AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2012 o 13:28, zerohunter napisał:

Niech mnie kule biją, ta gra ma taki prymitywny installer?

Ta, nie warto kupować.

A tak na serio to pierwszy raz widzę coś takiego. Może wadliwy nośnik, albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:32, Alaxiell napisał:

Witam, mam nietypowy problem z instalacją gry z płyty dvd zakupionej w gram.pl. Na poczatku
instalacji nie mam mozliwości wyboru folderu do instalacji, jest tylko dysc C, który
jest oczywiscie za mały. Czy ktoś miał podoby problem albo wie jak to rozwiązać? Będę
wdzieczna za jakiekolwiek informacje.


Na płycie dvd jest chyba plik .dat
Można go przegrać do folderu z grą ściągniętą z netu (tam nie była kiedyś wymagana instalacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 12:32, Alaxiell napisał:

Witam, mam nietypowy problem z instalacją gry z płyty dvd zakupionej w gram.pl. Na poczatku
instalacji nie mam mozliwości wyboru folderu do instalacji, jest tylko dysc C, który
jest oczywiscie za mały. Czy ktoś miał podoby problem albo wie jak to rozwiązać? Będę
wdzieczna za jakiekolwiek informacje.

Możesz też się zarejestrować na https://www.guildwars2.com/en/ i pobrać za darmo klienta. Tylko wtedy trzeba ściągnąć całą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie opcje zawiodły, nadal się instaluje na dysku C. Ale kolega podsunął mi pomysl na powiekszenie dysku C za pomoca Partition magic 8. I wszysto ok już :) Gra się juz bez problemow instaluje (na razie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale próbowałeś sam wklepać lokalizacje np. D:\Gry\Gw2 ?
Jeśli nadal Ci go nie wynajduje to chyba powinieneś zapytać w tematach związanych ze sprzętem, albo sprawdź z inną grą wtedy wykluczysz czy to tylko gw, czy może dysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc powiązałem moje konto z GW1 do tego z GW2.
Zdobyłem kamyczek, dostałem się do HoMa, jednak żadnych nagród nie ma do zebrania, nieważne ile razy bym tego historyka od siedmiu boleści pytał.
Jest to jakiś znany, łatwy do rozwiązania bug, czy też muszę pisać do supportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 19:33, Przedlack napisał:

Jest to jakiś znany, łatwy do rozwiązania bug, czy też muszę pisać do supportu?


Aneta wie o tej sprawie, informowała, że niektórzy mogą nie mieć tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gw2fans.com/twitter-tracker/10993-guildwars2-were-investigating-kimmes-not-giving-out-hom-rewards-%5Erb.html

Nie wiem jak Wy, ale ja się nie spodziewałem aż tylu i aż tak poważnych bugów, w sumie w 6 zwiedzonych przeze mnie lokacjach znalzłem z 1 -2 bugi, jedne mniejsze jedne większe.. najlepsze są te związane z karmą lol. free karma plox moar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotrbov, qq_MoaR
Dziękuję, poczułem ulgę wiedząc, że niczego nie sknociłem. Ale oczywiście musiałem wylądować w tej "gorszej" części graczy. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie zgłaszaj tego błędu, korzystaj więcej. Dzisiaj, czy tam wczoraj poleciały bany dożywotnie za psucie ekonomii, a jakby nie patrzeć karma tez ja nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 20:30, Michu94x napisał:

Darmowa karma, gdzie ?! ;O

To było dzień temu na.. Dredgecoś tam (45 lvl) robiłem sobie event, a tu raptem zostałem nagrodzony 2x przez inny event, który był minute drogi ode mnie( ten w którym trzeba przejąc punkt od dredgów).
Przyszedłem tam później po 30 min i był motyw, że te Dredge tak szybko się respiły, że nie dało się tego zrobić :D karma nie leciala już, ale za to mogłeś dosyć ładnie tłuc exp i dropy, trudno mówić o exploit w tym wypadku, bo w sumie można było to uznać za zadanie zajebiscie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 20:39, conan8 napisał:

/.../


Lion''s Arch > Hooligan''s Route > Karma vendor > Kamyczek do teleportu.

qq_MoaR

Myślałem, że coś bardziej ciekawego... ;{

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam czy sobie GW sprawić, ale że sporo kasy kosztuje to zapytam:
- Jak z grubsza wygląda rozgrywka w stosunku do WoWa (tego dobrze znam)?
- Czy walka wymaga współdziałania różnych specjalistów (tank, heal, dps) czy tak jak w Diablo, że nie ważne jaka drużyna, liczy się dps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2012 o 21:00, Volvox napisał:

- Czy walka wymaga współdziałania różnych specjalistów (tank, heal, dps) czy tak jak
w Diablo, że nie ważne jaka drużyna, liczy się dps?


Nie ma podziału, każdy może wszystko, możesz sobie supportować rangerem, albo warriorem nawet, ale nie jest to konieczne- grasz jak chcesz i w jakim składzie chcesz, każdy jest samowystarczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to inna gra. Nie ma czegoś takiego jak heal/dps/tank.
Na początku nie wymaga większego zgrania, później będzie to raczej konieczne (patrze przez pryzmat hard mode z gw1). Gw2 poszło o krok dalej, rozwinęło się np. padasz, kolega zaczyna Cie revajvovać, drugi kolega który gra guardianem podbiega do was, zmienia greatsworda na miecz i tarcze i odpala shielda, który blokuje ostrzał wroga. Można wymieniać takie smaczki w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Proszę o pomoc dot. umiejętności. Gram nekromatą, odblokowałam tzw. traits ( nie wiem jak to przetłumaczyć)-> Death Magic-> Reanimator. Po zabiciu wroga powinno przyzywać Jagged Horror. Nic takiego się nie dzieje, nie mogę też tego skillsa wrzucić na pasek umiejętności..co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 pytania.

1. Która rasa wg. Was ma najciekawszą fabułę?

2. Która klasa jest najłatwiejsza do ogarnięcia, ale jest też mocna. Gram obecnie elementalistą i jest to rasa niełatwa. Może polecicie jakąś prostszą, ale też mocną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się