AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 13:20, hammerfall87 napisał:

Czy dużo pracy trzeba włożyć ,żeby osiągnać dużo w pve ?

PvE to czysta rozrywka, bo ilość rzeczy jakie możesz robić jest aż zatrważająca. Masz ochotę pozwiedzać? No problem. Chcesz zbierać materiały z nodów? A proszę Cię bardzo! Chcesz brać udział w eventach? To bierz! Chcesz wytwarzać przedmioty? Masz taką możliwość. Co więcej: za WSZYSTKO z powyższych dostajesz multum exp - podobnie jak w pierwszej części bicie mobów jest najmniej opłacalnycm sposobem na zdobywanie poziomów. ;) Granie w GW2 to żadna praca: czysta przyjemność i fun - no chyba, że Cię wywala w Personal Story 4 razy jak mnie wczoraj i musisz zaczynać od początku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:43, Dregorio napisał:

/.../
Niewiele? WoW nawet polowy tego nie potrzebuje. Lol 1/3, teraz sprawdzałem. Jednak co
prawda to prawda, optymalizacja trochę leży.

Poszukałem i znowu, problem dotyczy głównie Radeonów, najczęściej seria mobile HD 54xxx, podobno na geforcach mobilnych, a i na HD 7xxx Radeonach również. Problemy były zgłaszane od bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 13:30, hammerfall87 napisał:

No właśnie ja szukam wyzwania bo to daje mi fun


Granie casualowe to żadne wyzwanie. Jak chcesz coś trudnego to spróbuj explorable mode albo craft legendarnych itemów. Gra jest na tyle nowa, że istnieją jeszcze legendarne przedmioty, których nikt jeszcze nie odkrył. No i eksploracja 100% mapy to też nie j jest prosta sprawa. No i są jeszcze achievementy, których też jeszcze nikt nie ma. Jednym słowem: wyzwania się znajdą jeśli się poszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 14:52, DarkWolf_PL napisał:

Nie zapominaj o tournament PvP, poziom jest o wiele większy niż na randomowych pubach.


No jest, ale dopóki nie będzie jakiegoś 1v1, 2v2 albo maksymalnie 3v3 to na pvp na razie jest za duży chaos jak dla mnie. Za dużo zależy ile osób się pojawi w danym miejscu. A 5 dobrych ludzi do zorganizowanego pvp na razie ciężko mi znaleźć. Bo z pugiem nie będę biegał, jak ludzie nie rozumieją o co chodzi na poszczególnych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc , powiedzcie mi jak mam się zapisać na te cholerne bg z moja ekipa , próbowaliśmy tak aby jedna osoba się zapisała ,a później dawać ppm na obrazek i join
pvp. Tylko jest problem otóż często wpuszcza nas przeciwko sobie , i jaki w tym sens jak chce pograć z przyjaciółmi . Może robię coś zle ? dzięki za odpowiedz z góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:29, Kamiloos napisał:

Czy jest jakikolwiek sposob na zwiekszenia tempa biegu? Chce grac w GW2, ale postac biega
tak dramatycznie powoli ze mi sie odechciewa.

http://wiki.guildwars2.com/wiki/Movement_speed

Ostatnio na czacie kilka osób dyskutowało własnie o szybkości poruszania się.. w skrócie wniosek: duże postacie czyli popielce czy nornowie wydają się wolniejsi od takiego asury czy człowieka. Innymi słowy - animacja postaci wywołuje takie złudzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, po reinstalce ilość FPS wzrosła conajmniej dwukrotnie, ale dalej są problemy z PvP takim jak WvW gdzie brakuje czasem dźwięku, postacie nie dogrywają się wystarczająco szybko (kiepska optymalizacja+ jednak średni laptop). Problem niebieskich krawędzi i pikselozy z nimi związanych nie został dalej naprawiony, a ATI jeszcze nie wypuściła ponoć odpowiednich sterów ( jeżeli będę musiał przez nie jeszcze raz przywracać system do poprzedniej konfiguracji to sobie odpuszczę). Engiem dosyć śmiesznie się gra, a i niestety muszę popsioczyć na właściwie brak czegoś w rodzaju samouczka/wskazówek (tych było dosyć mało, ale pracują nad tym). Swoją drogą czym są na mapie zaznaczone jako "undiscovered vistas"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:35, qq_MoaR napisał:

Ostatnio na czacie kilka osób dyskutowało własnie o szybkości poruszania się.. w skrócie
wniosek: duże postacie czyli popielce czy nornowie wydają się wolniejsi od takiego asury
czy człowieka. Innymi słowy - animacja postaci wywołuje takie złudzenie :)


Zludzenie czy nie - w porownaniu do Old Republic postac wydaje sie wrecz stac w miejscu. Kupilem GW i nie mam checi w niego grac jak patrze na ta wlekaca sie postac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:33, Kamell napisał:

Czesc , powiedzcie mi jak mam się zapisać na te cholerne bg z moja ekipa , próbowaliśmy
tak aby jedna osoba się zapisała ,a później dawać ppm na obrazek i join
pvp. Tylko jest problem otóż często wpuszcza nas przeciwko sobie , i jaki w tym sens
jak chce pograć z przyjaciółmi . Może robię coś zle ? dzięki za odpowiedz z góry ;)

A jak klikniesz o ile pamiętam "b" to nie mozesz zmienic druzyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2012 o 18:04, akwyx napisał:

A jak klikniesz o ile pamiętam "b" to nie mozesz zmienic druzyny?

Oczywiście ze można tylko nie zawsze bo jak masz zapchana druga drużyna to lipa juz jest . A jaki to ma sens ? Zapisuje się ekipa 5 osób wiec chcemy być w jednym party a nie przeciwko sobie , czysty idiotyzm AN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 18:10, Kamell napisał:


> A jak klikniesz o ile pamiętam "b" to nie mozesz zmienic druzyny?
Oczywiście ze można tylko nie zawsze bo jak masz zapchana druga drużyna to lipa juz jest
. A jaki to ma sens ? Zapisuje się ekipa 5 osób wiec chcemy być w jednym party a nie
przeciwko sobie , czysty idiotyzm AN.

To chyba już tylko turnieje. Sad but true. Jak dla mnie powinni troche to pvp pozmieniać. Bo wydaje się być jedynie "dodatkiem" do gry... a nie pełnoprawną częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo po prostu wybrałeś rasę i klasę, która Ci się do końca nie podoba i nie jest preferowanym przez Ciebie stylem gry. Bo quitować przez movement speed jest najdziwniejszym z powodów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:39, Hydro2 napisał:

Swoją drogą czym są na mapie zaznaczone jako "undiscovered
vistas"


Visty to jakby punkty widokowe. Najczęsciej polozone gdzies wysoko. Jak wejdziesz w nią (wyglada jak słup światła z taka flaga) to sie uruchamia krotka animacja pokazujaca teren wokol ciebie. Odkrywanie vist jest potrzebne do 100% odblokowania mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się