AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Witam serdecznie. Mój znajomy ma pewien problem. Nie może stworzyć postaci na serwerze Blacktide. Pod sam koniec tworzenia avatara gra nie przechodzi do głównego okna, gdzie można wybrać stworzoną postać, lecz wyskakuje poniższy komunikat ( ten z załącznika). Od razu mówię, iż nie jest to kwestia firewalli internetu czy też innych zabezpieczeń - ponieważ próbowaliśmy również na moim komputerze, gdzie wcześniej założyłem swoją postać (na swoim koncie) bez problemu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

20120828225545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:56, Kermit napisał:

A nie masz przypadkiem antywira AVG ? Jesli tak to wyłącz w nim firewala.


Mam ArcaVir. Wyłączyłem już w nim firewalla, a także zrobiłem to samo z Windowsowym, nadal nic.

Edit: @Siupson: Ponoć są problemy z serwerem logowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem trochę i muszę przyznać, że jest fajnie :) jedyna wkurzająca rzecz, że chciałem pograć ze znajomym to on był na ''oryginalnym'' serwerze a ja w poczekalni... 30 minut :/ a potem jak on wyszedł z miasta to jego przeniosło do poczekalni, a mnie chciało na główny... mam nadzieje, że się z tym jakoś uporają bo narazie to zamaiost wspólnego grania to tylko czekanie na wyjście z rezerwy :/ Crafting jest szalony :D Szkoda, że nie piszę skąd wziąć niektóre rzeczy (te niebieskie)... też jest strasznie drogi... ledwo parę rzeczy zroibłem i już po kasie. Co do map miast wł. bym taką opcję, że można ukryć ikonki z różnych poziomów, a żeby zsotały te na którym się znajdujemy... bo ogarnąć co gdzie czasem to mordęga. Już pomijam dzisiejsze problemy z logowaniem bo wiadomo... premiera :)

I tak jeszczze ogólnie... trochę te losowe ewenty zabijają hmmm radość i satysfacje ze zrobienia zadania... w sensie, że zleci sie masa osób i jest chaos coś tam pozabijasz i gotowe. Takie to dla mnie przynajmniej monotonne i nie dające satysfakcji.

I jeszcze pytanie... może ktoś ma antywira AVG i się uporał z tym, że gra nie działa pomimo przepuszczenia pliku exe przez firewille ? Żeby zagrać muszę go wyłączyć całkowicie... trochę to wkurzające tak za każdym razem dezaktywować to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:07, Kermit napisał:

ciach


Co do grania razem to jest łatwy sposób na to. Gdy jesteś w drużynie z osobą, która jest na głównym, a ty na overflow, to ta osoba z głównego serwera może przenieść się na twój serwer -> Prawy klik na twojej postaci i tam będzie taki wybór "Join [...] itd.

Shelazar ----> Możesz korzystać z tych nagród bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2012 o 23:20, Piotrbov napisał:

Co do grania razem to jest łatwy sposób na to. Gdy jesteś w drużynie z osobą, która jest
na głównym, a ty na overflow, to ta osoba z głównego serwera może przenieść się na twój
serwer -> Prawy klik na twojej postaci i tam będzie taki wybór "Join [...] itd.


Yyy nie działało to to :P Jak byłem na zastępczym to wyskakiwał jakiś error, a temu co był na głównym nic... i tez nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 22:35, Michu94x napisał:

/.../


Ponawiam i jeszcze jedno pytanko - żeby zcraftowac zielony itemek trzeba uwzglednić coś szczególnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:46, Shelazar napisał:

A ja nie mogę się zalogować, ciągle wyskakuje komunikat, że to firewall albo router (jaaasne)...


Po prostu Login Server. To jest tak jak z trafieniem na otwartą linię w tych wszystkich konkursach na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:50, Piotrbov napisał:

Po prostu Login Server. To jest tak jak z trafieniem na otwartą linię w tych wszystkich
konkursach na kasę.


Nie mogę stworzyć pierwszej postaci od 3 godzin. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:52, szmarcin napisał:

Nie mogę stworzyć pierwszej postaci od 3 godzin. :)


Jakiś problem z tym mają, też nie mogę stworzyć nowej, a mam jeszcze 4 miejsca do wykorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:53, Piotrbov napisał:

Jakiś problem z tym mają, też nie mogę stworzyć nowej, a mam jeszcze 4 miejsca do wykorzystania.


Na twitterze napisali, że znają problem i się nim zajęli. Mam dość czekania, zajmie im to z kilka godzin. ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2012 o 23:57, Luigius napisał:

Naprawdę, nikt z tu obecnych nie miał problemu z instalacją, że nikt pomóc nie umi? Kurde,
szczęściarze.

Spora część po prostu grę ściągnęła bo miała dostęp do bet i headstartu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 07:44, Karanthir666 napisał:

Spora część po prostu grę ściągnęła bo miała dostęp do bet i headstartu :)


Niestety, mam problem i z instalacją z płyty jak i z pobieraniem. Zawsze pojawia mi się ten sam komunikat, że nie udało się zacząć pobierania. W tym wypadku nie mógłbym też wcześniej sobie gry pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

U mnie problemu z instalacją z płyty nie było, po instalacji dociągnął sie update i wszystko pięknie tylko jak część z was, po stworzeniu postaci (która wygląda jak Clint Eastwood z brudnego Harrego :P )nie mogę wejść do gry...
ten sam kompunikat który podał Siupson
Ktoś już sobie z tym poradził ? wczoraj od 22 do 23 walczyłem z tym ustrojstwem i nic. Rzeczywiście jest to wina firewalla ? czy natyvirusa ? Przy logowaniu do innych MMO takich roblemów nei miałem.

Gdyby komuś udało się rozwiązać ten problem proszę dać znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja dzisiaj mam jeszcze gorzej niż ostatniej nocy. Moja zabawa z GW2 kończyła się na 10 etapie tworzenia postaci. Dziś nawet nie chce mnie zalogować i odpalić gry, pobrało jakieś dodatkowe pliki (chyba ok. 50 Mb) i kaplica. Da się w ogóle zalogować teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 09:14, haderQ napisał:

Witam.

Ja dzisiaj mam jeszcze gorzej niż ostatniej nocy. Moja zabawa z GW2 kończyła się na 10
etapie tworzenia postaci. Dziś nawet nie chce mnie zalogować i odpalić gry, pobrało jakieś
dodatkowe pliki (chyba ok. 50 Mb) i kaplica. Da się w ogóle zalogować teraz?

Wyłączyli servery na jakieś 20 - 60 minut aby wprowadzić nowy build gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się