AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2012 o 21:31, Przedlack napisał:

Małe pytanko, bo potrzebna mi jest opinia osób poza moją własną. :}


Przyjaciel się zastanawia czy kupić. Jak myślicie. Fake, nie fake?


Śmierdzi oszustwem na 3 kilometry.
IMO nie warto ryzykować.
Już widziałem na forach mnóstwo ludzi narzekających, że AN konta im pobanowała, bo się okazało, że ludzie kupowali bardzo tanie klucze u nieautoryzowanych sprzedawców, które okazywały się być kupione za pomocą lewych kart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 21:31, Przedlack napisał:

Małe pytanko, bo potrzebna mi jest opinia osób poza moją własną. :}


Przyjaciel się zastanawia czy kupić. Jak myślicie. Fake, nie fake?

Poza tym upgrade do wersji deluxe można zrobić za pomocą gemów. Moim zdaniem nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się po co ta gra jest na płytach, skoro po ponad pół godziny instalacji gra dosysa jakieś 20GB plików z neta, chciałem sobie dzisiaj pograć ale kiedy po 3 godzinach mam 1/4 contentu to chyba będę musiał sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 23:56, Kryhuu napisał:

Zastanawiam się po co ta gra jest na płytach, skoro po ponad pół godziny instalacji gra
dosysa jakieś 20GB plików z neta, chciałem sobie dzisiaj pograć ale kiedy po 3 godzinach
mam 1/4 contentu to chyba będę musiał sobie darować.


Ja też nie wiem po co jest na płytach, skoro do gry w nią trzeba mieć internet, a abonamentu nie ma, więc każdy kupujący potrzebuje tylko klucz i może ściągnąć klienta z sieci.
Ale od czasu premiery, we wrześniu, wyszło całkiem sporo patchy - na początku gra potrafiła mieć i kilka dziennie - więc nic dziwnego, że trzeba dociągnąć sporo względem wersji początkowej. To naprawdę takie trudne do zrozumienia, gdy ma się do czynienia z grą online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kryhuu, no weź się zlituj, a miałam Cię za inteligentnego gościa...
Gry online mają tą specyfikę, wyobraź sobie, że patche wychodzą często. To samo z nowym contentem itp... Zostaw sobie na noc do zassania... Albo jak masz tak kiepski internet, że będzie to trwało wieki, to raczej się za gry online nie bierz. Bo wiesz, one wymagają połączenia z siecią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2012 o 23:56, Kryhuu napisał:

Zastanawiam się po co ta gra jest na płytach, skoro po ponad pół godziny instalacji gra
dosysa jakieś 20GB plików z neta, chciałem sobie dzisiaj pograć ale kiedy po 3 godzinach
mam 1/4 contentu to chyba będę musiał sobie darować


W niektórych przypadkach bardzo to ułatwia sprawe... Ostatnio zmienialem dysk i zamiast sciagac to ,moglem po prostu wlozyc plytke. Fakt ,instalacja jest długa ,ale w koncu musi sie wgrac 15GB. I na pewno znacznie krotsza od czasu pobierania tego wszystkiego...
A co do pobieranych patchy po instalacji... Jak narazie nie jest tego duzo ,więc nie marudź. Maks. 4GB napewno nie wiecej. Tym bardziej ze sciaga się bardzo szybko. Jesli mam wylaczone wszystkie przegladarki itp to ciągnie ze 2MB/s. Wszystko te patche sciagaly mi sie niecale 15min... Cala instalacja trwala okolo godziny. Chcesz to sciagaj - masz tez taka mozliwosc ,tylko nie wiem jaki sens z niej korzystac jesli masz pod reka plytke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do pępka to miałem inną teorię, więc też trafia ona do kosza. Ale widać jakiś cel pępek miał. Mnie bardziej ciekawi z czego są wykonane ich zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 00:05, Fumiko napisał:

Gry online mają tą specyfikę,

To moja pierwsza gra online i też byłam zdziwiona, ale zostało mi wszystko wyjaśnione. Czasami mnie wkurzało, że czas przeznaczony na granie kończył się na ściąganiu patchy :P Ale skoro tak to musi działać to albo akceptuję i gram albo nie gram, co w przypadku GW2 jest dla mnie nie do pomyślenia.

Dnia 13.11.2012 o 00:05, Fumiko napisał:

Albo jak masz tak kiepski internet,
że będzie to trwało wieki, to raczej się za gry online nie bierz. Bo wiesz, one wymagają
połączenia z siecią...

