AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Kiepsko z balansem w tej grze. Niektore bronie sa po prostu bezuzyteczne i skille (daggery), inne za to zdecydowanie za silne. Bedzie w koncu tak ze kazdy bedzie gral tak samo bo mimo wielu mozliwosci to wiekszosc blado wypada i zadaje slaby dmg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 15:29, Hartus napisał:

Istnieją "jedyne słuszne" buildy dla poszczególnych klas, czy mogę kombinować jak chcę,
a mimo to w późniejszych etapach nie będę miał przez to problemów?


Nawet jeśli istnieją, to wątpię żeby zostały odkryte i przetestowane po tygodniu.

Luuuuudzieeee...

Graj czym chcesz, weapon skille zmieniasz razem z bronią, utility, elite i healing poza walką, traity resetować można u npca (a pasywne buffy z traitów co 10 pkt - poza walką). Graj, testuj, kombinuj, baw się, amen. Ja biegam z łukiem, bo fajnie mi się biega z łukiem. I daję radę. Ze sztyletem tez dawałbym sobie radę. Ale wolę z łukiem.

@barsum - Underworld jest ok pod względem chatu, ludzie dyskutują na najróżniejsze (czasem niespodziewane) tematy, jest ok. Polski na czacie widziałem raz, i to chyba ktoś nie przełączył się na /party sądząc po treści. ;)
Inna sprawa, że często wyrzuca na Overflow - a jak trafisz na Francuzów to modlisz się o jak najszybszą ucieczkę do siebie. :D

@Cykada85 - no tak, bo na pewno nigdy nie będą robić nic w celu poprawienia tego ;) Na razie są inne priorytety (techniczne), ale nie przywiązywałbym się do tego, co aktualnie jest na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu miało nie być odpowiedzi, no ale trudno. -.-

Ktoś może grywa Łorjorem z Grejtsłordem? Miałem zacząć grę Rangerem, ale chyba ostatecznie na pierwszy ogień pójdzie Warek, setting z WielgachnymMieczem mnie interesuje. Ciekawi mnie czy sprawuje się to tak dobrze jak wygląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:19, sinir napisał:

Ktoś może grywa Łorjorem z Grejtsłordem?


Sądząc po opiniach zasłyszanych w gildii wychodzi na to, że jeśli jakaś klasa może biegać z greatswordem to powinna biegać z greatswordem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby zamieścić screen, jak wygląda populacja na naszym gramowym
Blacktide? Dałbym radę się tam we wtorek zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:06, Cykada85 napisał:

Kiepsko z balansem w tej grze. Niektore bronie sa po prostu bezuzyteczne i skille (daggery),
inne za to zdecydowanie za silne. Bedzie w koncu tak ze kazdy bedzie gral tak samo bo
mimo wielu mozliwosci to wiekszosc blado wypada i zadaje slaby dmg.

Ele D/D budowany na crit jedzie wszystkich jak chce. Nie wyobrażam sobie gry czymś innym. Wiec ten twój post nie ma sensu. Poczytaj poradniki, naucz się jak grac na danym buildzie, a nie z gruchy wyskakuj, że daggery słabe, nie sprawdzając wcześniej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten level scalling własnych postaci to jedna wielka bzdura. Człowiek idzie sobie dajmy na to na 16 levelu, widzi event na 11 i co? Dostaje za przeproszeniem wp**rdol bo poziom obniża (przepraszam za słownictwo ale inaczej tego określić się nie da). Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:55, KamyK_84 napisał:

Ten level scalling własnych postaci to jedna wielka bzdura. Człowiek idzie sobie dajmy
na to na 16 levelu, widzi event na 11 i co? Dostaje za przeproszeniem wp**rdol bo poziom
obniża (przepraszam za słownictwo ale inaczej tego określić się nie da). Brawo.

