AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2012 o 22:12, Ziloh napisał:

Servy padły ;/

A już myślałem, że coś z moim PC nie tak. Człowiek sobie beztorsko od tygodnia on-life''uje a tu nagle taka "niespodzianka" ;). No trudno trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 22:18, Gromo napisał:

I mnie wywaliło z sPvP. Jak myślicie, Engineer to dobra klasa pod PvP?


Hmmm ciężko powiedzieć. Na pewno wieżyczki robią swoje. Dodatkowo jak jakaś się rozstawi w dobrym miejscu to bywa, że nikt nie zwraca na nią uwagi, a ona robi swoje (i robi to dobrze :P). Akurat co to inżyniera to nie zauważyłem jakiś szczególnych umiejętności, ale wiadomo jak to jest w chaosie walki i też nie przypominam sobie pojedynku 1 v 1 z nim. Nie mam też pojęcia w jak masowym pvp w sensie wvwvw.

Jeśli masz dylemat warto stworzyć każdą klasę na szybko i testować w pvp... parę kliknięć i śmiga. Ma się lvl, ma się sprzęt prosto do boju i testować co Ci przypasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 07:41, Pajonk78 napisał:

> Mam pytanie
> W jaki sposób nadaje się zwierzakowi imię? W GW1 pisało się /petname czy jakoś tak
a
> jak jest w dwójce?
Wciskasz K co otwiera panel zarządzania zwierzakami - poszukaj zielonego kwadraciku z
symbolem pióra, kliknij i wpisz dowolne imię.

Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 22:15, Budo napisał:

> Głupie (pewnie) pytanie, ale jak się przejść do startowego miejsca innej rasy?

Piechotą? Np. u charrów możesz z lokacji 15-25 przejść do startowej nornów. Oprócz tego
możesz przenieść się z dowolnej stolicy do la, a potem do innej stolicy i stamtąd wyjść
do startowej lokacji.

Dzięki...gram dość krótko i nie korzystałam dotychczas
z Bramy Asurów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Nie wiem czy to pytanie już padło (czy może jest oczywistością) ale czy można (jeśli tak to jak) przenosić itemy pomiędzy utworzonymi postaciami? Próbowałem wysłać mailem poprzez wybór nicka postaci swojej drugiej ale mi wyszkoczyło, że nie można wysyłać do siebie. Także jest jakaś skrzynka ogólnopostaciowa czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 07:34, Mroku1 napisał:

Także jest jakaś skrzynka ogólnopostaciowa czy coś?


Jest Bank, można mieć do niego dostęp przez NPCa co ma w nazwie [Bank] (jest tez odpowiednio oznaczony na mapie w każdym mieście) lub przez każde stanowisko do craftowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 22:29, Kermit napisał:

dobrze :P). Akurat co to inżyniera to nie zauważyłem jakiś szczególnych umiejętności,
ale wiadomo jak to jest w chaosie walki i też nie przypominam sobie pojedynku 1 v 1 z
nim. Nie mam też pojęcia w jak masowym pvp w sensie wvwvw.

Solo inżynier posiada najwięcej knockbacków w grze, i dobry może tobą żonglować dookoła przez 10 sekund (ze słyszenia, potwierdzam co do ilości skilli, nie widziałem/próbowałem w pvp na żywo).

WvW to Granade Kit i spamuje po 3 nady na raz, potężny damage + bleed + poison + blind + snare (zależnie od typu granatu) i 1200 range.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 21:44, Budo napisał:

5. czyść lokacje (visty, waypointy, poi, serca),

Pełne czyszczenie akurat lepiej zostawić sobie na 80lv ponieważ nagrody za taką czystkę skalują się do poziomu postaci i dostaje się wtedy spoooooro lepsze przedmiot. :D

@Mroku1 - wkładasz przedmiot, który chcesz dać innej postaci do skrzynki w banku, drugą postacią idziesz do tegoż i go wyciągasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2012 o 18:35, DarkWolf_PL napisał:

> Witam powie mi ktoś czy pójdzie mi gw2 na lapku(3gb ramu) grafika geforce GT540M,
procesor
> intel core i3-380M
> jeśli pójdzie to jak bedzie chodziło bedzie sie cieło czy cos thx za odp
Ciut mało ramu, na minimalnych niebędziesz mieć problemów.

