AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2012 o 12:43, 8bit napisał:

Ja to nawet nie mam co reinstalować, bo to tylko client gry jest... Poszukam jeszcze trochę w googlach, to może któreś rozwiązanie zadziała.


Wygląda na to, że nie Ty jeden masz taki problem:
https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/tech/Stuck-at-launcher

Jak na razie nie podają tam rozwiązania, ale na Twoim miejscu skorzystałbym z proponowanego w drugim poście narzędzia i wrzucił raport w tamtym wątku.
Jest to oficjalne forum gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział: dodano przedmiot pozwalający zmieniać fryzurę i zarost oraz drugi, dzięki któremu można zmienić cały wygląd postaci, a także płeć. Koszt to odpowiednio 250 i 350 gemów. Jednym z minusów jest fakt, że cena gemów poszła jeszcze bardziej w górę. Za 1g można nabyć tylko 62 gemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:51, LelandGaunt napisał:

/ciach/

Jupi: w takim razie mój Ranger jeszcze dziś zmieni płeć. W związku z tym chciałbym pozdrowić posłankę Annę G. - swój chłop z niej. :D Tylko pozostaje pytanie: co z imieniem postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:51, LelandGaunt napisał:

odpowiednio 250 i 350 gemów. Jednym z minusów jest fakt, że cena gemów poszła jeszcze
bardziej w górę. Za 1g można nabyć tylko 62 gemy.


Mam nadzieję, że to przez obecne promocje i niedługo cena wróci do jakiegoś sensownego poziomu. O 200 gemach za 1g już dawno zapomniałem, ale niech to będzie chociaż 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 17:45, pkapis napisał:

Mam nadzieję, że to przez obecne promocje i niedługo cena wróci do jakiegoś sensownego
poziomu. O 200 gemach za 1g już dawno zapomniałem, ale niech to będzie chociaż 100.


Wydaje mi się, że w tym roku o 100 gemach za 1g możemy zapomnieć. Chwilę temu było 56, za parę dni, jak ludzie już kupią te zestawy do zmiany wyglądu, pójdzie pewnie trochę w dół... ale to będzie już grudzień. Ludzie mają teraz więcej pieniędzy w grze, więc zaczną kupować gemy na świąteczny event.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że o 100/1g w ogóle możemy już zapomnieć. ANet sypnęło dwoma eventami pod rząd, zaraz zaczną się święta, a po nich pewnie od razu znów coś zrobią itd. Max. na jaki można teraz liczyć to 75-80/1g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam PC Intel dwurdzeniowy3G,4G 800MHZ Ram, Dysk 500G, K.graf Radeon 5770
gram w rozdzialce 1680x1050 na 22 calowym monitorze
Czy powyższa konfiguracja pozwoli grac bez przycinek na średnich detalach w powyższej rozdzielczości?
Sprawdzałem powyższą konfigurację w programie Run it i było wszystko OK
ale czytałem wiele opinie o problemach w optymalizacji GW2 , dlatego wolę się zapytać

I drugie pytanie jaka konfiguracja jest zalecana do grania na wysokich detalach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do samej gry nie jest potrzebny jakiś super PC, będziesz sobie spokojnie grac. Problemem będą natomiast gigantyczne eventy/WvWvW i większe bitwy - tutaj są problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 13:51, walgierz napisał:

> Ja to nawet nie mam co reinstalować, bo to tylko client gry jest... Poszukam jeszcze
trochę w googlach, to może któreś rozwiązanie zadziała.

Wygląda na to, że nie Ty jeden masz taki problem:
https://forum-en.guildwars2.com/forum/support/tech/Stuck-at-launcher

Dzięki za linka.

Dnia 27.11.2012 o 13:51, walgierz napisał:

Jak na razie nie podają tam rozwiązania, ale na Twoim miejscu skorzystałbym z proponowanego
w drugim poście narzędzia i wrzucił raport w tamtym wątku.
Jest to oficjalne forum gry.

Będę kombinował do skutku. A jak stracę już wszelką nadzieję, to... sam nie wiem. Żałuję trochę, że nie przemyślałem zakupu, ale z drugiej strony skąd mogłem wiedzieć, że akurat ja będę miał ten błąd?

W każdym razie dzięki wszystkim za pomoc. Za jakiś czas pewnie jeszcze odwiedzę ten temat, żeby powiedzieć co i jak.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić dwójkę, zastanawiam się tylko nad kilkoma rzeczami. To znaczy, grając w jedynkę pamiętam, że denerwowałem się często na mojego elementalistę, że nie mogę nim robić runów/farmienia (pomijam tomby, na których mało wypadało). Tutaj moje pytania:

jak jest z zarabianiem pieniędzy, czy trzeba sporo poświęcić czasu na farmienie/runy, a jeśli tak to co jest najpopularniejsze?

I czy mogę spokojnie wybierać klasę wg preferencji i przyjemności z grania, czy np. mesmerem ciężko będzie zarobić jakąś kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:03, le2enda napisał:

jak jest z zarabianiem pieniędzy, czy trzeba sporo poświęcić czasu na farmienie/runy,
a jeśli tak to co jest najpopularniejsze?

Z czyszczenia map sopro kasy leci. Można też i farmić dungi. Ale do tego trzeba mieć team i odpowiedni poziom. Solo, nawet na max lvl daleko nie zajdziesz. Najpopularniejszy dung to Ascalonian Catacombs (AC).

Dnia 27.11.2012 o 21:03, le2enda napisał:

I czy mogę spokojnie wybierać klasę wg preferencji i przyjemności z grania, czy np.
mesmerem ciężko będzie zarobić jakąś kasę?

Tutaj co wolisz. Ja np. ciskam gromy na ele, ale to moje odczucie, bo ludziom się nim fajnie gra. Mi się dobrze gra necro na kondycje + golem. Ranger też niczego sobie. Ele jak pisałem, u mnie

Spoiler

do dupy

. Reszty klas jeszcze nie obskoczyłem, więc się nie wypowiem z przyjemności grania. Np. inzynier ma zawaliście trudne początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 21:24, Karanthir666 napisał:

Z czyszczenia map sopro kasy leci. Można też i farmić dungi. Ale do tego trzeba mieć
team i odpowiedni poziom. Solo, nawet na max lvl daleko nie zajdziesz. Najpopularniejszy
dung to Ascalonian Catacombs (AC).


Aha, czyli samemu się nic nie zdziała? To chyba lepiej jest niż w 1. A runnerzy np. pomiędzy miastami czy misjami są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się