AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2012 o 16:44, RadeXMaster napisał:

moj post przywalony zostal innymi. Ponawiam pytanie bo to troche pilne. Mianowicie jak
zdobywa sie skore w tej grze? ta na zbroje? bo umiem tylko zdobywac ja rozwalajac jakies
przypadkowe itemy....w necie tylko o tym salvage znajduje a to chyba byloby glupie gdyby
to byl jedyny sposob? mozna jakos skorowac moby?

wiesz, może to głupie przypuszczenie i nie wiem czy możliwe, ale wczoraj zauważyłam że można uśmiercić królika, sarnę ( czy coś takiego)..może z tego można pozyskać skórę? ( ja mam skórę z nieprzydatnej zbroi, ale jeśli można zbierać różne składniki takie jak zioła na mikstury, to może i można polować?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rytlock (ten gumowy) jest przepiękny. Figurka robi kolosalne wrażenie, szczególnie z daleka. Moim zdaniem jeden z lepszych dodatków do gier w historii. Cudo! :)

20120828165854

20120828165900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:58, Michu94x napisał:

Nadal nie mogę sie wlogować, a próbuje już od 10 minut - nie jestem sam ? -,-

Niestety nie jesteś sam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 17:11, conan8 napisał:

kurde ile to robią ;/

W pierwszy dzień headstartu serwry nie działały chyba z 4 godziny i dzielnie czekaliśmy i klikaliśmy F5 na twitterze. Wchodzą tylko ci co kupili sobie w dniu premiery i już jest zgrzytanie zębów i lament na wszystkich forach, blogach, redditach po godzince niedziałania serwera. ;] Poza tym to nie ich wina. To wina tych co od razu po restarcie chcą się dobijać do gry. Jak te biliony ludzi klikną w tym samym momencie Log in to co się dziwić. Radzieckie serwery by nie wytrzymały, a co dopiero chińskie.

@ci co mają Kolekcję Edycjonerską
Ojej, jaka ładna figurka. Teraz sobie pomyślcie, ze będziecie musieli ją co parę dni odkurzać pół godziny, bo ma tyle zakamarków, a kurz wie gdzie wchodzić. Ja bym sobie kazał to zatopić w szkle, zeby była równa powierzchnia do odkurzania.

@down
underworld wczoraj i przedwczoraj ciukał ludzi z innych serwerów jak jak nasi krzyżaków pod Grunwaldem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^Nie, to wcale nie jest żadna odpowiedź, kłamiesz^

Jak wygląda sytuacja na WvW na Blacktidzie lub Underworldzie? Kopiemy dupy?

Pamiętam że jak grałem w betę to z dnia na dzień zmienili nam przeciwników, tj. pozostałe dwa serwery. Teraz też tak jest, czy konkurencyjne serwery są połączone na stałe?

EDIT: miał być "dodaj post", nie "odpowiedz" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 17:33, sinir napisał:

Pamiętam że jak grałem w betę to z dnia na dzień zmienili nam przeciwników, tj. pozostałe
dwa serwery. Teraz też tak jest, czy konkurencyjne serwery są połączone na stałe?


Co dwa tygodnie mają być dopasowywane serwery względem swojej siły. Po jakimś czasie silne będą walczyć ze sobą, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 16:59, Hartus napisał:

Rytlock (ten gumowy) jest przepiękny. Figurka robi kolosalne wrażenie


Rzecz gustu. Jak dla mnie straszne "byleco" i wrażenie robi, ale raczej taniego plastiku z chin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 17:34, walgierz napisał:

Co dwa tygodnie mają być dopasowywane serwery względem swojej siły. Po jakimś czasie
silne będą walczyć ze sobą, itd.


No to w porządku w takim razie, dzięki za odpowiedź.

Jutro szykuje się wycieczka do Empiku w celu odbioru zamówionego produktu, to w końcu sam pogram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 17:33, sinir napisał:

Jak wygląda sytuacja na WvW na Blacktidzie lub Underworldzie?


WvWvW nie działa tak jak powinno z powodu licznych błędów m.in źle nalicza punkty, serwery nie otrzymują bonusów, kilka serwerów w ogóle nie ma dostępu do WvWvW, wysiadł system dobierania / balansowania. Z tego powodu panuje nieuczciwa przewaga jednych nad drugimi.

Underworld ma większą populację graczy różnych nacji, stąd długo się czeka na wejście do WvWvW bo zapchane, na Blacktide puki co kolejek takich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee klient ściągnął mi 12 GB danych. Wyłączyłem na chwilę klienta i wygląda na to że wszystko muszę zassysać od nowa. Też tak mieliście ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:10, Velcio napisał:

Witam,
Mam problem, otóż aktywowałem 1-dniowy headstart od gram.pl, jak ulepszyć konto do wersji
pudełkowej?


Ze strony głównej gw 2 wejdź w link register

Step One: Register Your Serial Code - wpisz nowy klucz z pudełka
Do you have a Guild Wars account? - wciśnij YES i wpisz dane konta do którego chcesz dodać klucz


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 18:04, 4ny4 napisał:

Eee klient ściągnął mi 12 GB danych. Wyłączyłem na chwilę klienta i wygląda na to że
wszystko muszę zassysać od nowa. Też tak mieliście ? :/


Jak wznawiasz ściąganie to klient zawsze będzie zaczynał pokazywać postęp od 0%, ale tak naprawdę wszystko co się ściągnęło jest na dysku i nie powinno być problemów. Najlepiej zobacz ile pozostało plików do ściągnięcia lub ile waży folder z grą. Cała gra ma sporo ponad 200 tysięcy plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się