Mam win 7 ale jak patrze właściwości komputera pokazuje 3gb (dostępne 2,74gb) < to jest juz po odjęciu ? czy od tego odjąc jeszcze 1 gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamięć nigdy nie pokryje się w 100% z zamontowaną fizycznie, więc część tej pamięci jest przeznaczona na mapowanie zasobów. Te 2.74GB to całościowa pamięć do wykorzystania przez działanie systemu. Wejdź sobie w menedżer zadań i w zakładce Wydajność będziesz miał szczegółowe dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2012 o 08:09, Pajonk78 napisał:

Pełne czyszczenie akurat lepiej zostawić sobie na 80lv ponieważ nagrody za taką czystkę
skalują się do poziomu postaci i dostaje się wtedy spoooooro lepsze przedmiot. :D


Akurat za czyszczenie mapy dostaje się itemki adekwatne do poziomu terenu, właśnie skończyłem teren 50-60(samemu posiadając 63), w nagrodę otrzymałem młot na 52 lvl. Reasumując Budo dobrze radzi XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 08:09, Pajonk78 napisał:

> 5. czyść lokacje (visty, waypointy, poi, serca),
Pełne czyszczenie akurat lepiej zostawić sobie na 80lv ponieważ nagrody za taką czystkę
skalują się do poziomu postaci i dostaje się wtedy spoooooro lepsze przedmiot. :D


Nie zgadzam się. Robiłem 100% moją 62 poziomową postacią i dostałem dwa itemy na 26 poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 13:01, DarkWolf_PL napisał:

Akurat za czyszczenie mapy dostaje się itemki adekwatne do poziomu terenu, właśnie skończyłem
teren 50-60(samemu posiadając 63), w nagrodę otrzymałem młot na 52 lvl. Reasumując Budo
dobrze radzi XD

W takim razie być może był to bug, który naprawili, bo ludzie wyłapywali pomarańczowe i edngame`owe itemy jeden za drugim po wyczyszczeniu lokacji mając 80lv. Ciekawe jak się ma sprawa z kasą za wyczyszczenie: czy też jest stała czy zwiększa się w zależności od poziomu, który ma postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć czy jest w tej grze coś takiego aby po kliknieciu PPM nasz bohater bił automatycznie caly czas przeciwnika? Żeby nie trzeba było samemu ciągle klikać? Żeby po kliknięciu sam dobiegał do niego, a nie że macha mieczem w miejscu gdzie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 14:02, Qbasmok napisał:

Może ktoś mi powiedzieć czy jest w tej grze coś takiego aby po kliknieciu PPM nasz bohater
bił automatycznie caly czas przeciwnika? Żeby nie trzeba było samemu ciągle klikać? Żeby
po kliknięciu sam dobiegał do niego, a nie że macha mieczem w miejscu gdzie stoi.


Nie ma czegoś takiego.
Jak nie chcesz biegać graj ranged ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 14:10, IlMOD napisał:

Jak nie chcesz biegać graj ranged ;p

Nie przesadzajmy: jako Ranger często swapuje na Greatsworda, Swoop + combo z Hilt Bash i Maul + kilka normalnych sieknięć, kolejny swap na Shortbow + odskok + trucizna + cripple i bawimy się w kite`owanie. Poza tym każda klasa może być "zasięgową": wystarczy tylko odpowiednia broń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 14:39, Pajonk78 napisał:

i bawimy się w kite`owanie. Poza tym każda klasa może być "zasięgową": wystarczy tylko
odpowiednia broń. ;)


Powiedź prosze jak zrobić zasięgowe straznika :P Choć to pewnie nie byłoby zbyt normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2012 o 15:01, Boguslav4 napisał:

Powiedź prosze jak zrobić zasięgowe straznika :P Choć to pewnie nie byłoby zbyt normalne.

Guardiana znaczy się? Scepter + dowolny offhand z tego co kojarzę. ;>

Edytka
O staffie zapomniałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się