Ja mam przeciętny internet i jakoś poszło. Inna sprawa, że kupiłam grę jakiś miesiąc temu i te patche jakoś mi się rozłożyły (w zasadzie na początku miałam tylko problem). A co do instalacji to tylko z płytki. Wszak stoi teraz na honorowym miejscu na półce :) Nie wyobrażam sobie pobierania takiej ilości, czekania na pewno dłużej niż podczas instalacji (która o dziwo wcale nie była długa!) no i do tego brak pudełka z zawartością. Nawet bardzo skromne wydanie, ale jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi broniami z AC, ze niektóre się świecą, mają taką niebieską poświatę a jak ja kupiłem łuk to się nie świeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dostałem kod na tego triala, zarejestrowałem się i gra też jest zainstalowana. Ale po ściągnięciu w samym kliencie jak próbuję się zalogować to wyskakuje ,że kod stracił ważność czy coś w ten deseń. Konto uaktywni się jutro ? Wraz z rozpoczęciem się tego eventu czy coś w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2012 o 20:29, Ostrowiak napisał:

świecą w nocy

I tak i nie: świecą ogólnie w ciemności, wiec jak wejdziesz do instancji, gdy jest dzień to również poświata będzie widoczna.

@kryst90 - trial będzie działał od jutra dopiero, więc teraz może się wyświetlać taka informacja - choć sama w sobie jest błędna. ;) Event zaczyna się w piątek o 21-szej, a trial będzie aktywny już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 06:56, kryst90 napisał:

Mam pytanie. Dostałem kod na tego triala, zarejestrowałem się i gra też jest zainstalowana.
Ale po ściągnięciu w samym kliencie jak próbuję się zalogować to wyskakuje ,że kod stracił
ważność czy coś w ten deseń. Konto uaktywni się jutro ? Wraz z rozpoczęciem się tego
eventu czy coś w tym stylu ?


No chyba tak. Jak możesz się zalogować na konto z kluczem na weekend, gdy on jeszcze się nie zaczął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas pierwszej bety powiązałem konto z pierwszego GW na stronie 2, lecz nie pamiętam teraz hasła (tworzenie nowego konta nie wchodzi w grę), a klient 2 prosi o key... którego nigdy nie podawałem bo loguje się pierwszy raz (w betę jednak nie zagrałem). Klient 1 pokazuje podobnie jak strona 2- że funkcja restartowania hasła jest teraz nieaktywna. Jakieś sugestie po za napisaniem do supportu/co właściwie napisać bym zdążył skorzystać z triala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 17:02, Boguslav4 napisał:

Podczas pierwszej bety powiązałem konto z pierwszego GW na stronie 2, lecz nie pamiętam
teraz hasła (tworzenie nowego konta nie wchodzi w grę), a klient 2 prosi o key... którego
nigdy nie podawałem bo loguje się pierwszy raz (w betę jednak nie zagrałem). Klient 1
pokazuje podobnie jak strona 2- że funkcja restartowania hasła jest teraz nieaktywna.
Jakieś sugestie po za napisaniem do supportu/co właściwie napisać bym zdążył skorzystać
z triala?

Klucz z bety to już dawno wygasł, więc się nie zalogujesz do gw2. Żeby zagrać w ten weekend musisz zdobyć nowy klucz. Co do hasła, to pisz do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 17:08, Karanthir666 napisał:

> Podczas pierwszej bety powiązałem konto z pierwszego GW na stronie 2, lecz nie pamiętam

> teraz hasła (tworzenie nowego konta nie wchodzi w grę), a klient 2 prosi o key...
którego
> nigdy nie podawałem bo loguje się pierwszy raz (w betę jednak nie zagrałem). Klient
1
> pokazuje podobnie jak strona 2- że funkcja restartowania hasła jest teraz nieaktywna.

> Jakieś sugestie po za napisaniem do supportu/co właściwie napisać bym zdążył skorzystać

> z triala?
Klucz z bety to już dawno wygasł, więc się nie zalogujesz do gw2. Żeby zagrać w ten weekend
musisz zdobyć nowy klucz. Co do hasła, to pisz do supportu.


Klucz nowy mam, tylko nie mogę się zalogować w żaden sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2012 o 17:12, Boguslav4 napisał:

Klucz nowy mam, tylko nie mogę się zalogować w żaden sposób :P

Tak jak napisałem, z kluczem pisz do supportu. Napisz, że zapomniałeś hasła i nie możesz go zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanko...

Mam armor z dunga, nałożyłem zakupione runki na te co były (normalnie mają 1/6 2/6 3/6 itd). U mnie teraz pisze 9/6 -i na czerwono. staty w runach mam odblokowane wszystkie, chociaz mam tylko 3 części z zestawu.

Buga nmam, albo co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się