AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2013 o 11:16, qq_MoaR napisał:

Jakiś czas temu była promocja, że delux była ''gratis''. Imo nie warto wydawać dodatkowej
kasy.

Nie gratis tylko obniżona o 300 gemów. Co do przydatności, to mi się nawet często przydaje. Głównie to przez tą elitkę. Co prawda długo nie trwa, ale wilk potrafi zdrowo i porządnie przypieprzyć. No i ma się gratis 1000 pkt influence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była też promocja, że Deluxe jest gratis do standardowej, ale chyba tylko gdy kupowałeś przez ich stronkę. :) Imo też warto, ale spokojnie można zarobić na nią w grze i dopiero wtedy kupić, bo po pewnym czasie nie ma nic do roboty z kasą, chyba że się robi legendarkę albo jest się altofilem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 21:59, zerohunter napisał:

Gdzie jest dużo eventów co ludzie robią na Blacktide?
Bo co mam zrobić daily, to mi zawsze eventów brakuje.


Idź na WvW i zabij 5 dolyaków, będzie najszybciej. Ewentualnie Orr, smoki (cały lańcuszek z Jormagiem chyba wystarczy na daily) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 23:20, zerohunter napisał:

Myślałem że na tym world pvp coś poprawią, a tu wchodzę i dalej 12 fps.


Lol ciesz się jak za rok poprawi się o 5 fps. Optymalizacji raczej już nie tkną, niestety. Dlatego nie mam już w gw nic do roboty, bo jedynie wvw było ciekawym zajęciem, ale jak mam oglądać pokaz slajdów gorszy niż w power poincie to ja dziękuje.

Do eventów rzeczywiście na wvw daily wpadało w mgnieniu oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2013 o 23:20, zerohunter napisał:

Myślałem że na tym world pvp coś poprawią, a tu wchodzę i dalej 12 fps.


Od premiery optymalicaje wvw poprawili i to sporo. Ale wczoraj fakycznie coś było nie tak.. Ja nie wchodzilem ,ale ludzie z gildii narzekali że masakra i kompletnie nic sie nie da zrobić ... Dzisiaj jezscze sie nie logowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę offtopowo, ale nadal związane z GW. Jest jakiś słownik skrótów w gw? Czasami dochodzi do absurdu, że piszę zdanie z użyciem jakiegoś dziwnego czasu, a odpowiedź to 3 litery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:22, Boguslav4 napisał:

Trochę offtopowo, ale nadal związane z GW. Jest jakiś słownik skrótów w gw? Czasami dochodzi
do absurdu, że piszę zdanie z użyciem jakiegoś dziwnego czasu, a odpowiedź to 3 litery
:P


Pierwsze litery w skillach, dungach, traitach itd. RaO - Rampage as One (ranger skill). Jeżeli znasz podstawowe nazwy w grze to powinieneś po jakimś czasie samemu dojść co jest co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 12:22, Boguslav4 napisał:

Trochę offtopowo, ale nadal związane z GW. Jest jakiś słownik skrótów w gw? Czasami dochodzi
do absurdu, że piszę zdanie z użyciem jakiegoś dziwnego czasu, a odpowiedź to 3 litery
:P

http://www.reddit.com/r/Guildwars2/comments/10egti/a_glossary_of_rguildwars2_terms/

PS W commentach ludzie napisali brakujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2013 o 18:56, Sipso2008 napisał:

> Trochę offtopowo, ale nadal związane z GW. Jest jakiś słownik skrótów w gw? Czasami
dochodzi
> do absurdu, że piszę zdanie z użyciem jakiegoś dziwnego czasu, a odpowiedź to 3
litery
> :P

Pierwsze litery w skillach, dungach, traitach itd. RaO - Rampage as One (ranger skill).
Jeżeli znasz podstawowe nazwy w grze to powinieneś po jakimś czasie samemu dojść co jest
co.


Metoda zawsze dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile zajmują wszytskie aktualizacje do GW 2 na dzień dzisiejszy ? Pytam bo mam zmiar kupić w końcu w zwiazku z obniżką cen, ale będę przez jakis czas przebywał poza domem w miejscu gdzie intenet jest dosyć wolny i nie wiem czy warto się spieszyć z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się przenosić z Blacktide na Underwold?

Pytam, bo to ostatnia szansa, a nie wiem czy mi by się to opłacało czy nie, Underwold mnie bardziej kusi nazwą, a na BT jak ostatnio grałem to ciężko się z randomami dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2013 o 18:08, Net_com napisał:

Wie ktoś ile zajmują wszytskie aktualizacje do GW 2 na dzień dzisiejszy ? Pytam bo mam
zmiar kupić w końcu w zwiazku z obniżką cen, ale będę przez jakis czas przebywał poza
domem w miejscu gdzie intenet jest dosyć wolny i nie wiem czy warto się spieszyć z zakupem.

Nie wiem ile zajmują miejsca ale śpieszyć się nie musisz. Przez ten launcher idzie bardzo ladnie i nawet z wyjątkowo wolnym netem nie powinno ci iść dluzej niz 2h. Ja po ostatnim formacie ,2 miesiace temu ,sciaglem aktualizacje ok 20min a mam 10Mb/s

@zerohunter
Jeśli grasz solo PvE to zmiana serwera nie ma większego znaczenia bo jak sam powiedziales to randomy ,a dungi mozesz robic z kazdą osobą na jakimkolwiek serwerze europejskim. Jeśli chodzi ci o WvW to zmiana serwera jest wręcz obowiązkowa bo od 2 tygodni praktycznie nic tam sie nie dzieje (nie licząc losowo biegających randomów) ,nie wiem czy znany jest ci powod takiego obrotu sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje się przenosić na Underworld ze względu na WvWvW to raczej odradzam. Chat na EB wygląda żałośnie momentami i nie tylko on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem dzisiaj po drodze i już aktualizuje. Czy ten launcher zapisuje dane jezlei sie go zamknie a aktualizacja nie dobiegnie końca ? Wgl wygląda na to że mam jakieś 10 gb do pobrania. Gdzieś wyczytałem że gra zajmuje bez aktualizacji 20gb a tymczasem na moim dysku jest to jakieś 13.9 gb, o co moze chodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się