki przestanie działać. Każda późniejsza zmiana loginu hasła i maila na stronie GW 2 zmienia również ten od GW 1.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie potrafię tego zrobić. :( Loguję się na stronie na swoje konto, po czym wchodzę w zakładkę Link Accounts (lub poprzez podany przez Ciebie link) i jest wiadomość że połączyło już moje konta. Tak mam od samego początku, a nigdzie nie wpisywałem maila i hasła od konta do GW1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 01:28, Kraju napisał:

Nadal nie potrafię tego zrobić. :( Loguję się na stronie na swoje konto, po czym wchodzę
w zakładkę Link Accounts (lub poprzez podany przez Ciebie link) i jest wiadomość że połączyło
już moje konta. Tak mam od samego początku, a nigdzie nie wpisywałem maila i hasła od
konta do GW1.


W przypadku gdy zakładałeś konto do GW 2 przy użyciu klucza pre-order / pre-purchase / beta:
- Może być tak, że połączyłeś konto GW 1 z GW 2 w momencie zakładania konta do GW 2 i tego nie pamiętasz. Dałeś opcję mam już konto w Guild Wars i wpisałeś login i hasło z jedynki. Wtedy login do dwójki dało ci taki jak miałeś w jedynce.
Ale, później zmieniłeś email na koncie GW 2 na nowy a w jedynce został stary taki jaki był.

Druga możliwość to taka, że zapisałeś się do beta testów GW2 ( podając ten sam email co masz w GW 1) jeszcze przed wystartowaniem bety dwójki. Wtedy gdy cię wylosowali do bety to automat sam utworzył dla ciebie nowe konto GW2 - wykrył, że masz już konto w GW 1 i sam połączył konta i konto w GW 2 otrzymało login/hasło z jedynki.

Trzecia możliwość to masz kilka kont w GW 1 i przypisałeś nie to o którym myślisz.

Czy tak czy inaczej, na tej stronie gdzie pokazuje, że masz połączone konta jest napisany login/email przypisanego konta GW 1.

Your Guild Wars accounts are linked
--->> Account Name: adres@emali.com <-- zaloguj się nim do jedynki i sprawdź czy to właściwe konto, jeśli tak to nie masz się o co martwic. Jeśli nie to pisz do supportu.

To trochę skomplikowane, ale niestety tak anet to wymyślił.

http://en.support.guildwars2.com/app/answers/detail/a_id/9028
http://en.support.guildwars2.com/app/answers/detail/a_id/8987


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za objaśnienie wszystkiego. Do GW2 powinienem dostać kilka itemów z jedynki, zatem jeżeli konto jest połączone to itemy powinny się pojawić. Trzeba będzie zaczekać do premiery gry. Zalogować się do konta GW1, jeszcze w lipcu nie mogłem przez podany mail do konta GW2. Będę musiał dzisiaj spróbować. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś już się udało stworzyć postać i hasa sobie po Tyrii? :-)
Ależ katusze, w oczekiwaniu na poniedziałek. Chyba pierwszy raz chciałbym żeby weekend już się skończył. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 07:59, HumanGhost napisał:

Komuś już się udało stworzyć postać i hasa sobie po Tyrii? :-)
Ależ katusze, w oczekiwaniu na poniedziałek. Chyba pierwszy raz chciałbym żeby weekend
już się skończył. ;D


Próbuję właśnie teraz i coś nie pyka (connection failed), o której ten headstart w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa teraz i działało godzinę temu. Za jakimś piątym razem udało mi się dostać, potem gra nie chciała stworzyć postaci, potem znowu kilka prób logowania, a potem jak już zacząłem grać to się gra zawiesiła. Eh eh.
A logować się można niby od 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się