AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2012 o 22:08, 1096 napisał:

Dzięki za odpowiedzi, ale dalej "rozkminiam" jaką by tu klasę jednak wybrać. Często zdarza
mi się, że biegam po mapie solo. Może Nekromanta? Przyzywa miniony, które tankują i to

Porób wszystkie postaci, pograj trochę, poczytaj, najlepszy sposób. Ja bardzo chciałem zrobić pierwszą 80 na Necro, jak że to był mój main w Gw1, ale... Minion Master jest bezużyteczny, traity również, a ''special'' Death Shroud jest po prostu nudny imo. Co prawda jest najlepszą klasą cond/anty-cond/anty-boon, ale jakoś brakuje mu imo innych opcji. Na plus masz to, że to najrzadsza klasa w grze.

Warrior, pierwsze 10 leveli ''hulk smash'', prawie wszystkie bronie dostępne, mnóstwo skilli... ziew, gameplay i tak sprowadza się do jednego jako melee, gap closer/snare -> kill. Mesmer, kompletnie niepodobny do tego z GW1, i zmuszony do korzystania z iluzji nieważne jakim buildem byś nie grał, no thanks. Thief fajny, póki możesz spamować skille, potem ziew na regenerację. Itd. itp.

Dopiero za piątym razem chyba trafiłem w swój styl po wybraniu Engiego, niby tylko rifle/pistol/shield jako bronie, ale doskonale zrobionie. Rifle bardziej jako shotgun, daj wrogowi się zbliżyć, szrapnele w twarz, potężny knockback do tyłu, i rifle-jump by go dobić własnym tyłkiem. Pistolety wolniejsze w zabijaniu, ale możesz kitować bez końca stackując bleedy i czasem burning. Miny + Rifle + Flamethrower kit i rzucasz mobami na lewo i prawo. I ''special'', który jest unikalny do każdego skilla na pasku, po prostu (dla mnie) cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ttuaj jest tyle sposobów na kiting, że nie ma opcji utrzymania dystansu w sensownej walce. Chyba, ze ucieczka ale wtedy nikogo nie zabijesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "Would you like to soulbind xxxx". X to jakiś tam rodzaj uzbrojenia. Pojawia się to gdy chcę zmienić broń na dopiero co znalezioną i lepszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Broń łączy się z twoją duszą, przez co później nie możesz jej sprzedać innemu graczowi. :) Zielone itemy w górę tak mają, możesz je po założeniu odsprzedać jedynie merchantowi albo rozłożyć na materiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 07:38, HumanGhost napisał:

Co to znaczy "Would you like to soulbind xxxx". X to jakiś tam rodzaj uzbrojenia. Pojawia
się to gdy chcę zmienić broń na dopiero co znalezioną i lepszą.


Jak to było, dedicated? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 09:14, Nivrax napisał:

> Jak to było, dedicated? :)
Masz na myśli Customized?


O dokładnie, hehe. Już długo nie grałem w jedynkę, dedicated były minipety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 09:34, Michu94x napisał:

Na dungeona wchodzi się samemu czy w grupie ?


5 osób bodajże.

Ktoś wie jak można w miarę szybko farmić vials of weak blood u charrów w startowej lokacji? Trading post nie działa, a nikt z gildii nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 09:40, Budo napisał:

Ktoś wie jak można w miarę szybko farmić vials of weak blood u charrów w startowej lokacji?
Trading post nie działa, a nikt z gildii nie ma :/

Harpie przy północnym murze tylko to wywalają, zdaje się że Skale niedaleko od nich również mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak można zdobyc ten Point of interest na południowy wschód od Old Duke''s Estate w Ascalonie ? Od wczoraj nie mogę sobie z tym wzgórzem poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę do Gramowiczów. Sprawa wygląda następująco. Jutro zamierzam zamówić GW2. We wtorek pewnie otrzymam przesyłkę. Posiadam dość słabe łącze internetowe, więc pobieranie kilku GB plików, bądź masy malutkich pliczków zajmie mi całą dobę. Jednak wolałbym po otrzymaniu przesyłki od razu rozpocząć rozgrywkę, bez zbędnego patchowania i czekania nie wiadomo na co. Czy ktoś mógłby mi udostępnić downloader do GW2 ze swojego konta? Najlepiej wysłać w pliku. I czy patchowanie launchera i gry wymaga zalogowania na konto? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 11:03, Gromo napisał:

Czy ktoś mógłby mi udostępnić downloader do GW2 ze swojego konta?

Downloader jest pod tym samym adresem dla wszystkich, więc nie musi być z "czyjegoś konta" ;) Łap: http://cloudfront.guildwars2.com/client/Gw2Setup.exe

Dnia 01.09.2012 o 11:03, Gromo napisał:

czy patchowanie launchera i gry wymaga zalogowania na konto?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się