AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2012 o 14:43, Kraju napisał:

Taka wymiana nie jest zbyt opłacalna. Gemy są drogie, a gold z tego żaden.

To już się powoli zmienia. Gold traci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak oni mogli wydać tak zbugowaną grę. Nie dość, że eventy częsta są zbugowane i nic się w nich nie da zrobić. To teraz natrafiłem na coś niewybaczalnego - błąd w Personal Story. Forging the Pact. Zmarnowana godzina. NPCe się w ogóle nie ruszają pomimo oczyszczenia CAŁEJ MAPY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toż to niedopuszczalne. Jak można wydać zabugowana grę? A co dopiero MMO? Kto widział kiedyś bugi w MMO.

A co do problemów z kasą.
Trade gold for gems > sell gems > ???? > profit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można, ale bug, który w grze jest od dnia premiery i nie naprawiony? De facto na głównym forum nadal ludzie narzekają na ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 21:36, SiDi napisał:

Można, ale bug, który w grze jest od dnia premiery i nie naprawiony? De facto na głównym
forum nadal ludzie narzekają na ten problem.

raz działa raz nie działa w zależności jak wiatr zawieje, trzeba do bólu

wg patchnotek naprawili questa siedemnastego września, kłamczuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.09.2012 o 21:38, Ostrowiak napisał:

wg patchnotek naprawili questa siedemnastego września, kłamczuchy


A ludzie nadal miewają ten sam problem co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenieś się na inny serwer i zrób tam tę misję. Różne rzeczy działają różnie na różnych serwerach. Trze korzystać dopóki za darmo. Chociaż teraz chyba ograniczyli do jednego transferu na 24 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic wygląda na to, że ktoś zrobił mi włam na konto w GW2 nie jestem w stanie się zalogować dostałem informację o tym, że ktoś próbował zmieić mój adres email, przy próbie logowania na konto dostaje informacje this email adress you entered was not found

Spotkał się ktoś z czymś takim wcześniej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gostkowi z mojej gildii ukradziono konto. Zaspamował support GW2(jedynki też, tak dla efektu). Po tygodniu bodajże odzyskał. Po zalogowaniu stwierdził, że ktoś mu nafarmił troszkę golda i wbił dwa levele. Mam nadzieję, że i Tobie się uda, domyślam się, że to nieprzyjemne uczucie utracić konto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 22:45, Nvaier napisał:

Gostkowi z mojej gildii ukradziono konto. Zaspamował support GW2(jedynki też, tak dla
efektu). Po tygodniu bodajże odzyskał. Po zalogowaniu stwierdził, że ktoś mu nafarmił
troszkę golda i wbił dwa levele. Mam nadzieję, że i Tobie się uda, domyślam się, że to
nieprzyjemne uczucie utracić konto :/


Ja na razie walnąłem jeden ticket... mam pytanie czy to nie będzie problemem dla graczy może nóz widelec się uda

Mam prośbę jestem w gildii Pentagram a postać to Marcus Ronglen może ten kto zwinął mi konto biega sobie moją postacią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do doświadczonych graczy - czy warto kupować ten tytuł, jeśli planuje się grać solo? Raczej nie jestem fanem grup, rajdów, gildii i klanów, głównie ze względu na to, że w wielu przypadkach wymaga to regularności w graniu, a to coś, z czym u mnie bywa różnie. By nie psuć zabawy innym, grywam zwykle sam. O ile w takim np. TORze czy LotRO spokojnie można było pograć w pojedynkę, o tyle nie wiem, jak jest z GW2. Gra wygląda bardzo ciekawie i rozważam jej zakup, ale tylko w sytuacji, gdy zabawa taka ma jakiś sens. Możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Możecie coś doradzić?

Ja do 80 lv praktycznie gralem solo, poza Instancjami, ale tak samo bylo w grach ktore wymieniles. Wiadomo ze jezeli chcesz zrobic End Game to jak w kazdym MMO bedzie to wymagalo gildi i rajdu. PvP tez glownie gram sam poza moze turniejami ale nie ma przymusu. Skoro granie solo w TOR i Lotro Cie satysfakcjonowalo to tutaj bedzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 23:48, Malcollm napisał:

To było bardzo szybkie - Konto do GW2 odzyskane ;)


O to super :D Widocznie zatrudnili więcej ludzi w supporcie :)
Być może szybka reakcja związana jest też z faktem, że kradzieże kont to ostatnio temat nr.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2012 o 23:09, Ring5 napisał:

Pytanko do doświadczonych graczy - czy warto kupować ten tytuł, jeśli planuje się grać
solo? Raczej nie jestem fanem grup, rajdów, gildii i klanów, głównie ze względu na to,
że w wielu przypadkach wymaga to regularności w graniu, a to coś, z czym u mnie bywa
różnie. By nie psuć zabawy innym, grywam zwykle sam. O ile w takim np. TORze czy LotRO
spokojnie można było pograć w pojedynkę, o tyle nie wiem, jak jest z GW2. Gra wygląda
bardzo ciekawie i rozważam jej zakup, ale tylko w sytuacji, gdy zabawa taka ma jakiś
sens. Możecie coś doradzić?

Spokojnie, podejście w GW2 do party jest bardzo elastyczne. W pve nieformalne grupy są tworzone dynamicznie w celu wykonania dynamic eventa,, bez problemu dobrniesz do 80 levelu grając solo, klasy są odpowienio samowystarczalne. Jednak przy chęci pokonania dungeonów trzeba włożyć trochę pracy by stworzyć odpowiedni team z którym szybko i sprawnie będzie się karmiło tokeny, inną sprawą jest też tournament pvp który nastawiony jest bardziej na strategiczne działanie niż standardowe puby i tu zalecam dobranie naprawdę ogarniętych zawodników by coś osiągnąć. Reasumując Standardowe pve i pvp pociśniesz spokojnie solo, zaawansowane pvp czy dungi będą wymagać włożenia trochę twojej pracy by być efektywnym w tym co robisż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 01:25, Drazok napisał:

W Kessax Hills, jak można zdobyć punkt na wyspie pomiędzy Viathan Lake, a Viathan Arm
?

Na południowy zachód od wyspy masz serduszko, a obok niego tunel pod wodą, który prowadzi do punktu na wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.
A o co chodzi z tym skill pointem obok.
Na tą maszynę nie da rady kliknąć :/

Możecie mi trochę doradzić ?
Jaka klasa jest w miarę deficytowa i poszukiwana/bardzo przydatna w dungeonach ?
Chodzi mi o serwer blacktide.
Zauważyłem że jest dosyć wielu złodziei i łuczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2012 o 01:46, Drazok napisał:

Dzięki.
A o co chodzi z tym skill pointem obok.
Na tą maszynę nie da rady kliknąć :/

O ile pamiętam to obok stał jakiś npc z głową żaby i trzeba było go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się