AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Gram.pl wysłało mi maila że paczka z Guild Wars 2 została przekazana do firmy kurierskiej i jest opcja żeby sprawdzić gdzie przesyłka aktualnie się znajduje. Więc wchodzę do trackera i wpisuje numer przesyłki (listu przewozowego), zaznaczam :Nr listu przewozowego i pojawia mi się komunikat "Brak wyniku poszukiwania". Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:36, Olcha88 napisał:

Dostał ktoś dzisiaj klucz do headstartu????


Klucz można pobrać w szczegółach zamówienia. Niestety w moim przypadku on nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 13:39, Olcha88 napisał:

Podobno można pobrać, niestety ta opcja nie działa i pojawia się błąd :/ Może jakiś administrator
się wypowie?


Jaki błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które zaczęły już grę i stworzyły klasę warriora. Jak gra się wojownikiem? Czy w początkowej fazie gry, ta klasa daje satysfkację? Zastanawiam się właśnie nad klasą postaci, i pomyslałem że warrior mógłby być ciekawą opcją. Chciałbym stworzyć człowieka, który byłby typowym "świniakiem" (jak np. postacie z Gears of War). Czy uda mi się taką postać swtorzyć, żeby wyglądała na potęzną i groźną już na początku gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 14:24, Magwisienka napisał:

Szczęściarz, mi nie wydali :/ Dopiero jutro, wedle życzenia wydawcy.


Wygląda na to, że załapałem się na odbiór zanim wydawca rozesłał prośby o wydanie gier jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

norn nawet w startowym pancerzu wygląda jakby marcus phoenix niedojadał obiadów

człowieka da radę, ale będzie miał tę ncsoftowską smukłość i grację metroseksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu gra mi ledwo chodzi :(? Na minimalnych uciąga max 20 fps a na ultra poniżej 10. Wszystko przy rozdzielczości 1980 :1280. Mój sprzęt to i5 2500, hd7870, 4gb ramu. Wszystko mi chodzi normalnie, żadnych virów, najnowsze sterowniki, skany i nawet defragmentacje zrobiłem i ciągle nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 11:32, The_Warrior napisał:

To znaczy że dziś nawet jak się zjawię to gry nie otrzymam tak ?


Mnie przed godzina wydali bez problemu z pocałowaniem ręki, jak to sie mówi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mam prośbę do tych co już grają. Moja przesyłka się opóźniła i otrzymam ją dopiero jutro około 14. Boję się jednak, że do tego czasu masa nicków zostanie zaklepana.
Mógłby ktoś stworzyć postać o imieniu "Hartus" i ją skasować? Pozwoliłoby to na zaklepanie tego nicku do czasu, gdy otrzymam swoją kopię gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 17:36, Hartus napisał:

To w takim razie mam prośbę do tych co już grają. Moja przesyłka się opóźniła i otrzymam
ją dopiero jutro około 14. Boję się jednak, że do tego czasu masa nicków zostanie zaklepana.
Mógłby ktoś stworzyć postać o imieniu "Hartus" i ją skasować? Pozwoliłoby to na zaklepanie
tego nicku do czasu, gdy otrzymam swoją kopię gry.


Zrobiony ok 18:30, tylko next klikałem, niezły przystojniak wyszedł xD

20120827184120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie ponownie pytanie. Czy gra warriorem jest satysfakcjonująca? Nie czuje się, że wojownik jest trochę gorszą klasą od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się