AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2012 o 17:07, Alehor napisał:

/ciach/


O to to, utrafiłeś w sedno. To mnie od wowa ostatecznie odciągnęło, czyli czas jakiś trzeba poświęcić, żeby grać w end-game nie zostając w tyle. Gildia leciała z progresem do przodu i ciągle mnie pytali, kiedy będę miał czas. A w środowe wieczory, kiedy ludzie chcieli grać, na mnie czekała przepiękna lektura kodeksu postępowania administracyjnego do snu ;)
Swoją drogą - na jakim realmie (czy też serwerze) grasz? Jak z ilością ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:40, dulak napisał:

A, i jeszcze jedno pytanko - która z ras według Was ma najciekawszą ścieżkę fabularną
i najciekawsze questy?


To zależy jakie klimaty lubisz. Imho Charr - w podstawce GW1 byli jednym z głównych przeciwników gracza, a teraz mamy okazję bliżej looknąć na ich historię i kulturę, wyparli się bogów i ogólnie są baddass.

Radzę jednak rzucić okiem TU http://wiki.guildwars2.com/wiki/Playable_races

Zastanów się z którą rasą najlepiej było by Ci się utożsamić (Oczywiście nie biorąc pod uwagę fizjonomii xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:41, zerohunter napisał:

Jest coś w tym evencie pożytecznego, co może być przydatne w dalszej grze?

35 lvl mam, ale takie event mnie nie cieszy jakoś.


Karma, Gold, Rewardy, Exp? Od jakiegoś czasu zadajesz najazabawniejsze pytania w tym wątku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 19:40, dulak napisał:

A, i jeszcze jedno pytanko - która z ras według Was ma najciekawszą ścieżkę fabularną
i najciekawsze questy?

Moim skromnym zdaniem Asura, różnorodne, ciekawe i pomysłowe questy (szczególnie gdy podczas tworzenia postaci wybrano opcje z golemem).

@Zero Hunter
Ten pościg wokół kotła to zapewne nic innego jak Costume Brawl
Wszystko o halloweenowym patchu
http://guildwars2.pl/halloweenowy_update,n2089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ścieżka infinity balla lepsza

co by dużo nie mówić, bohater nieopacznie prawie niszczy rata sum


i jeszcze dam screen małego bo wreszcie popracowałem nad jego imiczem (a trudno coś osiągnąć z asurą na mediumach)

20121025205125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2012 o 20:52, Ostrowiak napisał:

ścieżka infinity balla lepsza

co by dużo nie mówić, bohater nieopacznie prawie niszczy rata sum


Dzięki za spoiler, moja chęć zrobienia alta Asury znacząco spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrowiak THX, jak będziesz chciał jakiś film oglądnąć to chętnie się tam też spoilerem odwdzięczę.

Btw. latamy już ze 40 minut po 1 ścieżce AC, ale taka jaszczurka była zabugowana, i musieliśmy wyjść, odechciało mi się AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2012 o 21:27, zerohunter napisał:

Btw. latamy już ze 40 minut po 1 ścieżce AC,

Musieliście czegoś nie ogarniać bo robiłem AC tyle razy, że aż mi się zdarzyło obrzydzić je 2 razy. Jedyny bug, który (chyba) został naprawiony to ten, że Detha się zacinała przy canonach.

ps. W drodze nr1 są praktycznie same jaszczurki (70%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób z gildią nowe jumping puzzle. Są genialne, beczki śmiechu.
Porób aczivy na tytuł.
Pofarm nieco itemów z eventa. Za parę miesięcy będą warte fortunę.
Ponaparzaj się z ludźmi przy kociołkach.

Och... Co może być przydatne w dalszej grze? Chyba nic. Tu bardziej o fun chodzi. Ale to dopiero act 1 więc zobaczymy, może czymś nas zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś ciekawej skórki dla staffa. Znalazłem dwie, które potencjalnie pasowałyby dla mojego nekromanty, ale nie mam pojęcia jak się nazywają. Mógłby ktoś zidentyfikować? W pierwszym screenie mam na myśli ten trzymany przez Sylvari na pierwszym planie, w drugim wiadomo.

20121025233239

20121025233254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 11:27, MastAlol napisał:

Co w ogóle trzeba zrobić i skąd wziąć przedmioty, żeby wykuć pernametnie jakąś broń z
Halloween?



Jak masz dużo golda, to możesz kupić na tp. Oprócz tego masz szanse na skiny z black lion chest, albo mad king chest bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten halloweenowy to mój cel na trochę lepsze czasy :P Póki co zbieram eventowe składniki i kiedyś, jak będzie mnie stać na pozostałe, się go zrobi. Dzięki za linka, ale chyba ostatecznie zdecyduję się na staff z AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2012 o 11:27, MastAlol napisał:

Co w ogóle trzeba zrobić i skąd wziąć przedmioty, żeby wykuć pernametnie jakąś broń z
Halloween?

Są dwa typy broni na halloween. Pierwsza to oczywiście skiny, możesz je zdobyć jak napisał Budo przez otwieranie Black Lion Chest''ów lub Mad King Chest''ów tworzonych w mystic forge (1xcandy,2x dowolny boost, 6x mystery tonic). Drugim typem są bronie dostępne na 4 godziny u eventowego vendora w LA (tarcza, łuk, staf jeśli dobrze pamiętam), aby je zdobyć na wieczność musisz je wykuć http://www.guildwarsinsider.com/gw2-halloween-crafting-guide/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
GW się już pobiera, więc mam kolejną serię pytań. Poleciliście mi assurę (chociaż nieco debilnie wyglądają) jako najciekawszą rasę pod względem ścieżki fabularnej, a chciałbym zapytać o ludzi. Są ''normalni'' z wyglądu i nie przypominają krów jak charrowie, a jak jest z questami? Nudnawe?
Plus pytanie o klasę - chcę grać klasą atakującą z dystansu. Wiem, że to mocno subiektywna opinia, ale którą gra się najciekawiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tu prawie każdy może atakować z dystansu- standard to ranger, ele i inżynier. Wojak ma strzelbę i długi łuk i też sobie radzi, złodziej ma pistolety i krótki łuk, więc zasięg nieco mniejszy, ale też do ogarnięcia. Praktycznie jedyną klasą nie mającą do powiedzenia nic na dystans jest guardian- ma jedynie staff i scepter, które szczerze mówiąc są dość mizerne, mają krótki zasięg i nadają się bardziej do supportu niż do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się