AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2012 o 21:24, Criss09 napisał:

> Swoją drogą czym są na mapie zaznaczone jako "undiscovered
> vistas"

Visty to jakby punkty widokowe. Najczęsciej polozone gdzies wysoko. Jak wejdziesz w nią
(wyglada jak słup światła z taka flaga) to sie uruchamia krotka animacja pokazujaca teren
wokol ciebie. Odkrywanie vist jest potrzebne do 100% odblokowania mapy.

Chyba chodziło o to że nieodkryte visty są na mapie przedstawione jako takie dwa trójkąty, czerwone(?). A gdy się je odkryje to się zapełniają. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm. Lol.

Już pomijając fakt, że wiele skilli daje ci premię do szybkości, do tego duża ich część to leap, czyli doskakiwanie do wroga. Całe Divinity Reach zrobiłem na 100% używając skilla by sobie przyspieszyć.
Poza tym jakbyś pograł dłużej do doszedłbyś do wniosku, że prędkość postaci jest wręcz idealnie dostosowana do wielkości i skali świata. W późniejszych obszarach będziesz miał wrażenie, że są mniejsze niż na mapie. W TOR to właśnie było w kij wolne poruszanie się. No, zanim wporawdzili zmniejszenie wymaganego lvl na mounty w legacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi powie gdzie znajdę trenera huntsman, jewel, leather? Tak w okolicy Divine''s Reach. Niestety wiki nie jest uzupełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 23:30, Hydro2 napisał:

Ktoś mi powie gdzie znajdę trenera huntsman, jewel, leather? Tak w okolicy Divine''s
Reach. Niestety wiki nie jest uzupełniona


W Divinity''s Reach, stosunkowo blisko od wejścia, wystarczy iść prosto - okolice Commons Waypoint. Wszystkie profesje są obok siebie w każdym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 17:32, a_g_a napisał:

Mam pytanie
W jaki sposób nadaje się zwierzakowi imię? W GW1 pisało się /petname czy jakoś tak a
jak jest w dwójce?

Wciskasz K co otwiera panel zarządzania zwierzakami - poszukaj zielonego kwadraciku z symbolem pióra, kliknij i wpisz dowolne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął zanim zauważyłem, że liściki za wypełniane serc przychodzą z dołączoną kasą, nic dziwnego że tak ciężko mi było kupić pierwszy manual do traitów QQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 09:53, Nivrax napisał:

Tydzień minął zanim zauważyłem, że liściki za wypełniane serc przychodzą z dołączoną
kasą, nic dziwnego że tak ciężko mi było kupić pierwszy manual do traitów QQ.

W skrzynce możesz mieć jednocześnie 10 maili - żeby skasować te za serduszka MUSISZ najpierw wziąć z niego kasę, więc nie to było problemem jej braku. ;) Chyba, że je tylko czytałeś - chyba po przeczytaniu nie zajmują miejsca w skrzynce - ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 09:53, Nivrax napisał:

Tydzień minął zanim zauważyłem, że liściki za wypełniane serc przychodzą z dołączoną
kasą, nic dziwnego że tak ciężko mi było kupić pierwszy manual do traitów QQ.

Oj tam, ja dopiero niedawno zauważyłem, że u "serduszkowych" istot po wykonaniu zadania można kupować całkiem fajne rzeczy za karmę. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dlatego w tej grze brakuje dobrej instrukcji... pisałem już o tym w czasie bety. To co jest w pudełku to śmiechu warte.... gdzie te czasy, że intrukcje były jak małe opowiadania prawie ech.