Niewiele zrozumiałem. Po za tym, że Ci się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz level 16, w niektórych miejscach obniża ci level żeby dopasować jakąś twoją postać (event na 11, obniża ci na 11). To taki przykład. I wracając do sedna sprawy, chodzi o to, że jest to trochę niedopracowane, a raczej głupie, bo całe rozwijanie postaci o te levele nic nie daje, bo nie czuć tego, że jest się już o wiele mocniejszym. Dobra, żeby nie było za łatwo, ale nie, że obniża od razu na poziom na jakim jest dana misja, event lub jaki jest ustalony na danym terenie. Np. gdyby było, że misja jest od 11, ty masz 16 a obniża dajmy na to na 13 to już byłoby lepiej bo coś więcej by ten level dawał. Za to w misjach głównych to już wgl jest przesada, czasami dowali takim przeciwnikiem, że cholernie trudno go pokonać, a na dodatek przy tej misji obniżono ci level, o żebyś nie miał tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:03, KamyK_84 napisał:

żeby nie było za łatwo, ale nie, że obniża od razu na poziom na jakim jest dana misja,
event lub jaki jest ustalony na danym terenie.


Przeważnie jest o 1-2 poziomy wyżej niż eventy w pobliżu, poza tym mimo skalowania jest łatwiej ze wzgledu na uzbrojenie, skille (sloty na utility, elite) i traity.
A jak z bossem nie idzie to może trzeba się zastanowić i coś zmienić w taktyce. Na te wszyskie personal story z którymi miałem kontakt w becie i teraz trafił się jeden upierdliwy przeciwnik z którym miałem problemy. Zmiana broni, zmiana paru umiejętności, odrobina skupienia i jakoś poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w online manualu wyczytałem o storage containerze (jak w GW) ale nie umiem go namierzyć w lokacji startowej ludzi...Gdzie takowy się znajduje?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:25, Adjatha napisał:

Przeważnie jest o 1-2 poziomy wyżej niż eventy w pobliżu, poza tym mimo skalowania jest
łatwiej ze wzgledu na uzbrojenie, skille (sloty na utility, elite) i traity.
A jak z bossem nie idzie to może trzeba się zastanowić i coś zmienić w taktyce. Na te
wszyskie personal story z którymi miałem kontakt w becie i teraz trafił się jeden upierdliwy
przeciwnik z którym miałem problemy. Zmiana broni, zmiana paru umiejętności, odrobina
skupienia i jakoś poszło.


Wiesz, po prostu trochę szkoda, że nie można wrócić do danej lokacji i wziąć na 2-3 hity potworka, który nie dawno mnie gnoił :)
Co do bossów, cóż ostatnio w jednej z głównych misji musiałem bić się z jakimś tam oprychem. No co to tam, ale okazało się, że nie dość, że level mam obniżony o 2 chyba, on potrafi mi przywalić ostro, to ja mu jakoś mało życia zabieram. Ostatecznie biegałem moim złodziejaszkiem jak głupi dookoła i używałem uderzenia z dystansu ( z drugiej strony zauważyłem, że jak już robię misje z kolegą to nie ma problemów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie w temacie, ale nikt nie chce mi udzielić odpowiedzi, czy mój stary sprzęt uciągnie GW 2. Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach, więc mam nadzieję na pomoc bardziej doświadczonych z Was.

Procesor: AMD Athlon™X2 DualCore QL-60 1.90 GHz
Karta graficzna: ATI Radeon HD 3200 Graphics
Ram: 2 Gb
Internet: 2 Mb
System: Windows 7 Ultimate 64 bit

Pachnie złomem, ale mam wielką ochotę na GW 2, szczególnie, że sprzedają w moim mieście.
Jeżeli nie pójdzie, to zmienić części, czy cały sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 18:48, Pariah napisał:

Panowie, w online manualu wyczytałem o storage containerze (jak w GW) ale nie umiem go
namierzyć w lokacji startowej ludzi...Gdzie takowy się znajduje?

Dowolny crafting station użyj, jedna z zakładek będzie bankiem, inna material storage. Ponadto surowce możesz z dowolnego miejsca na świecie wysłać z ekwipunku za darmo. Osobne miejsce gdzie masz bankierów niby też gdzieś jest, ale nie ma po co tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wyjaśnić jak przesyłać te rzeczy do baku/schowka z dowolnego miejsca świata? Nigdzie nie znalazłem takiej opcji, a słyszałem o tej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 99% przypadków obniża właśnie z zyskiem na plus, tzn, jeśli masz 20lv, to na evencie z 11 będziesz miał okolice 12-13.
Poza tym, jesteś silniejszy bo masz lepszy sprzęt (więcej statystyk) który skaluje się coraz lepiej oraz masz więcej punktów w traitsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się