AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Pytanie dla ludzi grających i znających GW2. Zacząłem grać dzisiaj i mam pytanie. Co jakiś czas wpadają mi materiały do craftingu. Jako, że sporo się ich uzbierało kliknął na nich na "przenieś do collect....". (zapomniałem jak to sięzwie po angliku). I teraz nie wiem gdzie mam te materiały i jak mam zobaczyć ile ich mam i jakie. Więc pytanie : gdzie są te materiały (zniknęły z torby) i jak zobaczyć ile i jakie one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idz do banku albo do pierwszej lepszej stacji crafterskiej.

@Sipso2008
Własnie to samo napisałem co Ty. A gość, któremu odpisałem pytał czy można tam ciągle expić -_____-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 14:08, necron1501 napisał:

A jak się tam dostać? xd


Asura Gate z Black Citadel do Lion''s Arch, z LA brama do Divinity''s Reach i wybiegasz z miasta. Centaury, bandyci, pełen zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 13:24, KrzysztofT napisał:

Pytanie dla ludzi grających i znających GW2. Zacząłem grać dzisiaj i mam pytanie. Co
jakiś czas wpadają mi materiały do craftingu. Jako, że sporo się ich uzbierało kliknął
na nich na "przenieś do collect....". (zapomniałem jak to sięzwie po angliku). I teraz
nie wiem gdzie mam te materiały i jak mam zobaczyć ile ich mam i jakie. Więc pytanie
: gdzie są te materiały (zniknęły z torby) i jak zobaczyć ile i jakie one są?

Będzie mieszane polsko-angielskie więc wybacz:)
Jeżeli masz wybraną specjalizację do craftingu ( jubiler, kucharz itp) klikasz m i wyświetla Ci się mapa. W każdym większym mieście masz crafting station ( np Jewelery Station, Tailor Station itp) . Podchodzisz sobie do tego i pokazuje Ci się Wciśnij F aby użyć.Więc wciskasz F i teraz masz 4 zakładki. Jak dobrze pamiętam ( teraz piszę z pracy) to kowadło jest do wytwarzania przedmiotów ( i własnych receptur), młotek do zamieniania materiałów w następne ( np Jute Bold w coś tam..nie pamiętam) Sakiewka to takie samo jak skrzynia w jedynce, a takie coś wielokwadracikowe to właśnie miejsce, gdzie przechowuje ci składniki ( podzielone według grup np jedzenie, materiały itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie z wypowiedzi Sipso wynika, że jak najbardziej można...ba nawet lepiej niż z PvE.

To czy ktoś uzna WvW za sposób na zdobycie max czy też jako dodatek to już inna sprawa.

Btw wbrew twoejj wizji nie parafrazowałem Ciebie a poprawiałem. Napsiałeś, że w PvP wszyscy są "wyrównywani" a to nie prawda. W WvW podbijany jest jedynie poziom a itemy i lista skilli pozostaje jak z PvE. Oznacza to, że 80lvl zmiażdży za każdym razem gościa np na 20lvl, bo mu podbicie samego poziomu nie zrównoważy strat w innych aspektach.

To tak tylko dla wyjaśnienia, bo ludzie zdaje się nie czytali FAQ twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 14:55, Lailonn napisał:

Btw wbrew twoejj wizji nie parafrazowałem Ciebie a poprawiałem. Napsiałeś, że w PvP wszyscy
są "wyrównywani" a to nie prawda. W WvW podbijany jest jedynie poziom a itemy i lista
skilli pozostaje jak z PvE. Oznacza to, że 80lvl zmiażdży za każdym razem gościa np na
20lvl, bo mu podbicie samego poziomu nie zrównoważy strat w innych aspektach.


Lecz stricte rzecz biorąc WvW nie jest do końca PvP, jest to bardziej PvPvE. Prawdziwym PvP jest tzw. sPvP ( Structured PvP ), w którym wszyscy są wyrównani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś, że piszę o PvP i WvWvW jak o dwóch różnych rzeczach, bo to są dwie różne rzeczy?
Chciałbym zobaczyć jak ktoś wbija radością na ustach lvl tylko na WvWvW.

W dodatku:
Oznacza to, że 80lvl zmiażdży za każdym razem gościa np na 20lvl, bo mu podbicie samego poziomu nie zrównoważy strat w innych aspektach.
W takich warunkach chcesz expić, jako mięso armatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 13:03, IlMOD napisał:

A wymagania sprzętowe masz spełnione?


Nieco z nawiązką. Faktem jest, że jak za 4 razem zagrałem to gra ładnie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, że tak w dwóch postach, modyfikacja posta nie zadziała...

>Ale właśnie z wypowiedzi Sipso wynika, że jak najbardziej można...ba nawet lepiej niż z PvE.
W PvE w10 min jesteś w stanie wbić 3lvle - craftując, dodam jeszcze że przy nie działających trading postach i mailach. Ale! W tej grze nie chodzi o to kto szybciej zdobędzie level, tak czy siak.. WvWvW nie jest szybsze uwzględniając crafting, a pieniądze nie są problemem w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 15:28, hammerfall87 napisał:

Czy ktoś gra na serwerze aurora glade ? Bo szukam ludzi do pvp

Czemu mowisz to teraz? Nawet zastanawiałem się czy nie wskoczyć na ten serwer ale zdecydowałem się na Underworld.
A PvP bardzo lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki: jest gdzieś całkowita klasyfikacja serwerów w3 podana, czy muszę się kolejności domyślać tylko od znajomych grających na różnych serwerach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak czegoś nie wiesz sprawdź najpierw wiki, nie żebym się czepiał:
http://wiki.guildwars2.com/wiki/Diessa_Plateau
"There''s a heart in Noxin Dells that''s not shown on the wiki''s map. The heart is located directly where the name "Noxin Dells" appears on the map, southeast of the vista in that region and south of the Town of Nageling."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2012 o 17:10, zerohunter napisał:

Jako że troszkę czasu minęło, znalazł ktoś najbardziej krytyczną opinię dla GW2?

Apage! Nie na tym forum.

Na razie czekam na bardziej kameralne tryby PvP, bo nawet turniejowe 5v5 to tłum dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idiotyczny system overflowów, brak swobodnego trejdu, brak doraźnego pvp, liczne bugi, pamięciożerność sprzętowa, brak systemu aggro na dłuższą metę wywołuje chaos w drużynie (lol bije cie, uskakuj XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się