I tak zauważyłem jeden (z wielu) irytujący bug w pvp gdy gra się Thief''em... mianowicie Hunter i jego szybkie strzały (nie wiem jak się ten skill nazywa) "skręcają" w moją strone gdy jestem w stealth''u... to dość wkurzające bo 1 v 1 z tą klasą i buildem opartym na ukrywaniu się trochę jest lipa. I tak w tym całym stealth''u dodał bym magiczną opcję, że jak sie w niego wejdzie to przez 1-2 sek nie otryzmuje sie obrażeń... bo przecież jak sie w niego wchodzi, a lecą pociski to zawsze trafaija... co jest bezsensem bo po to znikasz, żeby tego uniknać, a nie przetelortujesz sie w inne miejsce w sekundę. I tak wg. mnie OP jest wojownik, który ma jakaś kombinację skilli, że trzyma cie na stunie, albo przewóconym i ... bez problemu zabija. Nawte się nie da żadnego skila użyć. Jak się ludziki pokapuja to wszyscy co graja wojami będą z tym biegać i po zabawie. Nie wspominajać już o mesmerze jak leży żeby go dobić i jego klonach, które przy wybuchu zadają tyle obrażeń, że czasem nie warto podchodzić i dobijać tęże postać, bo on/ona sobie wstanie, a ja polegne jak mam mniej niż pół życia ( a jak sie walczy to sie ma...). Ale trzeba przyznać, że Mesmer to najbardzije irytujaca klasa... to im się udało :D Czasem nie wiem co się dzieje.... chyba muszę poczytać skille tej klasy żeby się chociaż trochę orientować.

Nie ktytykuje AN... i tak dobrze pracują nad grą. Już widać od paru lat, że nie da się zrobić gry idealnej. Jeszcze jak by dodali opcję w craftingu, że nie trzeba wyciagać rzeczy z kolekcji, aby eksperymentować to było by super. Mój coocking stoi w miejscu bo mam za dużo materiałów i sie nie mieszczą w plecaku, a klkanie milion razy też mnie nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 10:08, Pajonk78 napisał:

> kasą, nic dziwnego że tak ciężko mi było kupić pierwszy manual do traitów QQ.
W skrzynce możesz mieć jednocześnie 10 maili - żeby skasować te za serduszka MUSISZ najpierw
wziąć z niego kasę, więc nie to było problemem jej braku. ;) Chyba, że je tylko czytałeś
- chyba po przeczytaniu nie zajmują miejsca w skrzynce - ale pewności nie mam.


Hmm ten limit dotyczy chyba tylko maili od innych graczy. Ja mam kilka maili fabularnych w skrzynce i ciągle mam 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
Z tego opisu wynika, że połowa profesji w tej grze jest op.
Dobrze, że jeszcze nie trafiłeś na dobrych guardainów, engineerów i necro, bo oni staliby się też op.
O i thief jest jeszcze op...
A! Nie jest, bo to klasa, którą ty grasz? ;p

Na większość skilli są "kontrskille".

Jak się uparcie gra jednym buildem, to nic dziwnego, że jest się niszczonym przez ludzi, którzy swoje buildy złożyli właśnie na thiefów (bo to właśnie thief z buildem w stealth jest najbardziej wkurzającym przeciwnikiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś uwagi do Elementalisty? Różnie ludzie piszą, czy jest różnica jakiej broni się używa( w sensie mocno lepsza/słabsza dana broń)?

Co do listów to limit dotyczy graczy, fabulrnych można mieć spokojnie więcej niż 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 10:57, IlMOD napisał:

>/.../


No dobra dobra już nie przesadzaj. Trafiałem na różne klasy "OP", a raczej dobrych graczy, ale gołym okiem widać, że to ponadprzętnym op jest właśnie warriior na stunach i to nie tylko ja tak twierdzę, bo dyskusja w lobby na ten temat trwała w nieskończoność. Zresztą to nie był jednorazowy przypadek, tylko taki warrior niszczy wszystko, a nie tylko thief''ów. Może się stać tak, że będzie do jedyny sensowny build z którym będzie biegał każdy i ownił, a przecież nie o to chodzi w grze mmo i to w dodatku nastawionej w dużym stopniu na pvp. Idealny balans nie istnieje, ale OP można wychwycić. Spoko można użyć jakiegoś ''stunbreak''era'', ale co to da jak za sek znów masz stuna, albo powalenie.
Thief op ? oczywiście, dlatego nim gram !

>Jak się uparcie gra jednym buildem, to nic dziwnego, że jest się niszczonym przez ludzi, którzy swoje buildy złożyli właśnie na thiefów (bo to właśnie thief z buildem w stealth jest najbardziej wkurzającym przeciwnikiem).

