AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Szybkie pytanko. Jaki serwer wybrać jako macierzysty: Blacktide czy Underworld? Na jakim serwerze Wy zamierzacie grać, lub na jakim zaczęliście grać. Pytam, bo chce grać z jak największą ilością rodaków, którzy są normalni i nie będą psuć rozgrywki innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:08, qq_MoaR napisał:

Zdefiniuj pojęcie - normalny.


Po części w poprzednim poście napisałem o co mi chodzi. O brak "polaczków", którzy tylko psują zabawę innym.

Dnia 25.08.2012 o 22:08, qq_MoaR napisał:

Najwięcej będzie na Blacktide, Underworld jest "zapasowy", cokolwiek to znaczy..


Wszelkie informacje o serwerach znam. Zastanawiam się po prostu jaki serwer wybrać. Oficjalnym nieoficjalnym polskim jest Blacktide i tam zamierzam rozpocząć zabawę. Lecz wielu moich znajomych chce grać na Underwolrd. Mam dylemat który serwer wybrać. Moim problemem jest bariera językowa, gdyż mój angielski nie jest rewelacyjny, dlatego chce sobie uprościć zabawę grając z Polakami, aby się łatwiej dogadywać w grze. Boję się że na Blacktide będzie wielu graczy z Polski, tylko że zabawa już nie będzie tak przyjemna na jaką liczę. To trudny wybór, tym bardziej że tylko na macierzystym serwerze będzie można grać w trybie WvWvW. Przynajmniej tak słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że na all chat wymagany jest angielski, nawet na oficjalnie nieoficjalnym Blacktide.
Polaczki będą wszędzie i zapewne na niejednym serwerze będą łamać netykietę, a najwięcej tam gdzie najwięcej Polaków jak zawsze..

ps A jak chcesz sobie coś upraszczać to najpierw dołącz do guildii jeśli jej jeszcze nie masz (taką z setką osób) i dopiero wtedy wybieraj server.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie, jest szansa, że start gry dla pre-orderowców także będzie o godzinie 6.00 rano w poniedziałek? Zdążyłbym chociaż stworzyć sobie postać przed pójściem do roboty. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sądzę, ja mam nadzieję ^^
Ktoś podawał już tutaj, że o 9 na 100% i tak teoretycznie to lepiej by wyszło aby taki cichy start był już od 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:03, Kraju napisał:

Szybkie pytanko. Jaki serwer wybrać jako macierzysty: Blacktide czy Underworld? Na jakim
serwerze Wy zamierzacie grać, lub na jakim zaczęliście grać. Pytam, bo chce grać z jak
największą ilością rodaków, którzy są normalni i nie będą psuć rozgrywki innym.


Wbijaj na Underworld, niebawem też tam będę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te umiejętności "traits" można zmieniać na bieżąco.
Np. w przypadku elementalisty Jak dam kilka punktów w "żywioł ognia" to mogę je kilka chwil później tak jakby anulować i przydzielić np. do "żywiołu ziemi"? Czy trzeba za to zapłacić, udać się do jakiegoś "nauczyciela"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia dla serwera Fissure of Woe :( Vabbia jakoś się dziś trzymała, ale to my, boscy mieskzańcy Gunnar''s Hold przedymaliśmy wszystko przewagą 30k :)

Poza dwugodzinną przerwą premierę gw2 uważam za udaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 00:11, Sipso2008 napisał:

Poza dwugodzinną przerwą premierę gw2 uważam za udaną.


Czyli że już się z tym uporali ? Naprawdę wyrazy szacunku, na filmiku wyglądało to raczej mało obiecująco. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2012 o 22:36, HumanGhost napisał:

Jak sądzicie, jest szansa, że start gry dla pre-orderowców także będzie o godzinie 6.00
rano w poniedziałek? Zdążyłbym chociaż stworzyć sobie postać przed pójściem do roboty.
;]


Powodzenia. Ja chciałem tak zrobić rano, wstałem dwie godziny przed czasem, postać zrobiłem o 20:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy gra w drużynie w GW2 jest w ogole możliwa?
Chodzi mi o to że ja gram nordem a kumpel człowiekiem i mimo że w tym momencie jestem w tej samej lokacji co on to go nie widzę mimo że jesteśmy w drużynie.
Jakieś pomysly?
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo obaj, albo jeden z was jest w Overflow. Przenosi do takiego czegoś jak na głównym obszarze jest za dużo ludzi. Nawet jeśli obaj jesteście na tych zapasowych serwerach nie musicie być dokładnie na tym samym, bo jest kilka takich przykładowo Queensdale Overflowów. Pozostaje wam tylko czekać, aż wpuści was do normalnego serwera (pokazuje się wielka informacja dokładnie na środku ekranu). To czy jesteś w overflow to widać na minimapce pod nazwą lokacji.
To wszystko przez to, że gazyliard ludzi zaczyna i na początkowych obszarach nie ma już miejsca. Z jednej strony to dobrze, że jest takie coś, bo się serwer nie wykrzaczy jak za dużo ludzi znajdzie sie w jednym miejscu, a z drugiej, to co w GW2 w PvE jest teoretycznie najważniejsze, czyli gra w drużynie jest niemożliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 01:09, Budo napisał:

Powodzenia. Ja chciałem tak zrobić rano, wstałem dwie godziny przed czasem, postać zrobiłem o 20:30.


Dlatego mam nadzieję, że nauczeni doświadczeniem z pierwszego headstartu pracownicy ANet zapewnią poprawne działanie wszystkiego podczas poniedziałkowego startu dla pre-orderowców. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 08:37, HumanGhost napisał:

Dlatego mam nadzieję, że nauczeni doświadczeniem z pierwszego headstartu pracownicy ANet
zapewnią poprawne działanie wszystkiego podczas poniedziałkowego startu dla pre-orderowców.
;]


Nie liczyłbym na to naprawdę, błędów ciągle jest masa, 6 serwerów nie może grać w wvw na przykład, trading post nie działa itd itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja liczę jedynie na możliwość samego zrobienia postaci. Dalej to już mogę poczekać. Hehe chcę zobaczyć czy wymyślone nicki jeszcze są wolne czy już pozajmowane. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 09:58, HumanGhost napisał:

Hehe chcę zobaczyć czy wymyślone nicki jeszcze są wolne czy już pozajmowane. :-)


Oo, dzięki za przypomnienie, zapomniałem, że miałem zrobić sobie listę nicków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 11:27, Ostrowiak napisał:

pany, jutro mi sie headstart zaczyna

launcher z bety dopatchowany do 100% starcza, czy muszę coś nowego pobierać

Panie, jak wrzucą nowego patcha, to pewnie będziesz musiał go ściągnąć, proste :> Ale grać oczywiście można na kliencie pobranym w czasie bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się