AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2012 o 11:01, qq_MoaR napisał:

> Do gry solo pve lepiej się nadaje inżynier czy mesmer ?
> Aktualnie mam wariora na 30 i wiem, że to nie dla mnie :/
Dopóki sam nie zagrasz to się nie dowiesz, ja np. jestem tak przyzwyczajony do Mes''a,
że nie wiem czy zagram jeszcze jakąś inna postacią:( Chociaż mam wrażenie, że daje więcej
frajdy niż inżynier z wieżyczkami (którym grałem raptem 2h).
Wiele osób też nie lubi gdy profesja jest bardzo popularna więc nią po prostu nie gra,
dat mainstream madafaka.. jeśli należysz do tych osób to bierz Mesmer''a ;d bo jest ich
najmniej:

( https://www.guildwars2.com/en/news/john-smith-on-the-state-of-the-guild-wars-2-economy/)


Ok, thx za link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2012 o 22:17, IlMOD napisał:

Grając Engi będziesz:
a) Stał ze swoimi wieżyczkami, z buildem w toughness/cond. dmg i kitował moby bez końca.
b) Szalał z flamethrowerem, z buildem w power, nukując moby i licząc, że cię nie zdążą
zabić.

Grając Mesem będziesz:
a) Prawie nieśmiertelny z buildem w toughess/cond. dmg i staffem/scepterem i kitował
moby bez końca
b) Szalał z swordem/greatswordem, z buildem w power, nukując moby i licząc, że cię nie
zdążą zabić.


Możesz opisać tak wszystkie klasy :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 14:20, Budo napisał:

No cóż, tak czy siak eksploracja to nie jest jakiś
priorytet, z tym można poczekać, tym bardziej, że potem nagrody są lepsze niż na początku.

Niestety zostało to zmienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2012 o 21:11, Kermit napisał:

/ciach/

Pierwsze podstawowe o czym widzę większość nie wie (Budo też? Zastanawiające) jest to, że Elek nie ma możliwości swapowania broni w trakcie walki - ma tylko możliwość zmiany dostrojeń...

Otrzymywanie lepszych nagród za ukończenie mapy mając wyższy poziom zostało znerfione już dawno temu, więc nie ma co z tym zwlekać. Aktualnie jedynie nagrody za mapy poziom 50+(60?) oferują coś wartego uwagi lub sprzedania za 20 i więcej srebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnię kupiłem grę ale muszę z nią poczekać do piątku.

Możecie mi powiedzieć czy mesmer jest fajną postacią w grze?

Widziałem, że robi klony i iluzje, ale nie jeste standardowym magiem jak elementalista czy nekromanta.

Build z mieczem i pistoletem wogólę się u niego sprawdza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 12:27, Inferno0009 napisał:

Cześć, właśnię kupiłem grę ale muszę z nią poczekać do piątku.
Możecie mi powiedzieć czy mesmer jest fajną postacią w grze?

Jak pisałem wyżej, tak się do niego przyzwyczaiłem, że nie wiem czy zagram inna postacią ;D
Na yt jest dosyć dużo filmików i myslę, że one bardziej Cie przekonają niż nasze wypociny :P
http://www.youtube.com/watch?v=Pdz7tPk4hfM
Jak widzisz, można miec 3 clony/phantasmale max, ale można zrobić właśnie 3 phantazmale duelisty, które jak widać ładnie siekają

Dnia 25.09.2012 o 12:27, Inferno0009 napisał:

Build z mieczem i pistoletem wogólę się u niego sprawdza ?

W pvp to dosyć ciekawe i fajne rozwiązanie tak samo w pve. Tylko trzeba dobrze się ''zbudować''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 15:19, Kraju napisał:

Póki co nie. Może będzie, może nie. Od czasu premiery, CDP nie wypowiadało się nic na
temat polskiej wersji.

