AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2012 o 21:37, barsum napisał:

Warrior może wziąć w łapę baner.

Już nie, teraz jest golusieńk gdy zostaje przeniesionyi.
BTW Nie rozumiem tego marudzenia na zasłanianie widoku mniejszym rasą, wystarczy odpowiednio szybko zareagować na pierwszym przystanku, tak by utworzone elementy znalazły się pod postacią w chwili skoku i po sprawie, zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2012 o 18:11, KamyK_84 napisał:

/ciach

Ogólnie: bullshit. Zrobiłem każdą rasą, a najłatwiej poszło mi... Asurą - a biegłem wtedy m. in. z dwoma Nornami i Charrem, więc... złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. :P Inna sprawa, że robienie tego więcej niż raz każdą z postaci IMHO mija się z celem, bo później ze skrzynki lecą tylko T&T bagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 17:50, Karanthir666 napisał:

> Do kiedy trwa event Halloweenowy? Jutro się kończy, czy do końca tygodnia?
4-5 listopad.


Jesteś pewny? Bo piszą, że etap czwarty kończy się 1 listopada koło godziny 19.

"We want to give you a heads up about Phase 4 of the Halloween event. Phase 4 will start at 9:00 AM PDT/16:00 GMT on October 31, and will run until we publish a new build on November 1 (which will be sometime after Noon PDT/19:00 GMT)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o szesnastej zaczął się Akt IV. Zbyt wiele w sumie nie wprowadził: zniknęła walka z Mad Kingiem, zamiast tego przechadza się on po LA, opowiadając dowcipy. Co jakiś czas jest też event ''Mad King Says'', z którego dostaje się Witch''s Hat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 19:51, Piotrbov napisał:

Jesteś pewny? Bo piszą, że etap czwarty kończy się 1 listopada koło godziny 19.

"We want to give you a heads up about Phase 4 of the Halloween event. Phase 4 will start
at 9:00 AM PDT/16:00 GMT on October 31, and will run until we publish a new build on
November 1 (which will be sometime after Noon PDT/19:00 GMT)."

Sorki, mój błąd. Sam event faktycznie trwa do 1-go, ale halloweenowe itemki są do 5-go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 22:46, zerohunter napisał:

O których godzinach jest ten event gdzie może coś skapnąć?


Ogólnie, to każdy kto sie zalogował do gry dostaje achiev "Attend to Party", a ten event się odbywa tam gdzie było wejście do dungu co tak koło pół godziny, godzinę. W innym czasie można spotkać Mad Kinga, który chodzi po LA i opowiada swoje kawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 21:49, LelandGaunt napisał:

Dzisiaj o szesnastej zaczął się Akt IV. Zbyt wiele w sumie nie wprowadził: zniknęła
walka z Mad Kingiem, zamiast tego przechadza się on po LA, opowiadając dowcipy. Co jakiś
czas jest też event ''Mad King Says'', z którego dostaje się Witch''s Hat.



Dzięki dobry panie, nie chciało mi się logować, ale jednak się przemogłem- zrobiłem dzięki temu monthly i dostanę za to furę karmy, do tego tytuł, aczika i masę dobra z miliona totów, które wymieniłem za cc :)

No i dodatkowy bonus w postaci dowcipów mad kinga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GreenManGaming.com przy użyciu vouchera dającego 25% zniżki "GW2 Digital Edition" kosztuje 33,75$, czyli na nasze 108 zł.

Voucher do GMG:

GMG25-UAAHK-6AI9S

Ważny do 9 listopada b.r.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 21:12, zerohunter napisał:

Te tonici z których się robi skiny wypadają z totów?


Mystery Tonic wypadają tylko z Black Lion Chest lub może je zrobić Artificer na 400lvl.
A skiny broni i pancerzy nie robi się z toników. One są potrzebne tylko do zrobienia Mad Kings Chest, z którego może wypaść skin. Ale to ekstremalnie rzadkie. Fart w nadmiarowych ilościach wskazany.
Ale już po evencie, więc... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi wczoraj wypadł skin na rifle''a po otworzeniu raptem 4 black lion chestów. Taki rzut na taśmę... :O

Toniki wypadały też ze skrzynki Mad Kinga (dunga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się