AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 09:14, qq_MoaR napisał:

Dlaczego wszystkie nicki są zajęte -_______-


Bo globalna baza nicków to kretyństwo. No bo niby jednemu psu burek na imię?
A jakie próbowałeś? Jakieś zwykłe czy kosmiczne? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:20, HumanGhost napisał:

A jakie próbowałeś? Jakieś zwykłe czy kosmiczne? ;]

np. Claire Fontaine.. byłem pełen optymizmu, bo na becie mogłem użyć tego nicku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:31, qq_MoaR napisał:

np. Claire Fontaine.. byłem pełen optymizmu, bo na becie mogłem użyć tego nicku.


Hehe to nazwa jednej z najlepszych szkół piłkarskich na świecie. Czego się spodziewałeś? Jakiś Francuz na bank ją zaklepał. ;]
Ja mam takie trochę kosmiczne w planach, więc mam nadzieję, że nikt nie wpadł na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 09:56, HumanGhost napisał:

Hehe to nazwa jednej z najlepszych szkół piłkarskich na świecie. Czego się spodziewałeś?
Jakiś Francuz na bank ją zaklepał. ;]

Że what?! Fontaine z bioshocka, a Claire... bo mi się podoba to imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu placzecie o pre ordery i zajęte nicki...
Ja mam pre purchase, ale jednocześnie mam rozwalony komputer i pewnie do października nie dam rady gry w ogóle włączyć. Nawet nicku z gw1 nie dam rady gry zająć.
Co dopiero nazwę gildii... nie mówiąc już o tym, że wszyscy znajomi będą już mieli 80 gdy ja będę zaczynał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem że da się normalnie grać? Nic się nie wywaliło kiedy nagle nowi ludzie wbili o tej 9.00? Jeśli tak to respect dla ArenaNet. Ja sam dopiero po powrocie z pracy się przyłączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Udało mi się zalogować i na maila przyszedł mi link aktywujący konto ale gdy klikam w ten link i otworzy się w przeglądarce to wyświetla mi taką informację "Failure. The link you clicked is expired or invalid." Zatem konto nie zostało aktywowane. Ktoś się z takim czymś spotkał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 10:48, Siupson napisał:

Mam pytanko. Udało mi się zalogować i na maila przyszedł mi link aktywujący konto ale
gdy klikam w ten link i otworzy się w przeglądarce to wyświetla mi taką informację "Failure.
The link you clicked is expired or invalid." Zatem konto nie zostało aktywowane. Ktoś
się z takim czymś spotkał ?

Też tak mam, zapewne nic strasznego, pewnie mają jeszcze trochę problemów technicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 10:48, Siupson napisał:

Mam pytanko. Udało mi się zalogować i na maila przyszedł mi link aktywujący konto ale
gdy klikam w ten link i otworzy się w przeglądarce to wyświetla mi taką informację "Failure.
The link you clicked is expired or invalid." Zatem konto nie zostało aktywowane. Ktoś
się z takim czymś spotkał ?


U mnie to samo, też miałem tutaj pytać. Ale grać się da, więc problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli dziś kupie gw2 na gram.pl otrzymam jeszcze 1 dniowy headstart i będę móglł się dziś zalogować?
I jeszcze pytanie czy klucz jest wysyłany na maila zawczasu czy trzeba czekać na pudełko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś wiadomość na maila że mogę odebrać GW2 z salonu Empik. Jednak na stronie Empika jest napisane że odbieranie przesyłek jest dopiero jutro. To znaczy że dziś nawet jak się zjawię to gry nie otrzymam tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:28, Boogyman napisał:

Mam problem z kluczem. A mianowicie wchodzę na stronę https://register.guildwars2.com/
, wklejam pobrany kod i loguje się na istniejące konto, lecz strona odrzua mój klucz
pokazując informacje or nie rozpoznaniu kodu przez system. Jakieś pomysły?


wydaje mi sie ze to chyba przez to ze te klucze (nie do headstartu) mozna rejestrowac dopiero jutro....tak mi sie wydaje a bazuje na tym ze np. keye ostrzegaja zeby nie probowac dzisiaj rejestrowac kluczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:34, RadeXMaster napisał:

> Mam problem z kluczem. A mianowicie wchodzę na stronę https://register.guildwars2.com/

> , wklejam pobrany kod i loguje się na istniejące konto, lecz strona odrzua mój klucz

> pokazując informacje or nie rozpoznaniu kodu przez system. Jakieś pomysły?

wydaje mi sie ze to chyba przez to ze te klucze (nie do headstartu) mozna rejestrowac
dopiero jutro....tak mi sie wydaje a bazuje na tym ze np. keye ostrzegaja zeby nie probowac
dzisiaj rejestrowac kluczy...


Chodzi mi o klucz do headstartu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 12:58, RadeXMaster napisał:

mam pytanie. Podczas tworzenia inzyniera zauwazylem ze jest pytanie ze najczesciej uzywam
: universal multi tool pack, eagle eyes googles i cos tam....na co wplywa ten wybor?


Głównie chodzi tylko o wygląd. Na pierwszych paru poziomach można podobno zauważyć niewielką różnice, ale później nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:03, Boogyman napisał:

> mam pytanie. Podczas tworzenia inzyniera zauwazylem ze jest pytanie ze najczesciej
uzywam
> : universal multi tool pack, eagle eyes googles i cos tam....na co wplywa ten wybor?


Głównie chodzi tylko o wygląd. Na pierwszych paru poziomach można podobno zauważyć niewielką
różnice, ale później nie ma to znaczenia.


znaczy ze te google to na stale sa czy tylko sa startowym itemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:08, RadeXMaster napisał:

> > mam pytanie. Podczas tworzenia inzyniera zauwazylem ze jest pytanie ze najczesciej

> uzywam
> > : universal multi tool pack, eagle eyes googles i cos tam....na co wplywa ten
wybor?
>
>
> Głównie chodzi tylko o wygląd. Na pierwszych paru poziomach można podobno zauważyć
niewielką
> różnice, ale później nie ma to znaczenia.

znaczy ze te google to na stale sa czy tylko sa startowym itemem?


Wydaje mi się, że startowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się