AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2012 o 20:44, Kraju napisał:

Zawsze tak jest po wprowadzeniu builda że nie można się przez jakiś czas zalogować. Spróbój
teraz, mnie się udało.


w końcu działa :)

jeszcze takie pytanie, skąd wziąć peta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 20:51, Jagged napisał:

jeszcze takie pytanie, skąd wziąć peta ?


Podczas gry, spotykasz takie zwierzaki, na zielonym kolorze i z "Juvenile" na początku nazwy. Podchodzisz do takich i klawisz F. Po chwili złapałeś kolejnego Pokemona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o transfer postac. Jak rozumiem chwilowo jest to darmowe. Czy na serwerach "full" są kolejki do logowania czy po prostu więcej "warstw" lokacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obok takiego zwierzaczka, wcisam F i nic się nie dzieję. Muszę mieć jakiś specjalny item, muszę coś odblokowywać? Nie ma żadnej interakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:39, Kraju napisał:

Jestem obok takiego zwierzaczka, wcisam F i nic się nie dzieję. Muszę mieć jakiś specjalny
item, muszę coś odblokowywać? Nie ma żadnej interakcji.


Musisz być Rangerem. Jeśli jesteś, to może znaczy, że już takiego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć skąd za karme dostać ciekawą broń dla mojego warka (26lvl, norn) ? Widzę, że ludzie chodzą z fajnymi mieczami 2h, a to raczej za crafting nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 22:42, Michu94x napisał:

Może mi ktoś powiedzieć skąd za karme dostać ciekawą broń dla mojego warka (26lvl, norn)
? Widzę, że ludzie chodzą z fajnymi mieczami 2h, a to raczej za crafting nie jest.


Chyba na każdym obszarze któryś z NPCów z serduszkiem sprzedaje broń, musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra się elementalistą na wyższych poziomach? Nie odstaje od reszty klas, a może jest lepszy? Słyszałem, że Nekromanta jest zdecydowanie mocniejszy. Jakie jest wasze zdanie? Czy elementalista ma wysoki dps? Przyjemnie się nim Wam gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jak się bije lvl w tej grze ? Robię każde serduszko, kwadracik, vistę i ch**** wie co jeszcze... Biorę udział w każdym evencie obok, którego przechodzę, a i tak wiecznie odstaję lvlem od questów kampaniowych. I tak teraz mam 18 lvl, a kampania wymaga 22... Mam grinować czy ki cholera ? Za WvWvW jest jakiś exp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:43, 4ny4 napisał:

ciach


Dziwne ja z tym żadnego problemu nie mam. Craftuj, graj WvW, rób eventy, przejdź na jakąś inną lokacje o niższym już twoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 23:43, 4ny4 napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jak się bije lvl w tej grze ? Robię każde serduszko, kwadracik,
vistę i ch**** wie co jeszcze... Biorę udział w każdym evencie obok, którego przechodzę,
a i tak wiecznie odstaję lvlem od questów kampaniowych. I tak teraz mam 18 lvl, a kampania
wymaga 22... Mam grinować czy ki cholera ? Za WvWvW jest jakiś exp ?


Z craftu sporo expa jest. Gathering i samo wytwarzanie przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samymi eventami i walką bez craftingu questy fabularne zawsze cię wyprzedzać będą. Ja tam mam problem taki,że wszystkie itemy do craftingu jakie mogę robić wymagają surowców, których nie ma w strefach startowych. To jakiś kretynizm albo źle coś robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców hardware. Mam spore problemy z płynnością gry, nawet przy zerowej akcji fpsy nie chcą przekroczyć 30, co oczywiście przy WvWvW lub większej zadymie przy world bossu powoduje spadek do ~20 lub niżej (co bardzo utrudnia walkę gdy jest się melee klasą).

Najpierw myślałem, że to wina grafika, ale o dziwo nie ma praktycznie żadnej różnicy pomiędzy 1024 na min a 1650 na ustawieniach medium. Myślę więc, że wina może leżec w CPU, ale nie jestem pewien jak sprawdzić na pewno. Komp: Phenom x2 550 @ 3,5Ghz, 4 GB RAM, GTX 260, Win 7, żadnen powerhouse, ale jak dotąd to pierwsza gra z którą mam problem, jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast opuściłem crafting i teraz brakuje mi low lvl matsów... Bez AH craftingu nie ruszam. Farma matsów (poza gatheringiem) w GW2 to masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2012 o 16:35, Dregorio napisał:

> mimo wielu mozliwosci to wiekszosc blado wypada i zadaje slaby dmg.
Ele D/D budowany na crit jedzie wszystkich jak chce. Nie wyobrażam sobie gry czymś innym.
Wiec ten twój post nie ma sensu. Poczytaj poradniki, naucz się jak grac na danym buildzie,
a nie z gruchy wyskakuj, że daggery słabe, nie sprawdzając wcześniej tego.


Ja nie stwierdzilem ze ELE jest slaby, tylko ze wlasnie niektore buildy jada wszystko jak chca a inne sa bezuzyteczne, brakuje balansu, wiec twoj post nie ma sensu, bo sam przyznales to co ja mam grze do zarzucenia. Jakos nie widzialem jednej osoby grajacej Thief z daggerami, co druga to Ele albo Wariorror..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z weryfikacją maila w GW2.
Na początku jest fajnie, z automatu dostaje email w którym jest link do aktywacji. Jednak gdy kliknę pojawia się informacja:

Failure

An error occurred with your request.

Na początku nie widziałem w tym większego problemu, ale teraz nie moge zalogowac sie do gry bez tego.
Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się