AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Witam, mam pytanko odnośnie gry thiefem. Wbiłem dopiero co 16 lvl i jakoś mieszane uczucia mam grając tą klasą. Mianowicie gram sztyletem/pistolet i drugi zestaw to krótki łuk. Jeszcze jak sobie bije mobki do q pierszą kombinacją dobrze idzie. Ale na eventach to niestety masakra jest, muszę trzymać się z daleka, bo po pierwsze nie nadąrzam nieraz zahaczać moba tak szybko padają albo jest lekki kocioł i stojąc za blisko szybko gine. Więc gram łukiem, żeby zdobyć ten złoty medal eventowy, który daje większe nagrody. Ale nie po to wziąłem tą klasę, żeby grać łukiem, od tego jest łucznik.
I tu prośba do osób grających thiefem, macie jakieś rady dla poczętkującego thiefa, czy może lepszy będzie inny zestaw broni. Statystyki daje Precision (35% mam) i Power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2012 o 19:33, pizdecki napisał:

> Może mi ktoś powiedzieć jak się dostać w to miejsce zaznaczone na mapie?
Tutaj masz wejscie, musisz po skalkach skakac. :)


Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak nie możesz nawet ''zahaczyć'' mobka to odpuść sobie grę tą klasa. Nie jest dla ciebie. Ja nigdy nie miałem żadnego problemu z podbiegnięciem i uderzeniem, nie słyszałem tez by ktoś z gildii szlochał. Biorąc pod uwagę, ze złodziej ma na tone najróżniejszych shadowstep`ów nie jest trudne znaleźć się przy nim i zabić go. Na dungeonkach znowu mobka się ''latami'' bije, wiec tam problemow juz nie będziesz mieć na 100%(choć nigdy nic nie wiadomo). Nic nie poradzę na twoje marne umiejętności mechaniczne, jedynie to chyba tylko- ćwicz, a nauczysz się kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]

Błędne założenie. W tej grze jak łatwo zauważyć praktycznie każda klasa ma dwa rodzaje broni... długodystansową i krótko. Musisz się dostosować do sytuacji i tyle. Zresztą jak masz miecz w głównej ręce po przyciskiem "2" masz doskok do foe''a (:D) co prawda jak jeszcze raz go wciśniesz to Cię cofnie, ale za parę sekund się umiejętność zresetuje, jeśli masz sztylety też pod dwójeczką masz coś podobnego, tylko krótszy zasięg i można używać wielokrotnie na tyle ile inicjatywa pozwoli :) Ja tam nigdy problemów nie miałem, mam w zestawie 2x pistolet i jak jest event to śmigam z nimi, a jak się zrobi gęsto to przełączam się na mele i przy okazji biję parę mobów na raz. A tak w ogóle kto podpowiedział, że "złodziej" ma walczyć na krótki dystans ? I jaki łucznik ? jest łowca...to go nie przypisuje permanentnie do łuku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dregorio

Nie zdąrze zahaczyć, bo przy 20-30 osobach na evencie, które nawalają obszarówkami na dystans ciężko mi dobiec bo już praktycznie mob nie żyje, dlatego strzalałem obszarówkami z łuku.
Będe musiał spróbować tych shadowstep`ów o których pisałeś :)

@Kermit

oki przestawiam się na pistolety i zobaczę jak mi będzie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak łatwo zdobyć Vial of Weak Blood? Do tej pory zdobyłem tylko jedną flaszkę, a nawet nie pamiętam gdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Próbuj lać skale, albo nietoperze, z harpii leci też. Wystarczy, że znajdziesz jakieś miejsce, gdzie jest 4-5 nietoperzy i spokojnie można sobie lać po jednym i czekać na resp. Nie wiem jak to wygląda u sylvari, bo gram charrem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 11:50, SiDi napisał:

Wiecie jak łatwo zdobyć Vial of Weak Blood? Do tej pory zdobyłem tylko jedną flaszkę,
a nawet nie pamiętam gdzie :/

Vial of weak blood wylatuje ze wszystkich niskopoziomowych takich wlasnie rzecznych jaszczurek regenerujacyh sobie zycie. W Caledon Forest (jedna z pierwzych lokacji dla asury) w rzece tez masz takie tyle ze chyba kilka lvlow mniej maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam pytanie do osób grających łowcą. W elitarnych skillach są 3 dotyczące przemiany : w niedźwiedzia, wilka i kruka. Czy jeśli wykupię umiejętność przemiany w kruka to czy przykładowo będę w stanie wlatywać np na góry i odkrywać widoki zamiast docierać tam okrężnymi drogami ?

Drugie pytanie dotyczy jednego elitarnego skilla, który mam podświetlony na szaro i nie mogę go wykupić - "Mistfire Wolf" . Jakie wymagania trzeba spełnić aby to się odblokowało?

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te przemiany to rasowe skille Nornów, nie klasowe Łowcy. Nie gram Nornem, ale podejrzewam, ze nie, nie można wylatywać w górę.

Dnia 08.09.2012 o 13:17, Siupson napisał:

Drugie pytanie dotyczy jednego elitarnego skilla, który mam podświetlony na szaro i nie
mogę go wykupić - "Mistfire Wolf" . Jakie wymagania trzeba spełnić aby to się odblokowało?

To dla tych co kupili Kolekcjonerkę, albo Digital Deluxe Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 13:17, Siupson napisał:

kruka to czy przykładowo będę w stanie wlatywać np na góry i odkrywać widoki zamiast

W anthro-kruka, nie feral, w grze nie możesz latać. Dostajesz inny wygląd i nowy zestaw pięciu skili i tyle.

Dnia 08.09.2012 o 13:17, Siupson napisał:

Drugie pytanie dotyczy jednego elitarnego skilla, który mam podświetlony na szaro i nie

Collector/Deluxe edition. Możesz ulepszyć konto do Deluxe za 2000 gemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 14:19, Kamell napisał:

Ja osobiście jak widzę daggerki to robię build pod crit dmg. Build pod condition sprawdza się na warriorku bardzo dobrze, ale tutaj chyba tez nie głupie rozwiązanie. Typowy build do PvP, nawet jak umrzesz ''kondycje'' dobiją przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 15:35, Dregorio napisał:

> nawet jak umrzesz ''kondycje'' dobiją przeciwnika.

Wlasnie to jest tez bardzo ciekawe bede musial go obczaic :) , slyszalem tez o fajnym buildzie z prawie "nieskonczonym" initiative :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2012 o 13:50, Andrzej18 napisał:

Mam pytanie czy nie znając dobrze angielskiego jest sens grać w GW2 , bo zastanawiam
się nad kupnem gry

Ze słownikiem jak najbardziej.
LoL, sam tak kiedyś grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się