AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Gdzie mam wpisać klucz do gry? Na stronie nigdzie takiej opcji nie ma, a w kliencie po zalogowaniu wyskakuje błąd. Nie wiem co mam zrobić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl stanęło na wysokosci zadania :) Kurier wlasnie przyniosl pudelko z kluczem. Tylko teraz potrzebuje pomocy bo nie wiem gdzie go wpisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej gry guildwars2.com wyloguj się ze swojeo konta. Klinknij na Register, wpisz klucz powyżej. Poniżej jest informacja czy masz już konto czy nie. Klikasz na Yes, po czym logujsz się na swoje konto. Sam przed chwilą dopiero do tego doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm albo jednak nie tak się tworzy. Bo to co ja powiedziałem to tworzy sięnowe konto z zalinkowanym kontem GW1. Nie mam pojęcia jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 10:36, Kraju napisał:

Hmm albo jednak nie tak się tworzy. Bo to co ja powiedziałem to tworzy sięnowe konto
z zalinkowanym kontem GW1. Nie mam pojęcia jak to zrobić.

Dobrze mówisz ;) Kolejne klucze do konta dodaje się tak samo. Klikasz register, wpisujesz kod który chcesz dodać potem klikasz Yes i podajesz login i hasło istniejącego konta do którego chcesz dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. Jak ZAWSZE gram.pl wysyłało do mnie UPS''em to grę miałem przed premierą. A zaczęli wysyłać DB Schenkerem, to na dodatek moja paczka nie istnieje w internecie bo monitoring paczki odpowiada "brak wyników wyszukiwania", jeszcze dzisiaj o 9-10 tak było, w trakcie pisania tego posta sprawdziłem jeszcze raz i coś się tam pokazało, to nigdy nie dostałem gry na dzień przed premierą albo rano w dniu premiery.

Przewidywana data dostarczenia 2012-08-29 - powodzenia. Gdyby nie headstart to gram.pl było by totalnie w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś oczekiwał, że kurier przyniesie ci grę o 8 rano?

Ja jeszcze nigdy nie dostałem gry z gram.pl przed premierą, zazwyczaj ok 18~ albo dzień po premierze. Dlatego przerzuciłem się na kupowanie samych kluczy na allegro. Taniej i szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od nooba: skąd można wziąć składniki do craftingu, a konkretnie tailoringu? Wiem, że się je zbiera, ale na jedną rzecz jeszcze nie trafiłem... a jest ona potrzebna, żeby zrobić kolejną rzecz, która jest potrzebna do dwóch innych rzeczy, które są potrzebne do sandałków. Są jacyś sprzedawcy, oferujący podstawowe składniki dla profesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź u gościa, który Cię nauczył tailoringu, powinno tam być więcej zakładek. Np. u chefa można kupować kostki masła w paczce (25 w 1) i inne rzeczy, których nie można wytworzyć i raczej znaleźć normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy zakup w serwisie Gram.pl i już jestem zadowolony z zakupu. Kurier DB Schenker z paczką był dziś o 9:30. Tak trzymać dalej Gram.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował może Guild Wars 2 dzisiaj w Tesco ??

W wybranych sklepach miały być w dzień premiery po 160 zł. Sprawdzał ktoś czy tak rzeczywiście jest bo nie wiem czy jechać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 11:34, Sark9 napisał:

To mój pierwszy zakup w serwisie Gram.pl i już jestem zadowolony z zakupu. Kurier DB
Schenker z paczką był dziś o 9:30. Tak trzymać dalej Gram.pl !


Tak z ciekawości, o której godzinie, przesyłka została dana kurierowi, według strony DB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 11:49, Szymon666 napisał:

Czy ktoś kupował może Guild Wars 2 dzisiaj w Tesco ??

W wybranych sklepach miały być w dzień premiery po 160 zł. Sprawdzał ktoś czy tak rzeczywiście
jest bo nie wiem czy jechać czy nie.



Zgadza się , w Olsztyńskim Tesco kupiłem po 159 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 12:14, zrazqe napisał:

> Czy ktoś kupował może Guild Wars 2 dzisiaj w Tesco ??
>
> W wybranych sklepach miały być w dzień premiery po 160 zł. Sprawdzał ktoś czy tak
rzeczywiście
> jest bo nie wiem czy jechać czy nie.


Zgadza się , w Olsztyńskim Tesco kupiłem po 159 :)


No to snadna wiadomość, bezpośrednio po pracy jadę do Teskacza, mam nadzieję, że choć jeden egzemplarz dla mnie zostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zalogować do gry. Zainstalowałem, zaktualizowała się, ale jak próbuję się zalogować to wyskakuje komunikat, że nie ma teraz żadnego eventu, albo nie mam uprawnień do brania w nim udziału. Co zrobić? Na stronie się mogę zalogować normalnie. Mam aktywowac konto? tylko gdzie, na stronie?Nie moge nic znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się