AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Nie no bo zaraz kur**cy dostane, czy coś jest z ta grą nie tak, czy to mój komputer? Gram na laptopie, BF 3 działa na średnich i nigdy się nie przegrzewa/ nie wywala, a w GW 2 na dungeonach mam straszny spadek jakości działania. Normalnie jak gram to na średnich ustawieniach i generalnie bardzo płynnie. Nawet przy walkach ze smokami jest spoko, nigdy nie wywala. Na WvsW zmieniam sobie to wygładzanie krawędzi, czy co to za ch*j jest co tak strasznie rozmyty się obraz robi i działa spoko, nie przegrzewa się, nie wywala. A jak wchodze do dowolnego dunga, to według logiki powinno płynniej działać, bo to są generalnie mniejsze lokacje, mało graczy itd. I ku**a ch**. Chociaż tu też włączam te rozmyte krawędzie i gra wygląda wtedy szpetnie to kurna spadek fpsów o jakieś 15, chociaż czasami się stabilizuje i jest tak jak wszedzie indziej w grze. No i Raz na kilka dungów mi się komp wywala, chyba nawet przegrzewa i to oczywiście ZAWSZE na ostatnim bossie jak już ma 5% hp. Już takich nerwów od tego dostaję, przed chwilą dwa razy z rzędu mnie tak wywaliło z AC trzeciej ściezki. O co w tym może chodzic? Normalnie poza dungami nigdy mi się komp nie przegrzewa, moge 4 godziny grac i nic, a tu wszedłem na 20 minut zrobić jedną ścieżkę AC i mi sie przegrzał? Jak się walczy ze smokiem to 60 graczy napier*** wszystkimi skillami i jakoś komp to przeżywa a tutaj 5 graczy raptem walczy z jednym bossem i to juz za dużo dla niego? Czy wszyscy mają spadek jakości na dungach, czy to tylko ja? Czy to moze coś z karta, ze sterownikami, z komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ostatnio mówił, że mu na CoE ostro FPSy spadają, więc może coś w tym być. Mi w dungach gra się najlepiej, jak mnie wywali (przez neta) to gildiowicze poczekają z bossem na mnie i mam zawsze skrzynie.

Rozwiązanie - nie chodź z pugiem.

Bugi nie są naprawiane na bieżąco bo niedługo będzie wielki mega hiper pacz, który wysadzi serwery w kosmos.
Na moim serwie pół Orr jest na bugu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego samego celu dla którego ty masz pępek.

qq_MoaR - jaki to serwer? Bo na Deso mesmerzy już pobierają opłaty za robienie portali do Arah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 12:01, Sipso2008 napisał:

Do tego samego celu dla którego ty masz pępek.

Mylisz się: u nas pępek jest pozostałością pępowiny, które to Sylvari nie mogły posiadać, więc obecność pępka u nich może dziwić tych, którzy interesują się lore - tak samo jak na obrazie Ewy (tej Ewy) również widać pępek, którego być nie powinno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 12:48, Pajonk78 napisał:

> Do tego samego celu dla którego ty masz pępek.
Mylisz się: u nas pępek jest pozostałością pępowiny, które to Sylvari nie mogły posiadać,
więc obecność pępka u nich może dziwić tych, którzy interesują się lore - tak samo jak
na obrazie Ewy (tej Ewy) również widać pępek, którego być nie powinno...

Eeee a czemu to Sylvari nie mają mieć pępka? Jakoś musieli w tym swoim ''śnie'' dostawać pokarm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 13:26, Dregorio napisał:

Eeee a czemu to Sylvari nie mają mieć pępka? Jakoś musieli w tym swoim ''śnie'' dostawać
pokarm...

Bo Sylvari to raczej byt - stworzenie niejako magiczne, więc nie można traktować ich jak ludzi i inne rodzące się normalnie rasy. Przynajmniej ja do tego tak podchodzę - można by zadać pytanie o to ANecie. :D

PS Znalazłem właśnie wytłumaczenie skąd ten pępek: http://guildwars.pl/forum/viewtopic.php?f=30&t=46165 więc moje podejście właśnie mogę wyrzucić przez okno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bodajże pod Y masz liste znajomych (mozesz tez otworzyc z paska na gorze ekranu) ,tam wpisujesz nick albo to ID z cyferkami i kropką i dodajesz. Albo jak klikniesz PPM na czyjś nick na czacie ,powinieneś mieć opcję ''Add friend'' czy cos takiego... Z resztą identycznie jest wszędzie ,a o takie rzeczy mozesz pytac w samej grze a nie po forach szlajać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 16:42, Criss09 napisał:

Bodajże pod Y masz liste znajomych (mozesz tez otworzyc z paska na gorze ekranu) ,tam
wpisujesz nick albo to ID z cyferkami i kropką i dodajesz. Albo jak klikniesz PPM na
czyjś nick na czacie ,powinieneś mieć opcję ''Add friend'' czy cos takiego... Z resztą
identycznie jest wszędzie ,a o takie rzeczy mozesz pytac w samej grze a nie po forach
szlajać :P

... do triala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2012 o 17:32, Pernia napisał:

... do triala....

To pisz konkretnie, gdybyś po prostu wpisał to w google dowiedział byś się iż trial jest dopiero w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 17:44, DarkWolf_PL napisał:


> ... do triala....
To pisz konkretnie, gdybyś po prostu wpisał to w google dowiedział byś się iż trial
jest dopiero w planach.


no jak WPISAŁEM W GOOGLE to dostałem informację, że od dzisiaj startuje możliwość zapraszania, a od 15tego można grać:
http://guildwars2.pl/chcesz_pograc_z_przyjaciolmi_masz_okazje,n2092


:Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wszedlem na forum zeby editnąć bo jakoś mnie olśniło o co Ci chodziło :D
W gildii nikt niestety nie wie... ale ludzie spekulują ze prawdopodobnie po patchu bedzie mozna (chyba tym piątkowym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się