AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

A pisałem, że łączenie takiego eventu z guest passami w tym samym czasie to poroniony pomysł. Nie słuchali sie, dobrze im tak. To za ten paskudny patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można dostać się do nowej lokacji? Chodzę po tym LA i nie mam pojęcia co tam można zrobić, a do Sea of Sorrows też nie mogę się dostać. Wyjaśni mi ktoś ten event?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:06, Kraju napisał:

Jak można dostać się do nowej lokacji?


Nie da się. Tak po prostu się nie da. Portal do Fractal of the Mist nie działa chyba na większości serwerów. Wszystkie te questy związane z eventem jakoś dziwnie zrobione, że nie wiadomo o co chodzi. Jedni dostają maile z informacjami, inni nie. Dla mnie porażka, już nawet pomijając lagfest. Nawet nie wiem czy jest sens logować się podczas tego weekendu, czy lepiej poczekać z tydzień, aż ANet wszystko ogarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2012 o 22:23, LelandGaunt napisał:

już nawet pomijając lagfest. Nawet nie wiem czy jest sens logować się podczas tego weekendu,
czy lepiej poczekać z tydzień, aż ANet wszystko ogarnie.


Ja się zalogowałem, olałem event, zrobiłem daily, zero lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten event to na razie wielka klapa. Początek to był niezły lagfest, potem niedziałający Fractal of the Mists i jescze jakoś nie ogarnięte te questy z dochodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Fraktala można było już wbić po 15 min po zakończeniu eventów. Ogólnie event to jeden wielki lagg.. ale Fraktale są epickie :O zwłaszcza ten z Gigantem, też achivementy związane z fraktalami dodają smaku :D
No i bagi 20 slotowe za 150 kryszy, YEAH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś ciekawe nagrody za ukończenie fraktali?
Przy pierwszym podejściu, jedna osoba wyszła po pierwszym, więc trzeba było zaczynać od nowa. Przy drugim, na końcu trzeciego fraktala, całe moje party zostało wywalone. Od początku jakoś niespecjalnie mnie te fraktale interesowały, teraz interesują mnie jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FotM było dostepne parę minut po Lag Wars: Return of High Latency, anet zrestartowało chyba mapkę bo sporo ludzi wylądowało z dc na pulpicie. Wbiłem z gildią i jednym co to nie ogarnia i wrzuciło nas pierw na bagna z trzema wispami które trzeba zanieść do jednego miejsca. Na czas. Szybko. Przez ledwo widoczne puapki. Mijając czasem czempiona i legendary. chyba pół godziny się męczyliśmy potem wyszliśmy i wróciliśmy z nadzieją na coś normalnego i trafił się kolos.
Fajny, bezstresowy (1 poziom trudności dla obczajenia). Akcja na koniec, po jego uwolnieniu poruszyła czat party.
A potem trafiliśmy spowrotem na bagna i poleciał hejt.

Ogólnie fajnie. Ciekawe nagrody do kupienia za kryształy (20 slot bagi i back item są mega kuszące).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, dawno mnie tu nie było ;) Mam takie pytanko, wreszcie dostałem GW 2, a mój kolega mi jeszcze w piątek wysłał triala bym sobie pograł przez weekend i jeszcze bardziej mnie przekonał do tej gry, no i stało się :D Otrzymałem swój egzemplarz, ale mam pytanie, czy muszę czekać do poniedziałku i wpisać kod, czy przez czas triala mogę już wpisać kod w odpowiednie miejsce? Jeśli tak, to jak mogę to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 11:59, BartexooN napisał:

Otrzymałem swój egzemplarz, ale mam pytanie,
czy muszę czekać do poniedziałku i wpisać kod, czy przez czas triala mogę już wpisać
kod w odpowiednie miejsce? Jeśli tak, to jak mogę to zrobić?

Nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam. Jak masz egzemplarz gry to tam masz kod i możesz go normalnie wpisać (w sensie założyć konto powiązane z tym kodem). Po instalacji logujesz się i grasz. Nie wiem dokładnie jak działa ten trial, ale "normalne" kody rejestruje się tutaj:
https://register.guildwars2.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 11:59, BartexooN napisał:

Witajcie, dawno mnie tu nie było ;) Mam takie pytanko, wreszcie dostałem GW 2, a mój
kolega mi jeszcze w piątek wysłał triala bym sobie pograł przez weekend i jeszcze bardziej
mnie przekonał do tej gry, no i stało się :D Otrzymałem swój egzemplarz, ale mam pytanie,
czy muszę czekać do poniedziałku i wpisać kod, czy przez czas triala mogę już wpisać
kod w odpowiednie miejsce? Jeśli tak, to jak mogę to zrobić?


Przez czas triala możesz wpisać kod, jak i później. Jeśli chcesz, że kod się nadpisał na konto trialowe, to musisz zarejestrować konto na tej stronie https://register.guildwars2.com/ z danymi dokładnie takimi samymi, jak rejestrowałeś triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fort marriner jest integralną częścią LA, nazwaną zresztą po byłym komodorze marrinerze

taka betonowata konstrukcja na południe od fontanny, kupowało się tam wyfarmione armory z CoF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz trudno ominąć dość spory i popularny obiekt miasta (gear z dungów wyjście z HotM i WvW). Nie wiem jak mogło ci to umknąć.

Obstawiamy jak mocne będzie dzisiejsze pieprznięcie w serwery o 21? Mam nadzieję, że po wczorajszym Battlelag Lions Arch anet coś tam zrobili choć wydaje mi się, że będzie tak samo. Jeżeli nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 18:44, Sipso2008 napisał:

Obstawiamy jak mocne będzie dzisiejsze pieprznięcie w serwery o 21? Mam nadzieję, że
po wczorajszym Battlelag Lions Arch anet coś tam zrobili choć wydaje mi się, że będzie
tak samo. Jeżeli nie gorzej.


Ja już teraz przy Claw of Jormag mam kilkudziesięcio sekundowe przystanki i opoóźnienia. Pomijając oczywiście 0.5 FPS, podczas gdy normalnie mam w takich miejscach ok 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie dubla, ale zaczęło się. Lagi i 5 crashów w ciągu 30 minut. Poszczególne osoby co chwile wywala z dungeona, a teraz już nawet zalogować się nie mogę. Poczekam do 22, może trochę później i spróbuję, szkoda czas marnować na ten event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się