AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2012 o 19:45, Adjatha napisał:

> mam pytanie co daje condition damage ??

Zwiększa obrażenia od conditions (nie wiem jak to na polski tłumaczyć żeby miało sens;p),
czyli np. krwawienia, trucizny itd.

dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:04, akwyx napisał:

Condition to zwyczajnie Doty wszelkiego rodzaju (obrazenie rozlozone w czasie), prawda?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już 30 poziom. Elementalistą z poziomu na poziom gra się coraz przyjemniej. Najlepiej gra się zestawieniem scepter+dagger.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 22:43, RadeXMaster napisał:

mam pytanie. Gdzie w recenzjach czytalem o jakichs "dungeonach/instancjach" gdzie one
sa i od jakiego levelu?


Można na nie chodzić od kiedy się chcę, lecz pierwszy dung, jest sugerowany dla 30 poziomu i wyżej. Ogólnie rzecz biorąc, gdy będziesz na odpowiednim poziomie to dostaniesz wiadomość związaną z lore z napisanym, na który dung polecają ci pójść.

Dnia 29.08.2012 o 22:43, RadeXMaster napisał:

a i wie ktos kiedy bedzie ah dostepny??


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:00, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś czemu nie mogę do kolegi wysyłać itemów? Wyskakuje komunikat "unavailable".


Bo coś się skopało. Jak codziennie od piątku zresztą. I tak się ciesz, że masz komunikat, a nie tak jak ja, że mail poszedł, ale nigdy nie dotarł. Normalnie Poczta Polska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 23:00, KamyK_84 napisał:

Wie ktoś czemu nie mogę do kolegi wysyłać itemów? Wyskakuje komunikat "unavailable".


Wysyłanie e-maili jest na razie wyłączone. Jakiś maintance tego robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co 10lvl mesmerem i choć zapowiadał się jako wymiatacz to w starciu 1v1 póki co jest taki sobie. Zobaczymy później no i jak w grupie przy pvp ;)

Przez te 5-6h gry niemalże non stop na czacie toczyły się walki Polska-Świat. Jesteśmy oficjalnie najbardziej znienawidzionym narodem w sieci. Masa baranów bluzgających lub spamujących po polsku na złość obcokrajowcom. Naturalnie pojawiają się teksty typu "Przejmujemy GW2" "Przejeliśmy Youtube to teraz pora na GW2" "Piszmy ku*%# to każdy obcokrajowiec zrozumie" etc....

Jest mi niezmiernie głupio i przykro, że mamy taki tępy naród i takich tępych graczy reprezentujących nas w sieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 02:14, Lailonn napisał:

Jesteśmy oficjalnie najbardziej znienawidzionym narodem w sieci. Masa baranów bluzgających lub
spamujących po polsku na złość obcokrajowcom.

To żeś dokonał naprawdę przełomowego odkrycia ;) Oprócz zwykłego chamstwa, które jako pierwsze daje znać o sobie cechą naszych rodaków jest też to, że gdy próbują coś na poważnie zrobić w grupie to dzieje się to według takiego schematu:
1. pomysł zwojowania świata,
2. spinanie klaty i grożenie wszystkim, że zaraz Polacy zaleją świat i zniszczą wszystkich (Wagh!!!),
3. utworzenie właściwiej gildii, korporacji, towarzystwa, związku etc.,
4. próba wyboru przywódcy zakończona sukcesem lub nie - ale zawsze masą obrażonych, którzy mają przekonanie, że to oni powinni rządzić,
5. awantura, obrażanie się i wewnętrzna wojna prowadząca do błyskawicznego upadku na skutek przewrotów, dramy i typowego dla nas k&*!i dołka.
Widzisz że coś ma oznaczenie jako nasz rodzimy serwer - uciekaj ;P Podobnie jest z naszym Wielkim Wschodnim Bratem... ale oni mają jeszcze tendencję do tego, by rzeczywiście opanowywać wirtualny świat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 02:14, Lailonn napisał:

Jesteśmy oficjalnie najbardziej znienawidzionym narodem w sieci.


Takie tam gadanie. Rosjanie, Włosi, Francuzi, Hiszpanie wcale nie są lepsi i równie mocno rzucają się w oczy. A pewnie gdyby popytać na około, to każdy by narzekał na kogoś innego i każdej nacji by się oberwało.

Im większa populacja jakiejś narodowości w grze/serwerze tym bardziej widoczni idioci, nic z tym nie da się zrobić. Poza tym bariera językowa - dużo bardziej w oczy rzuca się bajzel w twoim własnym języku, bo przekaz trafia bezpośrednio do głowy, nie potrzebna jest aktywowanie tłumacza we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem, włączam GW2, wpisuje hasło i maila, loguje mi. Następnie jest napisane żebym potweirdził maila (nie wiem czemu), więc wysyłam na maila sobe. Przychodzi mail z linkiem, klikam go, a tam mi wyskakuje, że link jest nieaktualny lub stary. Co robić ? Mam nadzięje, że w miarę jasno napisałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się