Trochę głupio z ich strony, bo wydaje mi się, że sporo osób czeka z zakupem na wydanie polskiej wersji językowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie obiecywali że polska wersja pojawi się przed lub po premierze. Polscy graczy chcieli by rodzimej wersji, ale czy jest to opłacalne dla dystrybutora? Jeżeli ktoś czeka z zakupem, aż pojawi się polska wersja, to może się trochę przeliczyć, gdyż istnieje możliwość że ona nigdy się nie pojawi. A nawet nie znając angielskiego, swobodnie można grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 15:29, Kraju napisał:

Nigdy nie obiecywali że polska wersja pojawi się przed lub po premierze. Polscy graczy chcieli by rodzimej wersji, > ale czy jest to opłacalne dla dystrybutora? Jeżeli ktoś czeka z zakupem, aż pojawi się polska wersja, to może się > trochę przeliczyć, gdyż istnieje możliwość że ona nigdy się nie pojawi. A nawet nie znając angielskiego,
swobodnie można grać.

Rozumiem.
Tylko mogli by po prostu poinformować - robimy albo nie. Jeśli by robili, to ludzie by poczekali. Jeśli nie, to część kupiłaby na pewno od razu, mimo tego że jest tylko po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwo się mówi stojąc z boku, ale z biznesowego punktu widzenia nie jest to łatwa decyzja. Na to są potrzebne pieniądze, niemałe pieniądze. Polonizacja gry MMO jest zdecydowanie droższa od polonizacji każdej innej gry. Myślę że musimy jeszcze trochę poczekać na decyzję. Pamiętajmy również, że decyzja o polskiej wersji gry nie należy tylko i wyłącznie od wydawcy. Po za tym, nawet jeżeli teraz ogłosili by polską wersję gry, za ile miesięcy byśmy ją dostali? Organizacja tego wszystkiego zajęła by co najmniej 6-8 miesięcy.Tak czy siak, każdy kto chce kupić grę powinien ją nabyć, bez względu na to czy ma ona polską wersję czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 12:39, qq_MoaR napisał:

> Cześć, właśnię kupiłem grę ale muszę z nią poczekać do piątku.
> Możecie mi powiedzieć czy mesmer jest fajną postacią w grze?
Jak pisałem wyżej, tak się do niego przyzwyczaiłem, że nie wiem czy zagram inna postacią
;D
Na yt jest dosyć dużo filmików i myslę, że one bardziej Cie przekonają niż nasze wypociny
:P
http://www.youtube.com/watch?v=Pdz7tPk4hfM
Jak widzisz, można miec 3 clony/phantasmale max, ale można zrobić właśnie 3 phantazmale
duelisty, które jak widać ładnie siekają
> Build z mieczem i pistoletem wogólę się u niego sprawdza ?
W pvp to dosyć ciekawe i fajne rozwiązanie tak samo w pve. Tylko trzeba dobrze się ''zbudować''



Dzięki za info, już wiem kim pogram w piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeech, masa bugów. Nie mogę sobie skompletować mapy w Diessa Plateau, bo katapulta do jednej wieży nie działa. Dobra, wchodzę na kolejny obszar, Fields of Ruin i co? Prócz paru mankamentów w "serduszkach", które udaje mi się ominąć w głównym mieście stoi sobie skill-pointowy rycerzyk, z zatriggerowanym eventem, lecz bez możliwości ataku, i ze stówki na tym regionie nici.

Gdzieś jeszcze z Charrowych lokacji tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 16:21, sinir napisał:

Eeech, masa bugów. Nie mogę sobie skompletować mapy w Diessa Plateau, bo katapulta do
jednej wieży nie działa.


Mi dzisiaj zadziałała (armata/katapulta) po patchu. Co do reszty obszarów to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 16:27, zerohunter napisał:

Co sądzicie o tych aukcjach?


Jakiś czas temu gość sprzedawał 4 foliowane pudełka za 140 zł. (nie było napisane czy to EU czy US).
Ja bym unikał aukcji i przepłaci te 18zł (na inexusie jest za 168.90, keye i fabrykakluczy za 169.90). Jak dobrze pamiętam te strony były supportowane przez Anet, nie mogę znaleźć linku...
Jeśli już chcesz aukcje to tylko ''sklepy'', chociaż bywa, że automaty się zacinają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 16:27, Kermit napisał:

Mi dzisiaj zadziałała (armata/katapulta) po patchu. Co do reszty obszarów to nie wiem.


Sprawdziłem i... nadal nie działa. Za to skill point z drugiego obszaru jest już ok.

Na jakim serwerze grasz?

EDIT: dobra, zmaksymalizowałem grę, stałem obok katapulty, pojawił się napis "(F) Interact" i jednak zadziałała. A 2 minuty temu był komunikat, że contentu brak i przyjść później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się