AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2012 o 20:42, marekl1975 napisał:

Czy gra będzie w języku polskim?


Nie wiadomo póki co- żadnych konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć, u ele w air, z pierwszego okienka trait z nr 4, który zadaje 20% więcej dmg jak ktoś ma mniej niż 25% hp, działa tylko przy podłączeniu do air, czy każdego żywiołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa dla każdego żywiołu. Jeżeli coś działa tylko przy konkretnym to masz to w opisie(np. przyspieszenie jak masz włączony air).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj levelować mojego guardiana, więc growy dzień uznałem za udany. Muszę jednak podzielić się bólem jakiego doświadczyłem później. 180 tokenów z CoF zmarnowane - zamiast ciężkich rękawic, kupiłem lekkie. Przeglądając cultural armor, nie wiem jak, ale chcąc przeciągnąć okno, kliknąłem w taki sposób, że kupiłem zbroje za 2g. I to najgorszą, w sensie - zupełnie mi się nie podoba. I na koniec disconnect w pięknym stylu przy 70% ostatniego bossa w TA. Jak pech, to pech :P
Co jak co, ale możliwość odsprzedania towarów za taką samą cenę, dopóki otwarte jest okno sklepu, powinna być. Tak samo z rzeczami za karmę czy tokeny - przez powiedzmy jedną godzinę, mamy możliwość zwrotu, jeżeli przedmiot nie został użyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 01:14, LelandGaunt napisał:

/ciach/

Pierwsze to cóż: Twój błąd - będąc Guardianem przy kupnie lekkich rękawić NA PEWNO widziałeś, że część opisu jest na czerwono i stoi tam jak byk, że nie może ich używać Twoja klasa.
Drugie: shit happens - ja kiedyś wysyłając znajomemu 15 sztuk Potent Venom Sack przypadkiem kliknąłem poza okienko maila i... potwierdziłem ich zniszczenie.
Trzecie: mogłeś bez problemów zalogować się ponownie i wbić do instancji - dostałbyś marki itp. bez problemu. Jeśli boss przy Twoim DC miał 70% HP (czy nawet 30% - drzewko dłuuugo trzeba bić) to na pewno miałeś na to czas - jeśli tak nie zrobiłeś to jesteś gapa. ;)
Co do podsumowania zgadzam się w całej rozciągłości: w WoW jeśli kupujesz coś za Valor, a dawniej również za Justice Point mogłeś to bodajże w przeciągu godziny odsprzedać i otrzymywałeś JP/VP z powrotem. Jest nadal kilka aspektów GW2, które wymagają poprawki i to niezwłocznie. Ja miałem ostatnio przygodę przy zakupie minipetów Spooky Trio - kupiłem 2 zestawy, żeby zrobić sobie dodatkowego peta czyli szkieletora z piłami - wydałem 1k gemów i... nic nie otrzymałem. Napisałem maila do supportu, że to karygodne i dopiero po 3 dniach przyszły 2 maile z zamówionymi petami... Support w GW2 niestety leży i kwiczy: brak GMa jest karygodny skoro jest to już gra MMO to takowa osoba winna być, a czas odpowiedzi i naprawy problemów jest niesatysfakcjonujący i ewidentnie w weekend support ma po prostu wolne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 01:14, LelandGaunt napisał:

Co jak co, ale możliwość odsprzedania towarów za taką samą cenę, dopóki otwarte jest
okno sklepu, powinna być.

Tak samo masa bugów i exploitów z tym związanych. Wolałbym aby naprawili istniejące funkcje/opcje niż dodawali nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 07:55, Pajonk78 napisał:

Trzecie: mogłeś bez problemów zalogować się ponownie i wbić do instancji - dostałbyś
marki itp. bez problemu. Jeśli boss przy Twoim DC miał 70% HP (czy nawet 30% - drzewko
dłuuugo trzeba bić) to na pewno miałeś na to czas - jeśli tak nie zrobiłeś to jesteś
gapa. ;)


Zapomniałem dodać, że przy ponownej próbie wejścia do instancji, wyskakiwał error. Ostatecznie skończyło się na tym, że jeszcze dwie osoby wylądowały na zewnątrz i również nie mogły wejść. Po jakichś 5 minutach udało się, ale stworzyła się dla nas nowa instancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:36, LelandGaunt napisał:

/ciach/

To zmienia postać rzeczy ale przy okazji wracamy do pkt. 2 mojej wcześniejszej wypowiedzi: shit happens. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już to pisał w tym temacie, ale od 12 listopada gracze w Guild Wars 2 mogą wysłać zaproszenie do znajomych, którzy będą mogli pograć w dniach 15-18 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2012 o 11:43, Demi23 napisał:

Nie wiem czy ktoś już to pisał w tym temacie, ale od 12 listopada gracze w Guild Wars
2 mogą wysłać zaproszenie do znajomych, którzy będą mogli pograć w dniach 15-18 listopada
:)


Dodatkowo można wysłać 3 dniowego friend-triala do 3 znajomych, pod warunkiem że utworzyło się konto przed 6 listopada i konto jest czyste, bez żadnych przewinień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilizm moim zdaniem te zaproszenia akurat w trakcie tego weekendowego eventu. Nie dość, że sam event spowoduje większy lag ze względu na ogromną ilość graczy w jednym miejscu to jeszcze goście będą. Będzie lag event jak podczas wyjścia Mad Kinga w LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... mam złe przeczucia co do tego eventu tym bardziej że moj komputerek i tak ledwo ciagnie na wvw :/
btw. wie ktoś coś więcej nt. tego The Lost Shores?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie serwerów. Jak wiadomo Blacktide i Underworld są "polskimi" serwerami, a jest może jeszcze jakiś? ;d Bo dziś zakupiłem GW2 i chciałem zalogować się na jakiś serwer ale widzę że oba full :/ Znacie może serwer gdzie jest w miarę dużo polaków, albo chociaż jakaś cząstka?;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2012 o 20:03, FratelloAgito napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie serwerów. Jak wiadomo Blacktide i Underworld są "polskimi"
serwerami, a jest może jeszcze jakiś? ;d Bo dziś zakupiłem GW2 i chciałem zalogować się
na jakiś serwer ale widzę że oba full :/ Znacie może serwer gdzie jest w miarę dużo polaków,
albo chociaż jakaś cząstka?;d

http://www.gw2guilds.org/guilds/eu

Ta strona może Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się