AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Tak od kilku dni czytam i czytam o tym Guild Wars 2. Oglądam przeróżne filmiki, jaram się figurką Rytlocka i... właśnie zamówiłem EK! :) Dorwałem ją bardzo tanio, o dziwo na eBay''u gdzie ludzie sprzedają kolekcjonerki po kosmicznych cenach.
Szkoda, że zdecydowałem się tak późno, bo head start mi przepadnie, ale i tak się cieszę. Przynajmniej mam dwa dni na zastanowienie się jaką klasą wkroczę do gry w poniedziałek/wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryję, ale: http://guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=203
Co druga gildia bez dopisku pvp spełni na pewno Twoje wymagania.
Ostatnio sam przeglądałem ''oferty'' i zapadła mi w pamięci ta: http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=18161 (nie, nie byłem w niej ani nie jestem, taka darmowa reklama)

@Hartus
Mam nadzieję, że sprawdziłeś jaka to wersja US czy EU, bo chyba dotyczy to też ek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 12:35, qq_MoaR napisał:

@Hartus
Mam nadzieję, że sprawdziłeś jaka to wersja US czy EU, bo chyba dotyczy to też ek.

Tak, na bank wersja EU. Swoją drogą mam takie pytanie. Nie bardzo lubię, gdy w świat fantasy wplata się pistolety, strzelby i tak dalej. W GW2 takie przedmioty się pojawiają, ale czy mają równie potężne, "tradycyjne" odpowiedniki? Mam na myśli to, czy znajdę, dajmy na to łuk, o podobnych statystykach co najlepsza strzelba w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja trochę z inne beczki. A mianowicie HoM rewards.

Ja kwiadomo można się przenosić do HoM''a i wybierać nagrody. Mam pytanie do tych co to robili, czy można np jedną postacią brać wielokrotnie dany skin? Np Warior czy Mesmer może latać z 2x Fire sword? czy jest to tlyko jednokrotnego użytku na postać?

Nie powiem.. ale Heretige cloth armor wygląda genialnie na magach.. i grająć humanem do 80lvl mam zamiarć mieć właśnie ten Armor(potem cultural <3) jak i latać non stop z FellBladem i 2x Fire Swordem do puki nie zdobędę Nightmare weapons... i tak co 10 lvli zmieniałbym skiny wraz z lepszymi statmi z drop/craft items

jest to wykonalne? czy trzeba siębawićw transmutation stones?

Druga kwestia to o te stones:
Można to kupić za Karme? wiem zę dostaje się 3 za 100% danej mapki, ale gdzieś tam, kiedyś... było wspomniane że można to kupowaćza gemy i/lub karme ( za karme tylko do 79lvla, potem tlyko gemy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 12:26, HumanGhost napisał:

> Nie przesadzaj.

A Ty wiesz co to sarkazm jest? ;]

Hehe z tego co widzę to sporo osób narzeka na trudność z wyborem nicku. Chyba jednak
sporo osób je zarezerwowało w podanym terminie. ;]


To zmienia postać rzeczy :P
Mam wrażenie, że cała zawartość słownika została już zajęta jako nicki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 12:35, qq_MoaR napisał:

Ameryki nie odkryję, ale: http://guildwars.pl/forum/viewforum.php?f=203
Co druga gildia bez dopisku pvp spełni na pewno Twoje wymagania.
Ostatnio sam przeglądałem ''oferty'' i zapadła mi w pamięci ta: http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=18161
(nie, nie byłem w niej ani nie jestem, taka darmowa reklama)


Dzięki za namiary na to forum, zaraz się rozejrzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję pre order czyli mogę zacząć grać 27.
Jednak gdy próbuję się zalogować do klienta to pokazuje mi się taki błąd. Czy to znaczy, że do klienta zalogować się można już teraz i coś mi nie działa taki jak trzeba?

20120825140421

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 14:04, 1096 napisał:

Mam wersję pre order czyli mogę zacząć grać 27.
Jednak gdy próbuję się zalogować do klienta to pokazuje mi się taki błąd. Czy to znaczy,
że do klienta zalogować się można już teraz i coś mi nie działa taki jak trzeba?


Z tego co wiem to nikt nie może z 1day head start. Teoretycznie powinna być informacja, kiedy i od której mozemy się logować... ale wiadomo Anet ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż to. Sporo problemów z HoM rewards, i log in :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2012 o 14:07, Voodo napisał:

Z tego co wiem to nikt nie może z 1day head start. Teoretycznie powinna być informacja,
kiedy i od której mozemy się logować... ale wiadomo Anet ma teraz ważniejsze rzeczy na
głowie niż to. Sporo problemów z HoM rewards, i log in :)


Dokladnie. Ja mimo, ze mam konta polaczone zadnego kamienia portalu nie dostalam. Wedlug FAQ mam udac sie po ten kamien wiec do Lions Arch, ale to kawalek drogi wiec sprawdze to kiedy indziej.

Mam nadzieje, ze naprawia te problemy z log in zanim dojdzie do premiery bo wtedy to dopiero maskara moze byc:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 14:04, 1096 napisał:

Mam wersję pre order czyli mogę zacząć grać 27.
Jednak gdy próbuję się zalogować do klienta to pokazuje mi się taki błąd. Czy to znaczy,
że do klienta zalogować się można już teraz i coś mi nie działa taki jak trzeba?

Masz pewnie dobry kod, ale serwery gry aktualnie nie mogą się zdecydować, czy chcą działać, czy nie ;P Krótko mówiąc sprawa się rypła, mnóstwo ludzi (wszystkich?) wywaliło z gry i nie wpuszcza z powrotem. A ja akurat się doczłapałem do L7 i tu taka wtopa :P

Polecam tweeter GW2, tam podają update''y. Ostatni:
We are aware of issues with server connectivity. We will keep you up to date with our progress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powoli sięcieszę żę mam 1head start..... za 2 dni pewnie naprawią... a zaoszczędzę troche nerwów :DD. wole czekać na możoiwość grania.. niż módz grać i wqrwiać bo nie mogę zalogować się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 15:34, Voodo napisał:

módz

o_O

I nie ciesz się tak, bo znając życie za dwa dni będzie tak samo jak wejdą wszyscy z pre-purchase i pre-orderem na raz. ;]

A póki się nam nudzi, robimy zakłady kiedy naprawią logowanie? Ja stawiam na 18:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się