AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2012 o 10:25, Piotrbov napisał:

> Flota Zhaitana już nie istnieje :3

Dzięki za spoiler... Ja dopiero jestem na Personal Story 73 lvl.


Naprawdę sądziłeś, że będziemy się kumplować z Zhaitanem? O_O

SiDi---> o jakim pvp mówisz? Bo nawet na wvw pojawia się już taktyka ipierwsze gildie wybierają commanderów i zaczynają grać w sposób zorganizowany. Poza tym są turnieje i spvp, gdzie już wygląda lepiej.
No i ostatnia sprawa- porównujesz pvp w gw, które było rozwijane przez lata do chaosu zaraz po premierze gw2. Potrzeba czasu na wyłonienie jakiejś mety i powstanie większej taktyki... w gw na początku też każdy robił co chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 11:51, miki00749 napisał:

Co dokładnie trzeba zrobić aby dostać itemy z HoM w Gw2? Konta już są połączone i nie
mam pomysłu co dalej z tym zrobić


Po stworzeniu postaci w ekwipunku powinna się znaleźć taka niebieska kulka, które przenosi ciebie to Eye of the North. Jeśli jej nie masz to udaj się do Lion''s Arc i pójdź do północno-zachodniej lokacji, tak gdzie są piraci. Tam się znajduje NPC od Karmy, który sprzedaje za darmo te niebieskie kulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2012 o 12:01, Piotrbov napisał:


Po stworzeniu postaci w ekwipunku powinna się znaleźć taka niebieska kulka, które przenosi
ciebie to Eye of the North. Jeśli jej nie masz to udaj się do Lion''s Arc i pójdź do
północno-zachodniej lokacji, tak gdzie są piraci. Tam się znajduje NPC od Karmy, który
sprzedaje za darmo te niebieskie kulki.



Ok. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2012 o 12:01, Piotrbov napisał:


Po stworzeniu postaci w ekwipunku powinna się znaleźć taka niebieska kulka, które przenosi
ciebie to Eye of the North. Jeśli jej nie masz to udaj się do Lion''s Arc i pójdź do
północno-zachodniej lokacji, tak gdzie są piraci. Tam się znajduje NPC od Karmy, który
sprzedaje za darmo te niebieskie kulki.



Ok. Bardzo dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam na PvP najmniejszego spadku Fps, a gram na maksymalnych detalach. Moze ustawcie sobie limit fps do 30 w opcjach, tyle wystarczy zeby grac normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziubasy, wszyscy cisną?
Długo długo nie miałem internetu, więc ominął mnie cały hype, wpadłem zapytać, jak się gra ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 12:43, Daelor napisał:

Cześć dziubasy, wszyscy cisną?
Długo długo nie miałem internetu, więc ominął mnie cały hype, wpadłem zapytać, jak się
gra ^^



Gra się bardzo fajnie, ale bugów jest naprawdę multum, nawet teraz. Po premierze to był armagiedon. Obszary startowe były ok w miarę, ale im dalej w las tym więcej drzew. Obecnie większość rzeczy działa normalnie, już wiele osób zdążyło zrobić world completion 100% (takie carto + wszystkie questy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 12:57, Budo napisał:

już wiele osób zdążyło zrobić world completion 100% (takie carto + wszystkie questy).


choćby ja

ale 100% jumping puzzles za cholerę nie osiągnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje ten transfer z serwa?

Chciałem na Blacktide, bo tam kumpel gra, gra się zresetowała i jest już na full;/

Bym przeskoczył z Underworld na Blacktide przykładowo.

E: udało mi się wbić po paru resetach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie narzekania na bugi często się pojawiają - na razie nie mam na czym gry odpalić, liczę, że wszystko ładnie połatają do czasu mojego powrotu.
Dwa pytania, bo w temacie chyba nikt o tym nie pisał: czy tytułów jest tak dużo jak w jedynce (na wiki jest w zmianka tylko o kilku), i czy itemy z pre-purchase (Hero''s Band i jakaśtam elitka) do czegoś się przydają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 14:49, zerohunter napisał:

Ile kosztuje ten transfer z serwa?


Transfer obecnie nic nie kosztuje. Mają wprowadzić jakieś opłaty, oczywiście w gemach, więc stawiam że będzie drogo. Gdzieś słyszałem że nie można zmienić serwerów, tak jak było na początku, czyli bez "kary" czasowej. Obecnie ona wynosi 24 godziny, ale jest to do weryfikacji bo sam tego nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś też nie działa armor preview jeśli chodzi o sety orrian,ascalon itp. bo ciągle pokazuje mi ten sam set, który można wydropić gdziekolwiek :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:11, qq_MoaR napisał:

Komuś też nie działa armor preview jeśli chodzi o sety orrian,ascalon itp. bo ciągle
pokazuje mi ten sam set, który można wydropić gdziekolwiek :|

Po lewo w zakładkach wybierz drugą sakwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 14:56, Daelor napisał:

No właśnie narzekania na bugi często się pojawiają - na razie nie mam na czym gry odpalić,
liczę, że wszystko ładnie połatają do czasu mojego powrotu.


Ta, jedno naprawią, a 10 innych popsują. Na przykład teraz mam przestój na 80 poziomie w story mode, bo jest quest zabugowany i muszę czekać aż naprawią, w poniedziałek ponoć.

Dnia 29.09.2012 o 14:56, Daelor napisał:

Dwa pytania, bo w temacie chyba nikt o tym nie pisał: czy tytułów jest tak dużo jak w
jedynce (na wiki jest w zmianka tylko o kilku), i czy itemy z pre-purchase (Hero''s Band
i jakaśtam elitka) do czegoś się przydają?


Tytułów jest trochę, ale prawdziwy kozak wozi się z tymi z homa i tak. Hero''s Band jest dobre na początek dopóki nic lepszego nie znajdziesz/wykrafcisz. Elitki nie mam, to się nie wypowiem, ale podejrzewam, że jest dość ogarnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobilem storyline, mam armor z dunga, do legendary nie mam zamiaru zbierac, zrobilem 100% swiata i co ja mam robic w tej grze? cofa juz znerfili to nikt prawie nie biega i po prostu nie ma co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 17:47, ping-pong napisał:

zrobilem storyline, mam armor z dunga, do legendary nie mam zamiaru zbierac, zrobilem
100% swiata i co ja mam robic w tej grze? cofa juz znerfili to nikt prawie nie biega
i po prostu nie ma co robic...


1. pvp,
2. crafting,
3. wypady gildiowe,
4. nowa postać (storyline różni się bardzo dla różnych ras i w dodatku się rozgałęzia),
5. tytuły i acziki.
To tylko kilka opcji. Zawsze możesz też sprawdzić w /age ile godzin pograłeś i porównać z grami singleplayer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się