AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Mam takie dwa pytania odnośnie craftingu. Po pierwsze, które profesje będą najprzydatniejsze dla Łowcy? Po drugie, które z nich pozwalają tworzyć najcenniejsze przedmioty na handel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To GW 2 w ogóle "klimatycznie" przypomina Guild Wars? Bo jak oglądam gameplaye, to wygląda jak jakiś kolejny MMO, który chce być podobny do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 18:20, Hartus napisał:

Mam takie dwa pytania odnośnie craftingu. Po pierwsze, które profesje będą najprzydatniejsze
dla Łowcy?

Hm. Po długim czasie spędzonym na rozmyślaniach (z czego większość czasu to szukanie nazw profesji, ale nvm) stwierdzam, że:
Leatherworker (zbroje, torby)
Weaponsmith (broń biała)
Huntsman (broń dystansowa)

Jeweler i Chef zawsze się nadają, bo każda klasa z nich korzysta (biżuteria jest dostępna dla każdej klasy, jedzenie też). Artificer specjalizuje się w broni dla magów, ale można sobie też robić jakieś miksturki.

Od siebie proponuję Leatherworkera i Jewelera lub Chefa.

Dnia 26.08.2012 o 18:20, Hartus napisał:

Po drugie, które z nich pozwalają tworzyć najcenniejsze przedmioty na handel?

O tym może pogadajmy, jak gra już będzie miała oficjalną premierę za sobą i zacznie działać Trading post, hm? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie. To teraz pozostało mi tylko wybrać serwer. Początkowo skłaniałem się ku Blacktide, bo zobaczyć "na żywo" Lucasa i Myszastego to fajna rzecz. Jednak gdy zacząłem czytać komentarze w stylu "dzie najtaniej dostane gw2?" pod wszelakimi filmikami i streamami to zdałem sobie sprawę, że wszyscy ci ludzie powędrują na "nieoficjalny polski serwer" i go opanują.
A jak się gra w mmo z masą Polaków to chyba każdy wie.
Dlatego prawdopodobnie zdecyduje się na Desolation, gdzie również sporo rodaków zadeklarowała swoją obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GW2 nie ma podzialu na healera,tanka i dpsa. Kazda klasa wlasciwie pelni ta sama role. Po prostu kooperacja i jak najwiecej druzynowych kombosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2012 o 18:53, Hartus napisał:

ku Blacktide, bo zobaczyć "na żywo" Lucasa i Myszastego to fajna rzecz.

Ja sobie zobaczyłem dzisiaj Walgierza i jestem uradowany, moje życie jest kompletne, mogę umierać. Dzielnie bronił mostu przed naprawą. ;] Hihihi.

Swoją dogą, nigdy nie zrozumiem gier. Po co bronić most przed naprawą skoro i tak 2 metry obok można sobie spokojnie przejść przez rzeczkę. Jak będą chcieli przebiec to przebiegną i bez mostku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 19:17, HumanGhost napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "lepsza klasa w PvE". Poczytaj sobie wiki i sam zdecyduje.


troche sie nie zgodze bo opis to jedno a praktyka to drugie. CHodzi mi ktora klasa ma wieksza przezywalnosc lub dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 19:19, RadeXMaster napisał:

CHodzi mi ktora klasa ma wieksza przezywalnosc lub dmg


Dziś ta, jutro tamta. Sorki, ale bezsensowne pytania po prostu. Balans bedzie co chwila zmieniany zapewne. Tutaj każda klasa ma byc samowystarczalna. Docelowo nie powinno być różnicy w dmg czy leczeniu. Wszystko zależy od umiejętności gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wymagania minimalne juz znamy... a moglby mi ktos powiedziec jakiego sprzetu potrzebuje zeby uciagnac gre na high/ultra nie uwzgledniajac WvWvW? Chce kupic komputer wlasnie pod GW2 i nie wiem na jaki wydatek sie przygotowac. DO tej pory myslalem o komputerze stacjonarnym ale biorac pod uwage zaistniale okolicznoscy i ceny niektorych naprawde poteznych laptopow... Mimo ze niegdys nie wyobrazalem sobie gry na laptopie teraz wydaje mi sie ze duzo bym na nim zaoszczedzil wzgledem stacjonarki a upgrade przez pare najblizszych lat nie wchodzi w gre jako ze zalezy mi przedewszystkim na GW2 i starszych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.agito.pl/laptop-hp-8560w-lg660ea-2251-478261.html?utm_content=478261&utm_source=skapiec.pl&utm_medium=Feed&utm_campaign=wszystkie
Ja na takim czymś miałem 35-60 fps przy maxach(35 to boss fighty), laptop ma już rok i już trochę jest zawalony śmieciami, więc... sądzę, że laptop za 5koła z z tego roku powinien spokojnie to pociągnąć na maxie. Z tym, że wiadomo jak to jest z optymalizacją, to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na piecyku (GF GTX 480, core i5, 8GB ramu) mam ustawione większość ustawień pod ultra. Na lapku z core i5, 4GB ramu i GF GT 555M wyciągam średnio- wysokie (35-40 fps) Zapewne na lapek by pociągnął GW 2 w ultra ustawieniach będziesz musiał wydać minimum 4 tysiaki, kupno nowego piecyka wychodzi zapewne taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2012 o 19:52, DarkWolf_PL napisał:

kupno nowego piecyka wychodzi zapewne taniej.


Hmmm no to teraz mam dylemat bo stacjonarke nie wezme pod pache na kazdy wyjazd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to w końcu z tymi nickami jest. Jak zrobię psotać i nazwę ja, np. XYZ to potem jak ja skasuję to mogę od razu zrobić kolejna i nazwać ja tak samo czy muszę odczekać? Te 24 godziny z tego co widzę dotyczą zwalniania nicków przez innych graczy. A w przypadku jednego gracza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się