AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2012 o 19:20, Kraju napisał:

Czy gra warriorem jest satysfakcjonująca? Nie czuje się, że wojownik jest trochę gorszą klasą od innych?


Kwestia gustu. Nie do końca rozumiem w jaki sposób jedna klasa ma być bardziej satysfakcjonująca od innej, a co do lepsza/gorsza - ta gra w sumie nie miała jeszcze nawet premiery (bo ta oficjalna jest jutro), a to jest mmo i istnieje coś takiego jak patche i balans.

tldr - wszystko się jeszcze zdązy zmienić z 10 razy.

@Gromo - z tego co Lucas pisał w komentarzach pod newsem jest medium. Niektóre są już bardziej zapchane, ale nie sądzę żeby miał się zapełnić. Z drugiej strony - jak zamówisz grę za 10 dni i będzie pełny to coś poradzisz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógłbym prosić. Jak wygląda sytuacja na serwerze Blacktide? Serwer pełen? Jeśli ktoś mógłby jutro poobserwować ten serwer. Czy przez najbliższy 1-2 tygodnie zanosi się na zapełnienie go? Zamierzam tam graća grę zamawiał będę właśnie do 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 19:20, Kraju napisał:

Pozwolę sobie ponownie pytanie. Czy gra warriorem jest satysfakcjonująca? Nie czuje się,
że wojownik jest trochę gorszą klasą od innych?


Dziwne pytanie. Chyba każdy ma swój styl gry i różne upodobania. Wątpie żeby jakaś klasa odbiegała od innych, a jeśli nawet to zostanie to poprawione w patchach. Nikt Ci nie odpowie czy jest satysfakcjonująca... musisz sam zagrać i zobaczyć jak sie czujesz w roli woja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach grania muszę stwierdzić, że Guild Wars 2 stał się moją nową kochanką, z którą spędzę niejedną noc. Kraina wygląda bajecznie - przynajmniej kraina Sylvari, bowiem dalej jeszcze nie zaszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję. Aż dziwne, że nikt nie zaklepał. Teraz będę spokojny. A char z góry skazany na zagładę, ładna buźka go nie uratuje. :D
Btw co to za rasa? Bo ładna lokacja startowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, ale dowaliłem do pieca. To mogą być tylko ludzie, choć muskuły mnie zmyliły w kierunku Nornów. Ale z kolei śniegu brak... To żeby nie było pustego posta, czy w GW2 jest cykl dnia i nocy? Czy jest zmienna pogoda? Czy zależy to tylko od lokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 20:18, Hartus napisał:

Boże, ale dowaliłem do pieca. To mogą być tylko ludzie, choć muskuły mnie zmyliły w kierunku
Nornów. Ale z kolei śniegu brak... To żeby nie było pustego posta, czy w GW2 jest cykl
dnia i nocy? Czy jest zmienna pogoda? Czy zależy to tylko od lokacji?


To jest Norn akurat ;]
Pogoda chyba zależy od lokacji, ale dzień i noc jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2012 o 22:03, qq_MoaR napisał:

Gdzie można znaleźć cynamon? Gw Wiki chyba ma ddosa.. -______-

Jeśli dobrze koajrzę to cynanom miało parę karma merchantów w Lion''s Arch, po 3pkty karmy, ale nie gwarantuje 100% pewności tego co napisałem. Pamiętam że mieli bazylię i tymianek, ale zaryzykuj, bo byc może mam rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicho, bo zmienię Artificera na Chefa i dopiero wtedy sie narobi, a mam już 26punktów :( Ale to brzmi apetycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, powiązałem z kontem GW2 nie to konto GW1, które chciałem :( Jadę w tej chwili na kluczu do headstartu i pytanie brzmi: czy po wklepaniu klucza do pełnej wersji na tym samym mejlu będę mógł zlinkować sobie nowe konto GW1? Jeśli nie, to jest na to jakiś inny sposób? Support by się tym zajął?
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam identyczny problem. Nie znalazłem nigdzie zmiany zalinkowanego wcześniej kotna do GW1. Miałem napisać do supportu, ale jakoś tak wyszło że jeszcze tego nie zrobiłem, a jutro już zaczynam grę, więc nie wiem kiedy wyślę im maila z problemem. Wydaje mi się, że ciężko będzie zmienić wcześniej przypisane konto do GW1. Oby tylko support potrafił się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja musze niestety z graniem poczekać więc się z wami o tym podziele:P Kampania Wrześniowa zrujnowała mi plany a potem się koleżanka taka wprosiła do mnie i kit też z tydzień nie pogram jak ona będzie. Płacz i zgrzytanie zębów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 00:30, Maciejas napisał:

Mam problem, powiązałem z kontem GW2 nie to konto GW1, które chciałem :( Jadę w tej chwili
na kluczu do headstartu i pytanie brzmi: czy po wklepaniu klucza do pełnej wersji na
tym samym mejlu będę mógł zlinkować sobie nowe konto GW1? Jeśli nie, to jest na to jakiś
inny sposób? Support by się tym zajął?
Dzięki

A więc tak. Ten klucz do headstartu to nie jest klucz do pełnej wersji jak napisałeś. Jest on tymczasowy. Oznacza to, że kilka dni po premierze twoje konto będzie nieaktywne. I raczej na tym samym mailu drugiego konta nie utworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 02:07, Demi23 napisał:

Czy twórcy Guild Wars 2 planują wydać jakiś trial po premierze gry?


Nie liczyłbym na to w najbliższej przyszłości. Gra sprzedała się bardzo dobrze i na razie nie ma potrzeby dodatkowego obciążania serwerów osobami z trialem. Przed premierą były bety do których można było zdobyć klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się