AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2012 o 21:54, le2enda napisał:

> Z czyszczenia map sopro kasy leci. Można też i farmić dungi. Ale do tego trzeba
mieć
> team i odpowiedni poziom. Solo, nawet na max lvl daleko nie zajdziesz. Najpopularniejszy

> dung to Ascalonian Catacombs (AC).


W dungach party jest wymagane , natomiast w zadaniach pokroju story line czy wyżej wspomnianych czyszczeniach map spokojnie dasz rade solo.

Dnia 27.11.2012 o 21:54, le2enda napisał:

Aha, czyli samemu się nic nie zdziała? To chyba lepiej jest niż w 1. A runnerzy np. pomiędzy
miastami czy misjami są?

W dwójce jest inna mechanika, więc takich nie uświadczysz (no może dung run ... ale to trochę naciągane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki Wam za odpowiedź. Jeszcze pytanie, jak wygląda poświęcanie tej grze czasu? To znaczy czy opłaca się kupować jeśli będzie się grało tylko w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 22:39, le2enda napisał:

Ok, dzięki Wam za odpowiedź. Jeszcze pytanie, jak wygląda poświęcanie tej grze czasu?
To znaczy czy opłaca się kupować jeśli będzie się grało tylko w weekend?

Tak jak każde inne gry. Ale wielkich postępów nie oczekuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 22:39, le2enda napisał:

Ok, dzięki Wam za odpowiedź. Jeszcze pytanie, jak wygląda poświęcanie tej grze czasu?
To znaczy czy opłaca się kupować jeśli będzie się grało tylko w weekend?

ja kupilem gw z zamiarem przynolifienia, a gram od czasu do czasu w weekendy, takze mysle, ze sie nie zawiedziesz z takim nastawieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 22:39, le2enda napisał:

Ok, dzięki Wam za odpowiedź. Jeszcze pytanie, jak wygląda poświęcanie tej grze czasu?
To znaczy czy opłaca się kupować jeśli będzie się grało tylko w weekend?

Jeśli nie zależy Ci bardzo na ''skinach'' to tak, jak najbardziej polecam.
Bo zrobienie przyzwoitej postaci (wliczając story mode) zajmuje jakieś +-60h. Po tym czasie zazwyczaj zostaje Ci granie dla skinów, WvWvW(skalowanie jest kulawe), więc Twoja postać jest nadal tak samo silna jak postacie osób, które grają dosyć często bo prawie cały czas poświęcają już na wygląd postaci. Oczywiście pomijam przedmioty ascended (3% lepsze niż exotic80), które nawet dla hardcore''a mogą być bólem w du*%ie.

ps Do SPvP nie musisz expić więc jak dla niedzielnego gracza jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i na razie bardzo mi się podoba. Ale jak zwykle mam problem z klasami. Wybrałem guardiana i grało mi się świetnie dopóki nie zobaczyłem co mesmer potrafi zrobić (ogólnie podobają mi się bardzo portale i niewidzialność). Z kolei mesmer jest na pewno słabszy jeśli chodzi o wytrzymałość. Zastanawiam się czy nie będzie tak, że poświecę dużo czasu na guardiana i nagle stwierdzę, że nudno mi się nim gra i jednak mesmer ma ciekawszy gameplay. Wiem, że powiecie, żebym grał tym czym mi się lepiej gra, ale nie chcę potem żałować podjętej decyzji. Dlatego proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 16:31, Piotrbov napisał:

Graj dwoma profesjami. I po sprawie.


Ciężko by było z czasem. No i przywiązuje się do chara w PvE, nie umiałbym skakać z jednego na drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykładzie mojego dnia (z racji studiów nie mam już 5-10h na granie dziennie):
-Jak mam ochotę albo jak jest ekipa z sojuszu to idę sobie na WvWvW (badge się przydają do Legendy + karma i exp)
-Robię sobie Puzzle (głównie na WvWvW)
-Odkrywam mapę, jedną mapkę co 2-3 dni
-Orr - mam sentyment do eventów (zwłaszcza tych zbugowanych).. bo karmę już mam na wszystkie shardy
-Dungi? Na razie czekam aż je poprawią, ale jak ktoś z gildii chce iść to też idę ;d tokeny głównie rozwalam na ecto - bo potrzebne na legendary... a alty są już ubrane
-spvp - tylko daily
-Fraktale - staram się robić codziennie nr10, bo ring nie chce dropnąć -____-

To są moje główne zajęcia po zrobieniu 3x 80 lvl, mógłbym wymienić jeszcze multum ciekawszych lub mnie ciekawych pierdółek bo jeśli chodzi o sam end game... to tak jakby od samego początku masz endgame albo te pojęcie nie powinno istnieć w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.12.2012 o 22:38, qq_MoaR napisał:

-Dungi? Na razie czekam aż je poprawią, ale jak ktoś z gildii chce iść to też idę ;d
tokeny głównie rozwalam na ecto - bo potrzebne na legendary... a alty są już ubrane


How?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecto?
W zakładce z rarami są itemy za 30 tokenów 1, oczywiście ecto leci z 68+ więc w grę wchodzą dungi od CoF''a w górę. Oczywiście najbardziej opłaca się CoF'' z racji, że jest najszybszy, bo w sumie szkoda mi kamyków z np. CoE.
Czasem z 4 rarów leci 1 ecto a czasem 10. Have fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 00:07, qq_MoaR napisał:

Ecto?
W zakładce z rarami są itemy za 30 tokenów 1, oczywiście ecto leci z 68+ więc w grę wchodzą
dungi od CoF''a w górę. Oczywiście najbardziej opłaca się CoF'' z racji, że jest najszybszy,
bo w sumie szkoda mi kamyków z np. CoE.
Czasem z 4 rarów leci 1 ecto a czasem 10. Have fun.


Oh my, you are genious !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 08:41, HumanGhost napisał:

Hmm a przypadkiem nie z 77+?

Nie - od 68 w górę i tak było od zawsze. Jedyny warunek: żółte i/lub pomarańczowe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2012 o 09:42, Pajonk78 napisał:

Nie - od 68 w górę i tak było od zawsze.


Hmm a widzisz. To mnie źle poinformowano w grze w takim razie. Kurde, nawet nie chcę się zastanawiać ile Ecto przez to mi koło nosa przeszło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się