Kto gra ten gra.... ciężko zmieniać coś co 5 minut bo nigdy się nie będzie się wstanie opanować dobrze umiejętności. Testowałem godzinami różne kombinacje i dalej ciężko sie zdecydować, która najlepsza. Co do wkurzajacego przeciwnika to bardziej bym się składaniał ku Mesmerowi jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:14, Kermit napisał:

Spoko można użyć jakiegoś
''stunbreak''era'', ale co to da jak za sek znów masz stuna, albo powalenie.


Thiefem akurat masz jeszcze całkiem sporo blindów..

Dnia 05.09.2012 o 12:14, Kermit napisał:

Kto gra ten gra.... ciężko zmieniać coś co 5 minut bo nigdy się nie będzie się wstanie
opanować dobrze umiejętności. Testowałem godzinami różne kombinacje i dalej ciężko sie
zdecydować, która najlepsza. Co do wkurzajacego przeciwnika to bardziej bym się składaniał
ku Mesmerowi jednak :)


Dlatego ja gram mesmerem ;p

Btw, ten build warriora jest napopularniejszy, bo jest po prostu najprostszy. Osobiście nie mam problemu z "hundred blades" buildem. Jako mes mam całkiem sporo retaliation i disortion ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Thiefem akurat masz jeszcze całkiem sporo blindów..

A bilndy maja stun break''a ? Chyba właśnie nie. A "wstrzelić" się nim przed stunem akurat to loteria jak w totolotku :)

>Dlatego ja gram mesmerem ;p

W sensie tą OP klasą co wszystkich wkurza ? :D Trzeba przyznać, że AN się udała sie ta profesja :)

>Btw, ten build warriora jest najpopularniejszy, bo jest po prostu najprostszy. Osobiście nie mam problemu z "hundred blades" buildem. Jako mes mam całkiem sporo retaliation i disortion ;p

I dlatego przy najbliższym patchu skupiającym się na balansowaniu klas wariorzy dostaną po dupce za ten build coś czuję. Czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2012 o 12:28, Ziloh napisał:

Hej, jak to jest z tym HoM? Bo jestem tam i nie moge tych skinów do itemów odebrać.


U mnie na problemy z HoM pomogło zalogowanie się do GW1. Jak juz się zalogowałem to dodałem tez jakiegoś nowego minipeta do monumentu. Wcześniej GW2 wcale nie widiząło legacy a po wejściu do jedynki nie było już żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:32, Kermit napisał:

A bilndy maja stun break''a ? Chyba właśnie nie. A "wstrzelić" się nim przed stunem akurat
to loteria jak w totolotku :)

No niezbyt jak w totolotku, bo wiadomo, że warrior tym zacznie combo. A jak nie zacznie, to daje przeciwikowi szansę na własne combo.

Dnia 05.09.2012 o 12:32, Kermit napisał:

>Dlatego ja gram mesmerem ;p
W sensie tą OP klasą co wszystkich wkurza ? :D Trzeba przyznać, że AN się udała
sie ta profesja :)


Profesja się udała ;p
Nawet nie wiesz jak niemiłosiernie ludzie potrafią lamić mesmerami.
Ale memer zawsze będzie op albo useless, z samej natury jego skilli.

Dnia 05.09.2012 o 12:32, Kermit napisał:

I dlatego przy najbliższym patchu skupiającym się na balansowaniu klas wariorzy dostaną
po dupce za ten build coś czuję. Czas pokaże.

Coś pewnie zmienią, ale nie jakoś bardzo ostro. Warriorzy teraz pewnie płaczą, że coś innego jest OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:23, IlMOD napisał:

Btw, ten build warriora jest napopularniejszy, bo jest po prostu najprostszy. Osobiście
nie mam problemu z "hundred blades" buildem. Jako mes mam całkiem sporo retaliation i
disortion ;p


Co to za build? Nie gram PvP póki co, a widzę że wiele rzeczy mnie omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 12:46, Kraju napisał:

> Btw, ten build warriora jest napopularniejszy, bo jest po prostu najprostszy. Osobiście

> nie mam problemu z "hundred blades" buildem. Jako mes mam całkiem sporo retaliation
i
> disortion ;p

Co to za build? Nie gram PvP póki co, a widzę że wiele rzeczy mnie omija.


Nic oryginalnego. Warrior ma stuna na 1 sekundę, używa skill, aktóry daje mu quickness i combo za 15k dmg wbija w sekundę. I tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się