AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

mam pytanie. Nie moge zalogowac sie do gry. (screen) Wywalilo mnie w momencie kupownia surowcow trade poincie....to nie ban prawda? bo juz mam lek ze to przez to ze kupowalem a potem okaze sie ze byly zbyt tanie...

20120901113717

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 11:37, RadeXMaster napisał:

mam pytanie. Nie moge zalogowac sie do gry. (screen) Wywalilo mnie w momencie kupownia
surowcow trade poincie....to nie ban prawda? bo juz mam lek ze to przez to ze kupowalem
a potem okaze sie ze byly zbyt tanie...


Wszyscy tak mają. Mnie tez wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bez problemu mogę grać (serwer Blacktide). Mam natomiast inny problem. Od rana próbuję stworzyć postać. Pod koniec procesu tworzenia postaci gra przechodzi do menu wyboru avatara, lecz ten którego przed chwilą stworzyłem nie pojawia się. Próbowałem 4 razy, niestety bez sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 14:08, ping-pong napisał:

Jak mama zmienne ip to co chwile bede musial te autoryzacje robic ?


To jest jakoś mądrzej zrobione. Mi zmienne ip w niczym nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jeden z Was, albo oboje (nie wiem do końca jak to działa), siedzicie na zastępczym serwerze zwanym Overflow. Jak przejść na normalny serwer? Musicie trochę poczekać (od kilku sekund, po nawet kilkanaście minut) aż wyskoczy okienko, z informacją o przeniesieniu na normalny serwer. Klikacie na "Travel" i zostajecie przeniesieni na normalny serwer. Jeżeli dalej się nie możecie spotkać, to jużnie wiem co jest tego powodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 14:41, Shelazar napisał:

Czemu nie mogę się spotkać z kolegą nigdy, jest jakiś sposób żebyśmy wylądowali na tym
samym serwerze czy jak się to nazywa? (noc, dzień itd.)


Jak jesteś z tą osobą a party, i jesteś na serwerze Overflow, to wystarczy, że twój kolega kliknie na prawym przyciskiem myszki na twoją nazwę, i da "Join [...]". W tym momencie powinna się ta osoba do ciebie przenieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:15, Shelazar napisał:

Zrobiliśmy tak i niestety nie działa, czy to może być wina mojego poziomu? Ja mam 24
a on 10 jakoś tak.


Musicie być w tej samej lokacji.

A jaki błąd wyskakuje? Network Error? I jesteś pewien, że osoba, która się przenosi jest na głównym serwerze, a nie odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:18, Shelazar napisał:

Tak, nie wyskakuje żaden błąd po prostu po kliknięciu nic się nie dzieje.

A byliście w tej samej lokacji? Jeśli nadal nie działa.. musisz czekać aż to naprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanie:

To nie jest gra typu pay 2 win? i te diamenty ze sklepiku nie powodują, że postać stanie się uber wojownikiem? Czyli po prostu można sobie spokojnie solo grać i nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:37, maniekk napisał:

To nie jest gra typu pay 2 win? i te diamenty ze sklepiku nie powodują, że postać stanie
się uber wojownikiem? Czyli po prostu można sobie spokojnie solo grać i nie ma problemów.


Nie, to nie jest P2W. W żaden sposób nie można stać się w tej grze uber wojownikiem korzystając z gemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2012 o 15:38, Piotrbov napisał:

Nie, to nie jest P2W. W żaden sposób nie można stać się w tej grze uber wojownikiem korzystając
z gemów.

A czy te gemy można też jakąś inną drogą w grze zdobyć, niż kupując je za prawdziwą kasę? W ciągu kilku miesięcy planuję kupić GW2, ale zwyczajnie na razie czekam, jak ta gra się rozwinie i czy nie pojawią się w niej w tym czasie elementy pay 2 win.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zasięgnąć języka od grających :).
GW2 jest pierwszą grą, która wg mnie nie zdechnie w obliczu WoWa, jak to działo się z poprzednimi próbami złamania monopolu blizzarda. Żywię nadzieję, że się uda i bardzo się napalam na GW jednak chcę poczekać. Na patche, poprawki, na ustabilizowanie się. Ale może wy powiecie mi czy się mylę/mam rację? Jak to widzicie? Gra jest rozbudowana, wprowadza innowacje?
Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się